Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 43 to 63 of 90

Thread: conditia de suporter

  1. #43
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Doar asta am avut de comentat la mesajul tau lung si obositor, vre o problema?
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  2. #44
    manager Cipangoo's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    332
    Reputatie
    1
    Probabil de aia mesajele tale sunt scurte si fara miez, ca sa nu fie obositoare....
    Since light travels faster than sound, people appear bright until you hear them speak.

  3. #45
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Fara miez le vezi tu, te invit sa citeste toate cele 2000 de mesaje, poate observi ceva, sunt sigur ca ai rabdarea necesara...poti sa ignori mesajele mele daca nu iti convin...si pace
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  4. #46
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Bati campii. Probleme nu am atata doar vroiam sa spun ca atunci cand nu iti convine ceva si stii ca nu ai dreptate incerci sa schimbi subiectul. In rest nici o problema.

  5. #47
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Asta-i treaba ta, si nici nu ma intereseaza, eu schimb subiectul cand imi convine si cand nu, asta nu e o problema, eu stiu ca am dreptate, nu pot sa ghicesti tu ce gandesc eu, asa ca las-o balta ca o aburishi de tot
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  6. #48
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    No Comment.

    I rest my case.

  7. #49
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Aici am vrut sa ajung, ma bucur ca te-am lasat fara replica
    I rest my case.
    A mai spus-o baubau pe asta, fii mai original!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  8. #50
    manager Cipangoo's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    332
    Reputatie
    1
    Se prea poate sa gassesc si chestii interesante in mesajele tale dar daca ai cateva mesaje care se pierd in cele 2000 si ceva scrise se cheama ca retuiesti mai degraba cantitatea decat calitatea. Pe de alta parte what do I care?! Ma gandeam poate ca la 15 ani mai ai timp sa te schimbi. Vorba aia: daca iti spun doi ca esti beat du-te si te culca.
    Since light travels faster than sound, people appear bright until you hear them speak.

  9. #51
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Atunci de ce te intereseaza? Eu nu stiu de ce mai si comentezi despre chestia asta cand aici este vorba despre conditia de suporter, daca vrei sa ma critici deschde un topic separat si descarca-te acolo....
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  10. #52
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Cipangoo, lasa-l tata, in vreo 5 ani, cel mai tarziu o sa isi dea seama despre ce vorbim, pana atunci crede ca dreptatea este doar una si ii apartine de drept lui.

  11. #53
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Cine vorbeste , un intelept de...19 ani
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  12. #54
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Poate ady, poate nu, insa stii cum se spune, eu am trecut prin ce ai trecut tu, si nu vice-versa.

  13. #55
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Bine inteleptule, gata...deja ma simt umil...
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  14. #56
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    Bine le facea la stelisti, ce au cautat ei pe pamant Oltean?
    Macar sa-i fi batut bine...

    Observi ca ideeile tale se bat cap in cap????Citeste ce ai scris mai sus despre suporteri olteni cand ti-am zis ca nu este echilibrul in extremism!!!

    Topicul este despre conditia de suporter si am ajuns la ultras(care este incadrat in categoria de suporter patimas).Am discutat despre un cod moral care ar fii bine sa-l adopte orice suporter(asta bineinteles daca intelege notiunea de suporter ,fair-play,respect si mai ales notiunea de"E DOAR UN JOC N-ARE ROST SA-TI DISTRUGI VIATA DIN CAUZA LUI!"---pt.cinefili un ghid excelent dupa parerea mea ar fii THE FAN cu Robert De Niro)

    Bun....si avem acum un ady_azzuro care ne da citate ca cel de mai sus....

    OFF TOPIC sau aproape off:Te lauzi ca esti user-ul cu cele mai mari nr de posturi,asta inseamna ca esti un reprezentat de baza al echipei tale favorite ca suporter,al zonei din care vii etc..

    As vrea sa aud parerea lui Edgar sau frozen(daca nu ma insel si el este simpatizant U.Craiova)despre reprezentatul lor...

    "I rest my case"---Ar trebui sa-ti dea de gandit cand esti criticat ---"I rest my case" in acest caz este egalul proverbului mioritc"Daca doi iti spun ca esti beat te duci si te culci"---Te-ai prins de repetitie???

    ON TOPIC:Ca sa continui ideea lui Utilizator cu reducerea violentei si a obscenitatilor as propune sa se deschida un thread(sau chiar pe acesta)unde toti useri acestui forum care au relatii/sunt membri ai unei galerii sa inceapa un "program social" prin care sa afisez bannere anti-violenta,fair-play(la adresa adversarului-asta ar fii o lovitura de gratie cred pt orice galerie)In fine ati prins ideea...Cam utopica de altfel..
    Last edited by baubau; 17th January 2004 at 10:01.

  15. #57
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by baubau
    elent dupa parerea mea ar fii THE FAN cu Robert De Niro)

    Bun....si avem acum un ady_azzuro care ne da citate ca cel de mai sus....

    OFF TOPIC sau aproape off:Te lauzi ca esti user-ul cu cele mai mari nr de posturi,asta inseamna ca esti un reprezentat de baza al echipei tale favorite ca suporter,al zonei din care vii etc..
    baubau, aratam mie un mesaj in care eu ma laud ca am cele mai multe mesaje? De ce esti ridicol? Oricum numai pt partea asta a mesajului tau m-am hotarat sa iti dau un raspuns, din toate aberatiile tale scrise acolo....ar trebui sa iti dea de gandit...ai inceput sa dezinformezi opinia publica...mare pacat pt un moderator...oricum vad ca din ce in ultima vreme cam multi sunt impotriva mea, asa ca am sa ma retrag de pe acest forum, U CRAIOVA este singurul subiect despre care merita sa fie discutat, restul e bullshit!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  16. #58
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    offtopicWhatever ...la cate mesaje (50%aiurea-offtopic)s-ar putea sa ma fii inselat...puteai sa trimiti si un pm in loc sa creezi alt offtopic.
    Si multi useri n-au dreptate pt ca sunt doar bullshit si nu de pe U.Craiova?Hm..ridicol? Am avut de la cine sa invat...poate prinzi,din nou,ideea

    OnTopic

    Mai degraba punea-i mana si iti exprimai parerea despre subiect!

  17. #59
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Eu spun ca esti ridicol, iar tu imi spui acelasi lucru, halal forumist...
    Cam penibil pt un moderator....
    Mai degraba ai vorbi tu la obiect ca bati campii degeaba pe aici....cam aiurea, dar asta este...
    Mai bine ai lasa invidia de o parte si incearca sa gandesti limpede.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  18. #60
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    http://www.school-resources.co.uk/images/diskmanAni.gif

    Ia incearca metoda asta, poate iti va fi de folos....
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  19. #61
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Ady, imi permit si eu o parere, si nu o lua personal.
    1) Nu cred ca asa de multi au "ceva" cu tine sau cu "U" Craiova sau cu Oltenii... intelegi? Tu ai mesaje off-topic! Nu toate, dar uneori postezi fara o legatura evidenta la subiectul respectiv. Cum fac eu acuma! Topicul e "conditia de suporter", nu dezbaterea "daca ady posteaza bine sau nu".
    2) Nu i-au apararea unui alt moderator, dar eu zic ca are dreptate. Ti-a scris ca "Cam OFF-TOPIC ady, ce sa-i faci." A fost ironic, dar avea dreptatea lui!

    In mod logic, ultimele "n" mesaje ar trebui mutate de aici ca nu au legatura cu subiectul.
    Eu cred ca ar fi o greseala sa abandonezi acest forum si, o greseala si mai mare sa crezi ca moderatorii au ceva cu tine! Asta e parerea mea. Toti gresim, important e sa invatam din greseli.
    Si mai ceva! Pentru tine "U" Craiova reprezinta totul! Inteleg si te admir! Dar daca spui ca restul e "bullshit", aici nu te mai pot aprecia... inseamna ca nu respecti fotbalul.
    Numai bine!

  20. #62
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Stii foarte bine ce vroiam sa spun cu fraza aia 'U CRAIOVA reprezinta totul'....nu chiar asa cum ai inteles-o tu.
    baubau este cel care a inceput sa posteze offtopic, nu sunt eu singurul care posteaza astfel de mesaje, eu sunt de acord sa imi stergeti mesajele care sunt offtopic, ma doare exact in...cot de ele.
    Numai bine si tie.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  21. #63
    Zamboni Driver GoPens's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    On the Rhine
    Posts
    1,468
    Reputatie
    1
    vezi, de aceea exista butonul de "preview reply". foloseste-l si reciteste-ti mesajul. daca ajungi la concluzia ca "te doare-n cot de el" nu apasa pe "submit reply" ci modifica-l in asa mod, ca sa nu te mai "doara-n cot" de el. o fi spatiul pe disc relativ ieftin, dar daca nici tie nu-ti pasa de postingul propriu atunci, pentru mesajul respectiv, e pacat de spatiu pe disc.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •