Results 1 to 7 of 7

Thread: moderare

  1. #1
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1

    moderare

    ce soi de moderare este cea care declara:

    "Pe acest forum suporterii olteni au intotdeauna dreptate. Si cand nu au !"
    edmond dixit

    nu stiu ce credeti voi dar din punctul meu de vedere ceea ce se prolifereaza pe subforumul uniuversitatii craiova este pur si simplu de vis urit.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  2. #2
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vasile314tzurka
    ce soi de moderare este cea care declara:

    "Pe acest forum suporterii olteni au intotdeauna dreptate. Si cand nu au !"
    edmond dixit

    nu stiu ce credeti voi dar din punctul meu de vedere ceea ce se prolifereaza pe subforumul uniuversitatii craiova este pur si simplu de vis urit.
    de ce ? ca e urati ? care este ei? oltenii? daca era ei stelisti nu mai era caravasazica, mai domnule ! e prosti ce mai

  3. #3
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Forumul Universitatii de pe onlinesport este al tuturor, la fel ca si celelalte. Acolo poate scrie oricine, la fel ca si in celelalte. Nu este al lor, este al nostru, iar acolo, ca si peste tot, moderatorii fac legea, nu userii, fie ei fani ai Craiovei sau ai altor echipe.

  4. #4
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Klaus
    de ce ? ca e urati ? care este ei? oltenii? daca era ei stelisti nu mai era caravasazica, mai domnule ! e prosti ce mai
    o fi gluma? n-o fi gluma? mde.

  5. #5
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    vadim, se pare ca edmond a inteles complet grsit mederarea. Trebuie sa intelegi ca si moderatorii tai sint oameni iar unii dintre ei poate au probleme mari.

    Ai cuvantul meu ca am intrat pe forumul Universitatii Craiova si am postat niste mesaje fara sa intru in nici un fel de discutie cu Edmond, si am postat niste opinii, atat si nimic mai mult. Nu am foslosit expresii nelalocul lor, absolut nimic.
    Mai mult dect atat, cand l-am vazut ca este pe forum, chiar eram curios sa aud o alta opinie despre discutiile cu plecarea lui staicu.
    Surpriza, cand am revenit sa vad ce a scris, am vazut ca imi stesese toate mesajele
    Am ramas absolut uluit, nu mi-a venit sa cred ce este in stare


    vadim, sint totusi si niste limite care nu se pot trece, efectiv ce face omuletul asta depaseste orice inchipuire, pune alt moderator, da-i o pauza lui edmond ca nu se mai poate intelege cu el. Pur si simplu numai el posteaza si atunci cand o face copiaza niste articole din ziare pe care toata lumea le citeste pe siturile respective

  6. #6
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    Am vrut si eu sa scriu despre "vremea rea" de la Craiova.
    As fi dorit ceva detalii !
    Dupa un rind, mi-am dat seama unde ma aflu si...am sters "mesajul" !

    Dintr-un vis urit te mai trezesti...

  7. #7
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Chiar asa, acum imi aduc aminte, si eu am vrut sa postez o data la Suporter/U Craiova, si am fost intampinat cu foarte multa racela (raceala putin spus),(cred ca semnatura e de vina), drept pentru care de atunci ocolesc acel sub-forum.
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •