View Poll Results: Cea mai tare galerie Liga a IIa

Voters
121. You may not vote on this poll
  • FC Caracal

    4 3.31%
  • SC FC PROGRESUL București SA

    10 8.26%
  • CS Forex Brașov

    0 0%
  • FC Municipal Bacău

    5 4.13%
  • FCM Dunărea Galați

    3 2.48%
  • FC Sportul Studențesc București

    5 4.13%
  • FC Brașov SA

    16 13.22%
  • FC Botoșani SA

    2 1.65%
  • FC Delta Tulcea

    2 1.65%
  • SC FC 2005 SA Pitești(FC Arges)

    8 6.61%
  • CS Jiul Petroșani

    2 1.65%
  • CSM Râmnicu Vâlcea

    2 1.65%
  • CS Gaz Metan Mediaș

    0 0%
  • SC Corvinul 2005 Hunedoara SA

    7 5.79%
  • SC FC Târgoviște SA

    3 2.48%
  • FC Municipal SA Reșița

    3 2.48%
  • CS FC Bihor Oradea

    6 4.96%
  • CF Liberty Oradea

    0 0%
  • CS Minerul Lupeni

    1 0.83%
  • Petrolul Ploiesti

    42 34.71%
Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 154

Thread: Cea mai tare galerie - LIGA a II a

  1. #22
    junior
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    C/ROMANIA
    Posts
    88
    Reputatie
    1
    Inca o data mersi,NORGEMAN.

    CRED CU TOATA CONVINGEREA DE STEGAR CA IN LIGA VA VETI UNII.
    ASA E NORMAL.
    IUBIREA PENTRU STEAGU INTRECE ORICE MARGINI.

  2. #23
    sport legend NORGEMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4,719
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by skiller_redog View Post
    Pacat ca in Brasov , lumea e impartita in steaua(cei mai multi si mai..) , dinamo (aici sunt si eu .. iubire insuflata de tata cand eram mic dar urasc bucurestiul) si rrapid . Daca intra Bv in Liga 1 , sunt convins ca va fi stadionul plin . Atunci multi eroi se vor arata dupa razboi , si galeria va mai creste ca numar de membrii . Insa acum, la greu .. foarte putini , astfel vreau sa-i felicit si sa le urez toata stima celor care sustin acum echipa , dovedesc ca au parte de mentalitate .
    HAI BRASOVUL!
    Abia astept sa ii vad pe acesti eroi cum o sa se dea ei mari si tari prin peluza direct in teren cred ca o sa zboare.

    Nu inteleg cum poti sa zici ca tii cu dinamo dar urasti Bucuresti?! nu se paote sa fii suporterul ambelor echipe... eu zic sa alegiori noi ori ei.



    P.S. Ma mir cum de cei de la Progresul n-au niciun vot.... mentalitatea celor de la FANS este cu mult peste ceea ceeste in liga secunda Sunt mai pasnici de fel, dar pe mine m-au lasat cu o impresie buna de la meciul jucat cu ei pe Cotroceni.
    [SIZE="4"][I][FONT="Tahoma"]Onoarea patriei . . .[/FONT][/I][/SIZE]

  3. #24
    sport legend soreen's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    terra
    Posts
    751
    Reputatie
    1
    hmmm....targovistea nici macar nu are galerie...tin minte ca anu trecut cu forexul au venit aia vreo 70 de insi...cu steaguri....fulare....Asta ca tot se mira unu dc e bagata forexul in topic...
    Aici Gogu de la gaze

  4. #25
    sport legend NORGEMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4,719
    Reputatie
    1
    Sorin, cand a jucat forex cu Dinamo?
    [SIZE="4"][I][FONT="Tahoma"]Onoarea patriei . . .[/FONT][/I][/SIZE]

  5. #26
    sport legend
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    789
    Reputatie
    1
    ale Bihorului , XU , SR , NS ... Si nu Rebeli

  6. #27
    junior
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    C/ROMANIA
    Posts
    88
    Reputatie
    1

    Cea mai tare galerie -Liga a II-a

    Attila Hadnagy:
    - Ce părere ai despre numărul mic de spectatori prezenți la stadion?- Da, e cam trist acest aspect. Chiar m-am mirat să văd că avem două galerii separate. Eu cred că iubitorii de fotbal din Brașov nu au încă încredere în echipă. Dar sînt convins că o dată cu o serie de victorii consecutive vom reuși să atragem cît mai mulți la meciuri și vor ajunge să ne iubească.
    ASTA A DECLARAT IN GSP.

    VOI CARE AVETI PE STEAGU IN SANGE FACE-TI CEVA;SPRE BINELE ECHIPEI ȘI MAI ALES A GALERIEI.

    CU MULTI ANI IN URMA STEAGU AVEA GALERIE CATI AU FOST DUMINICA LA MECI;IAR CAND ECHIPA MERGEA BINE TOT STADIONUL ERA O GALERIE.(punct).

    ASTA SA VA SPUNA STEGARII MAI IN VARSTA, SA VEDETI DACA MINT SAU NU ???????????????????????????
    HAI STEAGU.

  7. #28
    sport legend dragosh_vl's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    1,209
    Reputatie
    1
    http://youtube.com/watch?v=NGJoM_opPiE - galeria Valcii la meciul de la Mioveni pierdut cu 2-0
    Forza Csm Rm.Valcea

  8. #29
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Sunt mahnit ca nu vad si galeria celor de la Prefab Modelu.Nu este cea mai mare(adica numeroasa) ,poate nici cea mai tare ( nu le avem cu bataia) dar cu siguranta merita sa fie pusa in poll.
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  9. #30
    Toronto FC 07Ex's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Streetsville, ON
    Posts
    1,227
    Reputatie
    1
    Sportul, clar! LMAO!
    ex-97SiR

  10. #31
    sport legend NORGEMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4,719
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady.G. View Post
    Attila Hadnagy:
    - Ce părere ai despre numărul mic de spectatori prezenți la stadion?- Da, e cam trist acest aspect. Chiar m-am mirat să văd că avem două galerii separate. Eu cred că iubitorii de fotbal din Brașov nu au încă încredere în echipă. Dar sînt convins că o dată cu o serie de victorii consecutive vom reuși să atragem cît mai mulți la meciuri și vor ajunge să ne iubească.
    ASTA A DECLARAT IN GSP.

    VOI CARE AVETI PE STEAGU IN SANGE FACE-TI CEVA;SPRE BINELE ECHIPEI ȘI MAI ALES A GALERIEI.

    CU MULTI ANI IN URMA STEAGU AVEA GALERIE CATI AU FOST DUMINICA LA MECI;IAR CAND ECHIPA MERGEA BINE TOT STADIONUL ERA O GALERIE.(punct).

    ASTA SA VA SPUNA STEGARII MAI IN VARSTA, SA VEDETI DACA MINT SAU NU ???????????????????????????
    HAI STEAGU.
    Separarea a fost facuta pe cale amiabila. In acest moment nu cred ca mai putem sta la un loc cu Carpatica.
    Cu alte cuvinte... la Brasov nu exista o galerie in acest moment... doar factiuni.
    [SIZE="4"][I][FONT="Tahoma"]Onoarea patriei . . .[/FONT][/I][/SIZE]

  11. #32
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    deci Brasov sare din discutie
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  12. #33
    Hingher blandu's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    721
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    Sunt mahnit ca nu vad si galeria celor de la Prefab Modelu.Nu este cea mai mare(adica numeroasa) ,poate nici cea mai tare ( nu le avem cu bataia) dar cu siguranta merita sa fie pusa in poll.
    Da, domne are dreptate omul.
    Am vrut sa votez si nu am gasit echipa noastra indragita.
    In lipsa am votat cu F.C. Caracal, decat sa votez Brasovul...
    Daca apare echipa din Modelu, rog moderatorii sa-mi schimbe votul.
    FORTA PREFU !!!

  13. #34
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Neavand cu cine sa votez am votat totusi..... Progresul Bucuresti
    https://t.me/pump_upp

  14. #35
    de la munte veritaskiller's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    117
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by NORGEMAN View Post

    Nu inteleg cum poti sa zici ca tii cu dinamo dar urasti Bucuresti?! nu se paote sa fii suporterul ambelor echipe... eu zic sa alegiori noi ori ei.
    Tin cu CLUBUL Dinamo dar urasc ORASUL Bucuresti , oamenii de acolo , etc .Sunt mandru ca sunt brasovean , iubesc orasul BRASOV si tot ce tine de acesta , inclusiv echipa de fotbal ... nu pot exprima in cuvinte , chiar nu pot sa aleg .
    Sunt 2 iubiri total diferite ,sunt legat de amandoua , oarecum ma identific cu ambele.

    ... ca s-o rezolv cred ca vorbesc cu sufletu sa vad poate obtin o derogare sa isi schimbe optiunea spre Dinamo Brasov
    Sport not means war & money !

  15. #36
    de la munte veritaskiller's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    117
    Reputatie
    1
    "in ultimul timp grupurile de fete isi fac din ce in ce mai simtita prezenta pe stadioanele din Romania, in prezent sustinand echipe precum : Rapid, Dinamo, Poli Timisoara, Politehnica Iasi, Farul Constanta, U Cluj si CFR Cluj." (fanatik)

    ... unde sunt prezente fetele in Liga 2 ? ))))

    Si ca veni vorba de galerii din Liga 2 , la mitingul "libertate pentru ultrasi" : "Au fost prezenti membrii din toate peluzele reprezentative din Liga 1, Dinamo, Steaua, Rapid, CFR Cluj, U Craiova, Poli Timisoara, UTA, Farul, U Cluj, FC Vaslui, Poli Iasi si Otelul, dar si reprezentantii divizionarelor B, FC Brasov, Delta Tulcea si FC Progresul, si ai divizionarei C CSM Petrolul Ploiesti. " (fanaik)
    Sport not means war & money !

  16. #37
    sport legend UrsMeier's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Pitesti
    Posts
    844
    Reputatie
    1
    au fost si din galeria FC Arges
    [B]"A tot schimbat de zeci de ori / In cariera-i agitata / Si fanioane, si-antrenori / Dar clubul ARGES niciodata."[/B]

  17. #38
    junior
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    C/ROMANIA
    Posts
    88
    Reputatie
    1
    Separarea a fost facuta pe cale amiabila. In acest moment nu cred ca mai putem sta la un loc cu Carpatica.
    Cu alte cuvinte... la Brasov nu exista o galerie in acest moment... doar factiuni

    MARE PACAT.
    NU FI TRIST NICIODATA !!!

  18. #39
    sport legend NORGEMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4,719
    Reputatie
    1
    Ieri la meciul din cupa parca la peluza a inceput sa mai vina lume noua. Incet incet se va reface galeria de alta data. Pe mine sincer nu asta ma intereseaza... tin mai mult la cei pe care ii stiu si care au mers meci de meci si in divizia B pana acuma cand echipa juca foarte prost si stadionul era mai mult gol.
    [SIZE="4"][I][FONT="Tahoma"]Onoarea patriei . . .[/FONT][/I][/SIZE]

  19. #40
    UB member BacauHooligan's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Budapesta/Bacau/Stadioane
    Posts
    449
    Reputatie
    1
    Pana aku am zis ca nu suntem cine jtie ce ...insa dupa meciurile din cupa a stelei si rrapidului cu Bacau ...pot sa zik "DA FCM BACAU ARE CEA MAI TARE GALERIE !" Cine a fost la meci ...precum si galeriile stelei si a rapidului prezente acolo ...nu cred ca ar putea contesta acest lucru ...a fost incredibil ...o peluza plina ,plina de steaguri si bannere ce isi incuraja echipa chiar si la 0-4 ...again INCREDIBIL...
    -------------------------------------------------
    Cotidianul Desteptarea:
    Super galerie
    27 Septembrie 2007 || de Dan Sion

    Singurul capitol la care FCM Bacau a surclasat Steaua la meciul de aseara a fost duelul galeriilor. Suporterii bacauani au dat un recital de clasa, remarcându-se totodata si prin spiritul de fair-play. La final, in ciuda infrângerii la scor, “Taurii furiosi” au gasit puterea de a-si aplauda jucatorii, scandând, deloc ironic, “Suntem mândri de voi”, “Multumim Bacaule” si eternul “Inima noastra va fi mereu galben-albastra”. Galeria “galben-albastrilor” a sanctionat placiditatea celorlalti spectatori, afisând un banner pe care scria “Dispret total pentru suporterul ocazional”. De asemenea, Olandezul si comp. au taxat si lipsa de implicare a factorilor locali, afisând mesaje de genul “Sustineti echipa orasului”. Singurul moment in care cele doua galerii au fraternizat, s-a petrecut atunci când suporterii ambelor echipe au scandat numele lui Gica Hagi.

  20. #41
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    nr 1 in liga 2 sunt galeriile echipelor fc brasov petrolul fc arges dar dupa parerea mea ca mentalitate FANS face legea!
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  21. #42
    UB member BacauHooligan's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Budapesta/Bacau/Stadioane
    Posts
    449
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    nr 1 in liga 2 sunt galeriile echipelor fc brasov petrolul fc arges dar dupa parerea mea ca mentalitate FANS face legea!
    Hmmm ...adevarul este ca la faza aceea "Pasiunea noastra pentru National ...nu retrogradeaza " au dat dovada ca sunt suporteri adevarati ?
    App Polar Bear ...ai facut deplasarea la Bacau 99% nu ca eram 100% in lista ta ...ori ai tu ceva cu mine ...mai sti tu

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •