Results 1 to 6 of 6

Thread: Titi la Oradea

  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Titi la Oradea

    Ce zic oradenii despre numirea lui Titi? L-at fi preferat pe Rednic? Personal nu cred ca Titi va face mare branza la echipa, nu va fi in stare sa o scoata din zona retrogradarii si nu o sa faca multi purici acolo.

  2. #2
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Sa-i uram bafta , pentru inceput .
    Este un foarte bun antrenor , dar il maninca limba .
    Totusi sa nu uitam ca la Steaua , era antrenor cind echipa era abonata la CL .
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  3. #3
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    42
    Reputatie
    1
    l-as fi preferat pe sapaliga sau balint, printre putinii antrenori din ultima vreme, alaturi de ando, care s-au perindat pe la oradea si au facut treaba ... in rest nu ne ramane decat sa speram intr-o primavara frumoasa ...

  4. #4
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    eu cred ca titi va face treaba la voi, la steaua a facut treaba cu jucatori anonimi, crescuti de el, a creat un grup si a reusit calificarile din CL si titlurile nationale.
    pastrand proportiile cred ca abia de acum trebuie sa spreati la ramanerea in divizia A.
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  5. 8th January 2004, 13:10

  6. #5
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Frozen speranta nu moare niciodata,iar daca o sa ajungem in B o sa promovam dar atunci o sa ii luam locul Craiovei
    Titi o sa faca treaba la Oradea,asta dacanu pleaca Dumitra Naidin si Marginean, si o sa revine Stefanovici!!!
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  7. #6
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Eh,inca nu "s-a bagat"in jucatori,asa ca nu e prea mult de spus.O sa vb dupa ce vin din cantonamentul de la Moneasa!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •