View Poll Results: Mergem mai departe?

Voters
41. You may not vote on this poll
  • Sigur ca da, tre sa-i batem pe ciini nu stabilsem asa?

    26 63.41%
  • Nu, din pacate il au pe Dorinel

    15 36.59%
Page 1 of 23 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 470

Thread: UNIVERSITATEA - CFR CLUJ Cupa Romaniei

  1. #1
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1

    UNIVERSITATEA - CFR CLUJ Cupa Romaniei

    Conform tragerii la sorti pe 21 septembrie la ora 16.00 vom juca saisprezecimile Cupei Romaniei in compania echipei antrenate de Dorinel Munteanu , CFR Cluj . Un adversar dificil cu rezultate bune si care este "pe val". Insa meciurile disputate in aceasta competitie sunt imprevizibile , surprizele sunt frecvente. Este bine ca ne putem masura fortele cu un adversar puternic si cred ca va fi un meci frumos in care cei 25000 de olteni prezenti in tribuna vor impinge echipa spre victorie.
    Dupa acest meci vom sti care este valoarea noastra in acest moment si ce avem de facut in perspectiva revenirii noastre in prima divizie.
    Succes , baieti. Invingeti !

  2. #2
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Ioi ce bine, exact cum am vrut eu , sa-i bateti pe aia din deal sa le sune apa-n cap

    Hai studentii (de oriunde ar fi ei )
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  3. #3
    manager Che Guevara's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Havana/Cuba
    Posts
    314
    Reputatie
    1

    Unhappy

    Am cazut cum era mai prost. Este una dintre echipele cu care nu voiam sa cadem alaturi de Poli Timisoara. Daca ne vom califica o sa imi para rau pentru Dorinel Munteanu. Insa asta se va petrece numia printr-o minune fiindca Clujul este echipa care joaca cel mai bine in deplasare dintre toate componentele Diviziei A. Sper ca baietii lui Stanga sa se mobilizeze la maximum pentru aceasta partida. Publicul va fi destul de greu de convins sa vina la stadion. Era mai usor cu Dinamo sau cu Steaua.

    Trebuie sa fim pregatiti si pentru faptul ca CFR Cluj sigur va inscrie pe Ion Oblemenco. Au inscris in toate meciurile disputate in deplasare pana acum, si in Divizia A si in Intertoto. De aceea ar fi bine ca noi sa inscriem mai multe goluri decat ei. Din nefericire publicul oltean se desumfla atunci cand echipa primeste gol si aici cred ca se va juca acest meci foarte dificil. Sper sa putem convinge galeria sa isi incurajeze echipa pana la capat indiferent de rezultatul inscris pe tabela de marcaj.

  4. #4
    hingher Gonzo's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    1,349
    Reputatie
    1
    ii batem... imi pare rau ca nu am cazut cu javrele
    [B][COLOR=Blue]Daca TU n-ai fi...
    Pentru ce-as trai ?
    TU esti viata mea,
    Nu TE voi lasa... Forza Craiova[/COLOR] [/B]

  5. #5
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    E greu,da nu imposibil!Cu putina concentrare ii putem bate,mai ales ca nici pe ei nu cred ca ii intereseaza Cupa!
    Oricum,trebuie sa avem cat mai multi spectatori,eu sigur vin de la Targu Jiu!!!

  6. #6
    Banned now! BornWild's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    In your dreams
    Posts
    1,133
    Reputatie
    1
    Un meci foarte dificil, dar nu imposibil.Daca nu pierdem nici un punct pana atunci in campionat, eu zic ca ii scoatem .
    [SIZE=3][COLOR=Blue][FONT=Georgia]pOpescu , esti un Iuda! Te uram, tradatorule![/FONT][/COLOR][/SIZE]

  7. #7
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by balaci
    E greu,da nu imposibil!Cu putina concentrare ii putem bate,mai ales ca nici pe ei nu cred ca ii intereseaza Cupa!!
    Dupa parcursul din Intertoto,CFR are ca obiectiv Cupa Romaniei.
    Vorbesc foarte serios.

  8. #8
    Forza Milan radus's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Cluj
    Posts
    125
    Reputatie
    1
    Care 25.000 de spectatori ? Vor fi maxim 5.000, mai ales ca se joaca miercurea ...
    Cupa e obiectiv declarat al CFR-ului anul asta... asa ca va fi greu sa ne eliminati.
    Oricum, veti cadea de pe un cal frumos

  9. #9
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Radus, tu vorbesti doar asa , sa te afli in treaba ? Mai gandeste si tu....
    daca au fost 12 000 la un meci banal, cu FC Caracal , cum crezi ca vor fi 5000 la meciul de Cupa? Probabil ca esti obisnuit cu cifrele pe care le are CFR -ul acasa.

    In rest , ai dreptate. Daca vom cadea o vom face de pe un cal frumos. Insa, cum a demonstrat-o de multe ori cupa, orice rezultat este posibil. Sa nu aveti voi cosmaruri dupa meciul asta....

  10. #10
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    531
    Reputatie
    1
    Mda... mie nu prea imi place cu cine am picat. Trebuie sa recunoastem ca sunteti un adversar destul de incomod si e ceva distanta si in deplasarea aceasta.
    Dar cum obiectivul declarat este finala Cupei putine sanse sa ne opriti.
    [FONT="Impact"][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]ANTI BUCURESTI!!![/SIZE][/COLOR][/FONT]

  11. #11
    bad command bogho's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    1,179
    Reputatie
    1
    un meci greu, deschis pentru orice rezultat.
    CFR Cluj pleaca cu un mic avantaj, fiind din Divizia A.
    probabil victoria se va decide in urma lupte dintre Munteanu si Stinga, de la mijlocul terenului.
    \$#~!-^%@#_>`|3@$&%^!@%^7!#%*!@#^%@#!~!~!#$%&*#!@^&^*()$P_|^~@.

  12. #12
    Forza Milan radus's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Cluj
    Posts
    125
    Reputatie
    1
    Edmond, mai discutam miercurea viitoare ....

  13. #13
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Pai daca esti asa sigur hai sa punem de un pariu.... afirma tu ca pe Ion Oblemenco nu vor fi mai mult de 6000 de spectatori si stabileste miza....

  14. #14
    Banned stefanm14's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Craiova
    Posts
    3,503
    Reputatie
    0
    pariez eu pe ce miza vreti ca sunt mai mult de 15 000 (radus asa ca sa nu cumva sa uiti de vreo 15 ori mai mult decat aveti voi )

    P.S : ma duc sa vad oraru, sa vad de la ce chiulesc

  15. #15
    manager dragosblue's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    304
    Reputatie
    1
    meci dificil, mai ales datorita tineretii si lipsei de experienta (cel putin aparenta) a jucatorilor nostri.
    Sper intr-o victorie a Stiintei !

  16. #16
    Banned now! BornWild's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    In your dreams
    Posts
    1,133
    Reputatie
    1
    Ii facem pe meserie.Jaber va transmite salutari alora care in loc de tribune au camp.Chiar nu va e rusine?Pana acum erati nimeni si acum va dati cu pretentii?Eu va simpatizam de cand a venit D.Munteanu, dar pot sa arunc si adevaruri care dor.
    Gata, gradinita, ia hai valea de aici si strangeti bani sa veniti sa vedeti un templu al fotbalului
    [SIZE=3][COLOR=Blue][FONT=Georgia]pOpescu , esti un Iuda! Te uram, tradatorule![/FONT][/COLOR][/SIZE]

  17. #17
    Semper Fi DanielAndrei's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,649
    Reputatie
    1
    aveti tupeu oltenilor, dar va fi foarte greu. Cu acesti jucatori care au cazut din caruta intr-o localitate de prins sudul insorit la mandrei noastre tari, vreti sa promovati, si inca sa mai bateti si CFR-ul. Luati-o de la capat cu calcule, ca nu va iese

  18. #18
    Banned now! BornWild's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    In your dreams
    Posts
    1,133
    Reputatie
    1
    Scoala-te fa si te culca...se trezi un moldovean..se baga si ei in seama, dar nu-i asculta nimeni

    Later Edit:
    Trineo......elimina-ti energiile negative pe la topicurile despre cum sa cuceresti femeile (sau barbatii, nebunatico), iar daca nu iti e de ajuns, vb eu cu Mihaela Tatu sa te bage in direct la de 3X femeie

    Aici se discuta despre un fenomen care nu il poti intelege
    [SIZE=3][COLOR=Blue][FONT=Georgia]pOpescu , esti un Iuda! Te uram, tradatorule![/FONT][/COLOR][/SIZE]

  19. #19
    Semper Fi DanielAndrei's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,649
    Reputatie
    1
    nu e nevoie sa ma asculte cineva...e doar o parere expusa cu privire la mirobolantul vostru templu din minunata voastra tara, si la cei care joaca acolo

  20. #20
    Banned now! BornWild's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    In your dreams
    Posts
    1,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Trineo
    nu e nevoie sa ma asculte cineva...
    Ete ca am ajuns la un punct comun.........bravo Mircea Radu ........scrie aici pana iti zic eu sa te opresti
    [SIZE=3][COLOR=Blue][FONT=Georgia]pOpescu , esti un Iuda! Te uram, tradatorule![/FONT][/COLOR][/SIZE]

  21. #21
    fara caini
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    B G
    Posts
    1,092
    Reputatie
    1
    chiar daca la prima vedere pare meci greu sunt sigur ca vom reusi sa-i scoatem pe franari din cupa deoarece ne vor lua de sus (ete si la copiii astia... din B)
    cu tot respectul pentru munteanu dar 90 de minute voi uita ca este jucator emblematic pentru Romania si ii voi injura tot neamul si toti mortii.
    asa ca cheferistilor asteptati-va sa fiti injurati si spurcati asa cum nu vi s-a mai intamplat niciodata in nefericitele voastre vieti.
    Universitatea Cluj unica echipa a Clujului!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •