Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 25

Thread: Echipament Rapid

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3
    Reputatie
    1

    Echipament Rapid

    cum as putea sa intru in posesia unui echipament in culorile clubului?
    revista Clubului se mai editeaza?
    Hai Rapidu

  2. #2
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Echipament se poate cumpara de la FanShop-ul echipei, care se gaseste in incinta stadionului!

    Revista nu a mai aparut de o buna vreme de timp! Lucian Ionescu cel care se ocupa de revista a demisionat, acum lucreaza la ProSport!
    Poate face ceva Becali si angajeaza o persoana care sa se ocupe de asta!

  3. #3
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    S-a deschis si un fan-shop la Gara de Nord... parca....
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  4. #4
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Este fan-shopul din Giulesti care s-a mutat temporar in gara... eu asa stiam! Oricum ar fi foarte frumos sa avem mai multe fan-shopuri in Bucuresti, chiar si in tara!

  5. #5
    alb-visiniu
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    94
    Reputatie
    1
    Acum au mai aparut echipamente si prin tara, la magazinele Lotto. 999.000 un tricou...Nu prea e pentru toate buzunarele.

  6. #6
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Adresa magazinului online:
    www.magazin.fcrapid.ro

    Din pacate nu se gasesc echipamente exact ca cele care sunt purtate de jucatori. Este pentru a mia oara cand ma intreb de ce nu fac si asemenea echipamente, chiar daca ar fi mai scumpe!

  7. #7
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Lansarea liniei de echipament sportiv a echipei Rapid

    Joi 8 septembrie, la ora 19,00, Plaza România va găzdui evenimentul ce marchează un an de colaborare dintre Lotto și Rapid, prin lansarea liniei de echipament sportiv a echipei de fotbal Rapid București și organizarea unei sesiuni de autografe cu componenții echipei.

    Lotto a devenit partener tehnic oficial al echipei Rapid București în urma semnării unui contract de sponsorizare în 2004 între SSD Sport System Development, distribuitor exclusiv al mărcii Lotto în România, și gruparea giuleșteană. Evenimentul se dorește a fi o sărbătoare a sportului cu multe concursuri pentru fani, cu premii pe măsură și multe alte surprize.

    cf. onlinesport.ro

  8. #8
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1

    Stiri si noutati la Rapid

    Rapidiştii la Plaza România
    Astăzi, de la 19:30, Rapid organizează la Plaza România o conferinţă de presă prilejuită de lansarea noii linii de echipament. Apoi, de la ora 20:00, jucătorii Marius Măldărăşanu, Daniel Niculae, Vasile Maftei, Dănuţ Coman, Marius Constantin şi Robert Ilyeş vor sta la dispoziţia presei şi a suporterilor.
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  9. #9
    Banned CAMATARU 9's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    SAN SIRO
    Posts
    162
    Reputatie
    0
    unde as putea gasi un tricou original al lui rapid bucuresti? la fanshop la gara de nord nu au ma intereseaza modelul asta 2005 al lui LOTTO cu sigla lui LUKOIL preferabil pe alb
    __________________

  10. #10
    #3 Irimus's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Baia Mare
    Posts
    3,917
    Reputatie
    1
    Nu se gasesc nicaieri tricouri cu numele pe spate?M-ar interesa unu cu Nico sau Malda indiferent de pret.Va rog ajutati-ma daca aveti vreun indiciu.
    [COLOR="DarkRed"]5[/COLOR]-[COLOR="Blue"]1[/COLOR]

  11. #11
    incepator
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    ATL, GA
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    I am lookinf for 2 jerseys. The #1 Coman and the # 77 Dolha.

  12. #12
    incepator killerrose's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Stie cineva unde as putea gasi in IASI, tricouri cu Rapid sau sapci cu Rapid..etc..?
    Pls....help me..!!!

  13. #13
    incepator emalin1923's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    arad
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    sunt nou pe aici

    eu sunt din arad si nu gasesc niciunde echipament cu rapid...s-a deschis cumva in timisoara fan club?4everrapid

  14. #14
    Rapidist4ever pytzy's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    798
    Reputatie
    1

    Lightbulb

    Quote Originally Posted by rasheedkpenny View Post
    Adresa magazinului online:
    www.magazin.fcrapid.ro

    Din pacate nu se gasesc echipamente exact ca cele care sunt purtate de jucatori. Este pentru a mia oara cand ma intreb de ce nu fac si asemenea echipamente, chiar daca ar fi mai scumpe!
    Apropo de adresa magazinului (online) este in curs de actualizare cred ca de un an. Poate in urmatori 2-3 ani i se va da drumu.
    [COLOR="black"]Singuri impotriva tuturor !!! "Rapid Forever"
    Mai bine Rapidist decat sa fiu stelist/mai bine Giulestean decat sa fiu oltean/mai bine CFR-ist decat ********/mai bine Mort decat dinamovist[/COLOR]

  15. #15
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Mda, mai am eu o adresa de la alt magazin care de asemenea nu merge. Chiar nu poate cineva sa faca un magazin functional?
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  16. #16
    Rapidist4ever pytzy's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    798
    Reputatie
    1
    Numai la noi nu se poate. Oare de ce ? Si uite cum ne-o iau alti inainte....
    [COLOR="black"]Singuri impotriva tuturor !!! "Rapid Forever"
    Mai bine Rapidist decat sa fiu stelist/mai bine Giulestean decat sa fiu oltean/mai bine CFR-ist decat ********/mai bine Mort decat dinamovist[/COLOR]

  17. #17
    incepator
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    Ma aflu chiar astazi in Bucuresti, cu scopul logic si evident de a merge la meci, insa as fi vrut sa fac o vizita la fanshop inainte. Imi poate spune cineva, va rog, daca se afla, totusi, la stadion, sau in gara, si daca este deschis?

    Va multumesc anticipat

  18. #18
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Este un magazin la stadion, dar n-as putea spune daca este deschis. In mod normal ar trebui sa fie.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  19. #19
    Rapidist4ever pytzy's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    798
    Reputatie
    1
    Doar la stadion cel de la gara nu mai este. Sau la Lotto.
    [COLOR="black"]Singuri impotriva tuturor !!! "Rapid Forever"
    Mai bine Rapidist decat sa fiu stelist/mai bine Giulestean decat sa fiu oltean/mai bine CFR-ist decat ********/mai bine Mort decat dinamovist[/COLOR]

  20. #20
    incepator
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    Bun. Multumesc. Inseamna ca ma sui in metrou si ma indrept spre Crangasi, si de acolo ma descurc dupa instinct pana la stadion :p Sper numa' sa fie deschis zisul fanshop. Despre asta nu ai idee, nu-i asa?

  21. #21
    Rapidist4ever pytzy's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    798
    Reputatie
    1
    De la metrou din Crangasi nu ai cum sa nu te descurci este imposibil. Sper sa fie deschis si sa gasesti ce vrei.
    [COLOR="black"]Singuri impotriva tuturor !!! "Rapid Forever"
    Mai bine Rapidist decat sa fiu stelist/mai bine Giulestean decat sa fiu oltean/mai bine CFR-ist decat ********/mai bine Mort decat dinamovist[/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •