View Poll Results: Cum va evolua cariera de antrenor a lui Razvan Lucescu?

Voters
40. You may not vote on this poll
  • Era mai potrivit in postura de conducator de club

    1 2.50%
  • Mai asteptam sa confirme, nu e edificator ce a facut pana acum

    3 7.50%
  • E bun ca antrenor la Rapid, in strainatate nu se stie

    11 27.50%
  • Va ajunge antrenor mare, inclusiv in strainatate

    13 32.50%
  • Va depasi faima tatalui sau

    12 30.00%
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 91

Thread: Razvan Lucescu - antrenor

  1. #22
    sport legend Sunchase's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,044
    Reputatie
    1
    Razvan e un antrenor bun si mai mult de atat are ce nu prea se mai vede azi la nimeni : caracter. E ceva ce la romani as numi-o specie pe cale de disparitie.. imi aduc aminte de acei care il ironizau dupa rezultatele mai slabe din campionat.
    Diferenta e ca noi nu vrem locul 1 si sa primim un pumn in gura! Am alege echipa de langa cimitir pentru asta.. nu dau numele cimitirului, cine stie cunoaste.


    Felicitari Razvan, te-ai ridicat inca o data deasupra mocirlei!

  2. #23
    Arguendo... philos's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,488
    Reputatie
    1
    @ tudose
    din partea mea, ar mai trebui adaugate vreo 3 optiuni:
    1. e bun unde-i acum (deci nu conducator de club, ci antrenor)
    2. va ajunge mare (poate chiar decat ta-su')
    3. mai asteptam sa vedem cum confirma...

  3. #24
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Cred ca Razvan Lucescu e cel mai bun antrenor roman din Divizia A si unul dintre cei mai buni in activitate. Eu cred ca va confirma si pe mai departe pentru ca, asa cum spunea cineva mai devreme, are caracter si e un meserias serios. Bravo lui!
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  4. #25
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Utilizator
    Cred ca Razvan Lucescu e cel mai bun antrenor roman din Divizia A si unul dintre cei mai buni in activitate. Eu cred ca va confirma si pe mai departe pentru ca, asa cum spunea cineva mai devreme, are caracter si e un meserias serios. Bravo lui!
    as completa doar ca din pacate(parere personala)este inconjurat de oameni neseriosi ca Copos si vama....
    https://t.me/pump_upp

  5. #26
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Tot respectul pentru Razvan . Un om cu bun simt , un profesionist cu adevarat care incepe sa aiba rezultate desi e foarte tanar .

  6. #27
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Cred ca nu e edificator.
    Rezultatele din Europa sunt muuuuuuulte bile albe.
    Faptul ca in Divizia A , are rezultate modeste (uneori chiar slabe) , arata ca are un stil previzil la nivelul Diviziei A si e usor de blocat jocul Rapidului ...
    In schimb in Europa mereu si-a surprins adversarul.

    Sa avem rabdare , inceputul e promitator ...

  7. #28
    Arguendo... philos's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,488
    Reputatie
    1
    si io cred ca va ajunge mare...nush daca il va depasi pe lucica senior...dar in orice caz, in tara consider ca a confirmat...si afara cred ca o sa se descurce

  8. #29
    antisclavi
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    2,928
    Reputatie
    1
    Mai asteptam sa confirme, nu e edificator ce a facut pana acum , cat de penbil sa votezi asa ceva
    atunci ce sa mai vorbim de oli
    Lita Dumitru:"1. Am facut 5 blaturi in cariera, toate cind eram la steaua , nici unul la [B]RAPID[/B]. / 2. N-am vrut sa trec la steaua, m-au luat la armata, m-au dus la Bacau, m-au pus la tirisuri, salturi si culcaturi fara de sfirsit si mi-au spus ca totul se va opri cind voi semna pentru steaua."

  9. #30
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Am votat "E bun ca antrenor la Rapid, in strainatate nu se stie" pentru ca nu vreau sa plece la prima oferta pe care o are de afara...
    E meserias, mai bine il tinem la Rapid! Hai Razvane, arate-ne ce poti... diseara!

  10. #31
    sport legend
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    3,040
    Reputatie
    1
    pana una alta e cel mai bun antrenor din romania la ora actuala (iar campionatul inca nu s-a terminat)...a facut multe pentru rapid...si multi nu cred ca se asteptau...
    nu-l lasati sa plece...

  11. #32
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    cam slabut . degeaba bate el in europa daca in campionat pierde pe nu stiu unde . galati , locul 15 egaleaza rapidul din 0-3 ? rusine !

  12. #33
    sport legend
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    3,040
    Reputatie
    1
    slabut? ...poate te referi la fizicul lui...sau le ce?...
    ti se pare lucru putzin ce a facut prin europa?
    dupa cum spuneam campionatul nu s-a terminat...iar jucatorii nu sunt roboti.

    si mai esti si rapidist

  13. #34
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    pardon ? e un antrenor bun , dar nu mai bun ca mircea rednic .

    nu gandeste foarte bine lucrurile . si cu feyenord si cu hertha , in tur scorurile puteau fi mai mari 9 pentru noi ) . la berlin trebuia introdus vasilache de cand la dat pe primu afara nu in min 85 .
    Last edited by andreiush; 10th March 2006 at 00:05. Reason: consecutive

  14. #35
    Maverick RajaF's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Toronto, Canada
    Posts
    694
    Reputatie
    1
    haha, ce im iplac opamenii astia ca daroczi. tine minte ca rednic nu a ajuns cu echipa la nivelul asta ca sa isi permita sa faca "greselile" astea.
    "Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded"

  15. #36
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0

    Wink

    REPET MESAJUL DE ACUM VREO 2 SAPTAMANI, CARE INCA RAMANE VALABIL:

    Quote Originally Posted by remy
    Mare antrenor ! Ce echipa a putut face, sa bata atatea echipe din occident, si majoritatea de top !
    Ceea ce nu se poate spune de Olaroiu, care, cu echipa antrenata azi, a facut de ras fotbalul romanesc, cu toate ca s-au calificat, tremurand acasa, dupa ce dadeau toti declaratii razboinice, ca ei sant Barcelona Estului, comparata Real Madrid chiar.
    HAI RAPIDUL, SA NE RAMAI NUMAI TU, CA MERITI, NU AI BANII STELEI, SI TOT FACI PERFORMANTE !
    COMPARATI CU POSTAREA LUI HIP DE PE 23.02.2005 SI VEDETI CUM POT ABERA UNII:

    Quote Originally Posted by hip
    Deocamdata nu-mi dau seama daca e "il luce" sau "il muce" (!!!). Mai are mult de demonstrat
    NO COMMENT !
    Last edited by remy; 10th March 2006 at 01:56.

  16. #37
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    razvan e antrenor.......a dovedit-o in meciul cu hamburg daca mai trebuia sa o dovedeasca si e peste olaroiu. a revenit si remy.........scuzati-ma.....ion marin e peste razvan lucescu...e clar demonstrat din date si statistici!
    Last edited by BAK; 10th March 2006 at 02:45.

  17. #38
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    Aberel, ai revenit cu dragostea ta pt. Steaua. Aici e vorba de Razvan Lucescu, care e cel mai bun antrenor la ora actuala. Si tineti aberatiile pt. tine, ca nu se discuta despre Ion Marin aici. Cine naiba a pomenit de ala ? Clujene, cred ca nu mai ai mult si vei renunta la dragostea ta pt. Steaua. Nu-i asa ca te oftici ca Rapidul e mai tare decat Steaua, fara sa se laude ca stelistii ?

  18. #39
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    heheeheheheheh...welcome back...I really missed you..same as always...you haven't changed at all!!!!cum a fost in exil maestre?

    p.s. "razvan e antrenor.......a dovedit-o in meciul cu hamburg daca mai trebuia sa o dovedeasca si e peste olaroiu"-BAK .....intradevar....acesta este exemplul in care eu am injurat rapidul si am elogiat steaua....

    maestre, vezi ca ai luat ban pentru afirmatii de genul aberel.....asa ca revino-ti

  19. #40
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    Esti scuzat doar pt. ca ai votat "Va depasi faima tatalui sau", ca altfel...
    Cu toate ca e foarte greu sa-l ajunga pe Nea Mircica, care a adus echipa Dinamo pe culmile gloriei.
    Eu am votat "Va ajunge antrenor mare, inclusiv in strainatate", care e mai aproape de adevar.

  20. #41
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    multumesc maestre...esti mult prea milostiv........thank you master!!!

  21. #42
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    Hai, la culcare, si sa uiti de cosmarul "Steaua".
    Sa nu viseze urat toti care sperau in promisiunile ultra-optimiste ale stelistilor.
    Ce cosmaruri au oamenii, de au ajuns sa nu prea-i mai vedem pe aici.
    Luati exemplu de la Rapid, care, cu toate ca nu s-au laudat ca-s mari jucatori, spulbera echipe mari din Europa !!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •