Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 66

Thread: Raducanu in Spania

  1. #43
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Am vazut faza din care a inscris. Noroc chior. Cu toate astea, trebuie sa fiu obiectiv si sa recunosc ca nu ma asteptam sa inscrie chiar din primul meci pe care il joaca, ba pe deasupra golul sa insemne si victoria unei echipe care e disperata dupa puncte. Nu pot sa spun decat BRAVO, asta ca pana la urma nu conteaza cum inscrii ci daca o faci. Eu ii doresc succes, desi sincer sa fiu nu il consider un jucator foarte valoros.
    Last edited by Red Heat; 4th February 2004 at 11:25.
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  2. #44
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    norocul e sa fii acolo cind trebuie si sa marci. asta ti-l si faci singur. e ca bula cu dumnezeu si biletul la loto

  3. #45
    sport legend Kidu's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Arad
    Posts
    663
    Reputatie
    1
    Mariusmadmax, tu ziceai ca Njock e 0 IQ. Uite si eu il stiu tot de la Arad. Tipul vb-este fluent: franceza, germana, engleza, pe deasupra romāna o vb-este binisor, pe cand Claudiu Raducanu abia bolboroseste limba romāna. Orice ar fi eu ii doresc bafta in continuare (nu ca nu ar avea), maia les ca a debutat cu gol de la primul meci. Spersa prinda echipa si sa aiba meciuri in picioare.

    Ady nu esti deloc fair-play. Daca ar fi ramas la Craiova atunci nu cred ca l-ai mai fi catalogat drept "proasta". Oricum daca ramanea la Craiova nu cred ca avea sansa sa ajunga la Espanyol.
    Semper Fidelis

  4. #46
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Red Heat
    Am vazut faza din care a inscris. Noroc chior. Cu toate astea, trebuie sa fiu obiectiv si sa recunosc ca nu ma asteptam sa inscrie chiar din primul meci pe care il joaca, ba pe deasupra golul sa insemne si victoria unei echipe care e disperata dupa puncte. Nu pot sa spun decat BRAVO, asta ca pana la urma nu conteaza cum inscrii ci daca o faci. Eu ii doresc succes, desi sincer sa fiu nu il consider un jucator foarte valoros.
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  5. #47
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by The_Kid
    Mariusmadmax, tu ziceai ca Njock e 0 IQ. Uite si eu il stiu tot de la Arad. Tipul vb-este fluent: franceza, germana, engleza, pe deasupra romāna o vb-este binisor, pe cand Claudiu Raducanu abia bolboroseste limba romāna. Orice ar fi eu ii doresc bafta in continuare (nu ca nu ar avea), maia les ca a debutat cu gol de la primul meci. Spersa prinda echipa si sa aiba meciuri in picioare.

    Ady nu esti deloc fair-play. Daca ar fi ramas la Craiova atunci nu cred ca l-ai mai fi catalogat drept "proasta". Oricum daca ramanea la Craiova nu cred ca avea sansa sa ajunga la Espanyol.
    Da , am zis , dar o ziceam la comparatie - ii luam apararea la Claudiu , in fine , n-are importanta . Ei sunt fotbalisti , nu ... mai stiu eu ce !
    In iarna lui 2002- 2003 , UTA plecase spre un cantonament , si echipa s-a oprit la Miercurea Sibiului ( se maninca bine acolo ) , sa ia masa .
    Eu am avut lucrari la Arad , si ne-a facut cineva cunostinta , personal mi-este simpatic .
    Se zvonea ca Steaua il vrea , ne-am intilnit acolo si eu l-am intrebat si despre acest subiect , pentru ca imi place cum joaca .
    Vroia , dar erau mai multi care doreau sa cistige de pe urma lui ... , si transferul a cazut .
    Njock putea fi la Steaua , asta nu inseamna ca ar fi fost mai inteligent , dar repet meseria lor nu cere asa ceva .
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  6. #48
    incepator
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    3
    Reputatie
    1

    numai bine pentru Raducanu

    cel mai bine pentru el este ca acolo va putea da si declaratii dupa meci. Sigur il vor scuza cei de acolo pentru eventualele greseli de exprimare. Sper sa compenseze aceste carente cu talentul, doar de asta l-au luat - sa dea goluri!

    Bafta CLAUDIU !!!

  7. #49
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Ma da Raducanu asta n-o avut atata forta sa arunce tricou pana in tribune?? L-o aruncat in sus in loc sa-l arucne la galerie si o cazut naibii aia :haha:

  8. #50
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Pai cre' k aia cadeau oricum. Raducanu doar i-a grabit nitzel.......
    ex-alpopa

  9. #51
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mariusmadmax
    O sa-l vezi !!!!
    Dar , apropo , proastele tale ce mai fac ?
    Esti aberant, incearca sa postezi la obiect, eu nu am pomenit de desteptele tale
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  10. #52
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    Esti aberant, incearca sa postezi la obiect, eu nu am pomenit de desteptele tale
    Iata o "desteapta" ce face ?

    http://www.prosport.ro/eKontentFiles...furt-0802.html

    Din pacate presa europeana va consemna ca a fost ROMAN ...
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  11. #53
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Raducanu era anuntat titular !
    Sper sa marcheze din nou !
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  12. #54
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    A jucat pina in 60 min .
    N-a marcat , dar a evoluat f bine .
    Espanyol - Valladolid 2-0


    http://www.prosport.ro/eKontentFiles...un-succes.html
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  13. #55
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    foarte bine inseamna ca a ratat toate mingiile pe care le-a primit in careu?
    de fapt nu le-a ratat, le-a pierdut prin simulari rusinoase, o fi crezut ca s-a transferat si jiji cu mitica in spania

  14. #56
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    bai ce enervant. Comentatorii de pe sport tv aberau cate o jumatate de ora ca ce bine joaca analfabetu'. La un moment dat au spus ca a ratat o mare ocazie si au dat imaginea: Raducanu fusese deposedat in careu, mare ocazie. Fiecare sut pe poarta era a lui raducanu ca numai dupa 10 secunde sa fie al unui spaniol.

  15. #57
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    ieppy , esti rautacios.....
    ce parere ai de tembelii de la B1tv care au anuntat in program meciul Milan-Perugia(pentru Codrea) iar cand au vazut ca nu e in lot au dat Parma-Lazio......pentru debutul maretului Zicu..... pe Raducanu il faci analfabet, pe x in nu stiu in ce fel dar Chirita(emblema lu Dinamo ani buni cum era), Borcica cum e? macelarul de Alexa?
    Sau itzi place cand ii zice cineva lui Petre curentatu?...
    Eu zic sa-l lasam in pace pe Raducanu. E un jucator care are intelectul foarte redus , este adevarat, dar mai sunt o groaza ca el ........
    E suparator insa ceea ce fac comentatorii nostrii. Pe mine unul nu ma prea doare de campionatul intern daca Poli nu e implicata direct ci urmaresc fotbalul extern si ma deranjeaza intoxicarea si indoctrinarea publicului cu Muta, Chivuta, Zicuta, Raducanuta , Mitea , Ganea....sa comenteze dracului meciul echidistant si sa nu mai urle ca disperatii cand e un roman la minge.....
    Apropo(fara subintelesuri sau alte contre ci cat se poate de serios) Pleaca Alexa si Petre la rusi? Daca da ar trebui sa-i impuscati pe Borcica si Netoiu....
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  16. #58
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Pentru inceput, las-o mai moale cu macelarul de Alexa ca nu e cazul. In rest cam ai dreptate.

    In cazul plecarilor nu am pusca care sa poata trage in Romania. Incerc sa imi cumpar una si pe urma vedem.

  17. #59
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    faci rost de o prastie

  18. #60
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mariusmadmax
    Din pacate presa europeana va consemna ca a fost ROMAN ...
    Si radea inima in tine daca scria in presa europeana ca e Oltean, nu?
    Baiatu`, vezi-ti de treaba ta acolo si nu mai scoate prostii, degeaba de agiti tu acolo ca tot penibilitate rezulta din postarile tale
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  19. #61
    junior Totti's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    87
    Reputatie
    1
    Ma bucur ca a inscris Raducanu in primul meci... asta ii va da aripi .. sa inscrie cat mai multe ! Pacat ca nu a reusit performantza si in al doilea meci...dar totusi a jucat destul de bine... !
    [B]"Adevarata valoare se recunoaste doar atunci cand toti imbecilii se unesc impotriva ta"[/B]

    Manager of [B]Night_Knights [/B] VI.432

  20. #62
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by IlMILAN
    ce parere ai de tembelii de la B1tv care au anuntat in program meciul Milan-Perugia(pentru Codrea) iar cand au vazut ca nu e in lot au dat Parma-Lazio......pentru debutul maretului Zicu.....
    Io zic ca au facut destul de bine. Asha am avut ocazia sa vedem un roman la lucru. Shi ne-au scutit de jocul urat al celor de la Milan. Care i-au depashit pana shi pe Juventus la acest capitol.....
    ex-alpopa

  21. #63
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    Si radea inima in tine daca scria in presa europeana ca e Oltean, nu?
    Baiatu`, vezi-ti de treaba ta acolo si nu mai scoate prostii, degeaba de agiti tu acolo ca tot penibilitate rezulta din postarile tale
    Inca nu am ajuns ca tu , un ametit pubertan de 15 ani sa-mi spuna baiatu' si alte anomalii
    Am sa te trec la ignore .
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •