Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 85

Thread: FC UTA Arad

  1. #1
    Toronto FC 07Ex's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Streetsville, ON
    Posts
    1,227
    Reputatie
    1
    Imi pare rau ca echipe cu traditie precum UTA, Poli Timisoara, Corvinul, U Cluj, Poli Iasi, Gloria Buzau, etc. etc. se zbat in diviziile inferioare, sau daca sunt in A sunt pe ultimele locuri, in timp ce alte echipe sunt bine merci in A si dupa toate cele mai fac si blaturi.

  2. #2
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    136
    Reputatie
    1

    FC UTA Arad

    Corect Daphix!!!!!!!! Ma bucur ca nu am pierdut de trei etape. Daca picam macar sa o facem cu capul sus... :forza uta: pana la moarte si daca se poate si dupa ma inscriu si eu...
    Mama te iubesc, dar nu ca pe UTA!!!

  3. #3
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    136
    Reputatie
    1
    Daphix, cum au jucat baetii? Nu stiu nimic decat scorul. SUPER!!! am intrat in carti din nou.
    Mama te iubesc, dar nu ca pe UTA!!!

  4. #4
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    136
    Reputatie
    1
    Meci mult Daphix!!!! :forza uta:
    Mama te iubesc, dar nu ca pe UTA!!!

  5. #5
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Si Daphix,scuza-ma dar esti penibil.

  6. #6
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    136
    Reputatie
    1
    Sergio vad ca i-ti place sa postezi pe alte forum-uri decat pe cele ale lui Aek...(care nu sant actualizate cu lunile) Eu nu am atacat pe Poli-Aek pe acest forum. Hai sa ne spalam rufele`n familie. Sa bateti voi la Piatra-N. si eu o sa fiu primul care v-a felicita. Ce zici?
    Mama te iubesc, dar nu ca pe UTA!!!

  7. #7
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Draga Nj ock,nici eu n-am atacat UTA,doar am facut o observatie la adresa voastra.Sper ca nu te-ai suparat.Te astept pe site-ul oficial.

    PS. Daca pleaca Njock,iti schimbi numele? :?

  8. #8
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Iar daca voi bateti la Steaua eu voi fi singurul care va felicita!

  9. #9
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    136
    Reputatie
    1
    Ce te face sa crezi ca Njock pleaca?
    Mama te iubesc, dar nu ca pe UTA!!!

  10. #10
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Da pe tine ce te face sa crezi ca nu pleaca?

  11. #11
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    136
    Reputatie
    1
    Daca UTA nu pica nu pleaca, si retrogradatele se vor decide in ultima etapa. Si daca nu ma crezi mai vorbim...
    Mama te iubesc, dar nu ca pe UTA!!!

  12. #12
    manager alt.core's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Timisoara - Banat
    Posts
    338
    Reputatie
    1

    argumente ?

    Daphix_, e usor sa vezi paiul din ochiul vecinului... Acuma stam sa vedem in cate meciuri a fost UTA penibila ?? Din nefericire, si la noi si la voi, jucatorii si conducerea nu se ridica la nivelul asteptarilor noastre...
    Spre deosebire de Sergio, nu cred ca a fost ceva penibil in prestatia ta pe forumul asta (exceptie fac cateva citate din site-ul vostru oficial, care ne privesc pe noi), suferi pentru echipa ta si te inteleg perfect !
    Dar, venind vorba de argumente, cum argumentezi tu afirmatia ta: "3) Penibila este situatia voastra, adica juma' din TM ii vor plecati pe AEK, juma' nu."
    Cum ai facut tu calculele ?? Te-ai bazat pe ce , pe media de spectatori ?
    Si daca cineva te ataca, raspunde-i lui, nu baga un oras intreg in discutie ! Sergio a avut o parere vis-a-vis de tine, nu fata de UTA sau Arad, asa ca replica e disproportionata !
    Sa speram ca la anul vor juca si POLI si UTA in A !
    Numai bine !
    ugtm

  13. #13
    manager alt.core's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Timisoara - Banat
    Posts
    338
    Reputatie
    1
    E foarte adevarat : Poli din retur e alta echipa fata de cea din tur, iar multe din reprizele secunde din retur au fost de toata jena , culminand cu cea din meciul cu Galatiul ! Asa se explica si reactia noastra de a ne intoarce cu spatele la ei la sfarsitul meciului, in timp ce continuam sa cantam... Atitudinea lor fata de club a devenit periculoasa : e inadmisibil ca, in situatia in care ne aflam, jucatorii sa-si piarda noptile prin baruri, e lipsa de respect fata de zeci de mii de oameni. Protestul nostru vine ca un strigat disperat, in dorinta de a le trezi constiinta. Nu e un divort echipa-galerie, e un mod de a le atrage atentia ca au depasit o limita si trebuie sa-si revina. Indiferent de ce va fi, culorile alb-violete si numele Poli vor fi insotite peste tot de sufletele timisorenilor ! Vrem doar sa convertim si sufletele fotbalistilor !
    ugtm

  14. #14
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Bine,Daphix,credeam ca ai inteles la ce m-am referit dar iti explic.M-am referit la versurile alea de doi bani de mai sus+toate icoanele alea. Ai intrecut putin masura,dar nu te-am criticat,ci mi-am spus parerea. :x
    OK?

  15. #15
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    136
    Reputatie
    1
    FORZA UTA :forza uta: si la bine si la rau!!!
    Mama te iubesc, dar nu ca pe UTA!!!

  16. #16
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    32
    Reputatie
    1
    Ce sa mai zic domnilor.UTA o sa pice in B pt ca are cea mai proasta echipa care a existata in divizia A vreodata.Va doresc multa trainicie in B si sa fiti siguri ca Rapidul o sa va rupa in penultima etapa(deci nu va mai faceti iluzii degeaba ca o sa ramaneti in A).Toate cele bune!!

  17. #17
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    136
    Reputatie
    1
    si cu 1-0 as fi multumit :forza uta:
    Mama te iubesc, dar nu ca pe UTA!!!

  18. #18
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    32
    Reputatie
    1
    Cred ca daca am intrat pe acest forum am fost destul de explicit daca am zis ca echipa e slaba atunci am facut o caracterizare a echipei,e doar un punct de vedere,dar sa stii ca nu mi-as permite sa aduc acuze oamenilor care sunt pe acest forum deci nu voii jicni pe nimeni.Va spun ca voi aradenii mi-aiti placut intodeauna pt sunteti oameni cu anumita civilizatie fapt ce se vede si in structura economica a regiunii voastre .Dar iumi pare rau ca acceptati jicnirile lui Njock la adresa rapidistilor care intra aici.Njock eu nu te-am jicnit niciopdata eu doar am incercat sa imi exprim ideile civilizat fata de injuriile tale.Si plus de asta trebuie sa-ti spun ca sunt de aceeasi culare a pielii ca si tine,deci sunt romani si nu rom.Numai ca sunt un roman care are bine implementate in minte valorile democratice iar tu nu ai nici una din acestea.Imi pare rau,dar trebuie sa-ti spun ca urasc mai mult p[e acesti necivilizati ca tine decat pe cei care fura din buzunare si pe care tu ii numesti "tigani".Esti o rusine pt acest popor si fie ca intr-o zi sa te izbesti poate intr-o tara straina de ceea ce inseamna rasism cu adevarat...pt ca nici un emigrant nu este privit chiar cu ochi buni afara. Pana una alta nu esti decat un mascarici ,rezultat al bolsevismului rus si ar fi bine sa fii expulzat cat mai repede ca nu avem nevoie de oameni de astia care sa ne reprezinte afara.Va rog sa spuneti cei care mai sunteti pe grupul asta parerea depsre atitudinea rasista a lui Njock
    Hai Rapid!!

  19. #19
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    136
    Reputatie
    1
    M-ai comvins ca esti un om cu caracter:zero taiat in patru. Te m-ai rog odata, nu mai posta nimic pe acest topic despre mine. In caz contrar vei fi injurat ca la tine acasa, sa nu zic ca la usa cortului ca banuesc ca nu mai stai in cort din moment ce stii sa scrii.
    Mama te iubesc, dar nu ca pe UTA!!!

  20. #20
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    136
    Reputatie
    1
    Daphixe acest topic voi posta doar despre fotbal. Tocmai de aceia i-am cerut lui rvemis sa nu m-a mai brueze si aici. Apreciez f. mult ce faci pe acest topic "UTA", Din pacate cam putini utisti pe acest forum. HAI UTA!! si s-a ne bucuram de VICTORIE dupa meci. :forza uta:
    Mama te iubesc, dar nu ca pe UTA!!!

  21. #21
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    far away
    Posts
    90
    Reputatie
    1
    daphix
    probabil ca inca UTA mai are casu la gura in liga nationala
    oricum aceasta echipa a reusit sa va aduca in A dupa vreo 15 ani de B,
    deci tot a fost o kestie faina pt orasu vostru.
    sper sa o tineti macar ABBA de acum incolo si nu A 15(ani) de B si iar A.
    Personal mi-ar place un sfirsit de campionat cu Poli Campioana, Resita si U Cluj in UEFA si UtA in Intertoto
    La mai mare!
    Dreams are made IF people try.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •