View Poll Results: Il votez pe:

Voters
49. You may not vote on this poll
  • Ultras

    21 42.86%
  • Frozen

    28 57.14%
Results 1 to 12 of 12

Thread: Votati: Ultras sau Frozen?

  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Votati: Ultras sau Frozen?

    Ultras vs Frozen au incheiat cele 10 zile. Cine a fost mai bun? Pollul este deschis de luni ora 12:10 pm pana miercuri la ora 12:10 pm.

  2. 15th December 2003, 20:35
    Reason
    era in plus...

  3. #2
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    This poll is closed
    This poll will close on 12-17-2003 at 01:12 PM.
    Ultras [ 21 ] 42.86%
    Frozen [ 28 ] 57.14%
    Felicitari Frozen
    Ai castigat lupta la 7 voturi diferenta
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  4. #3
    1916-2006 Gigel Sportul's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    De la SNTR pe dreapta.
    Posts
    822
    Reputatie
    1
    Sa fie vorba de acelasi criteriu??
    Pentru sederei:
    "Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta." (Nicolae Iorga)
    "Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei." (Sigmund Freud)
    " Violenta este ultimul refugiu al incompetentei." (Isaac Asimov)

  5. #4
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    hai incepeti cu comentarii, gata, ati pierdut, nimic nou pentru voi, la revedere!
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  6. #5
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Nu puteai sa te abti! Normal ca la vot nu am avut nici o sansa si nici nu ma asteptam (prietenii stiu de ce!) Totusi, diferenta mica ar trebui sa te puna pe ganduri. Mai mult nu mai comentez. In eventualitatea ca nu ne mai "auzim" iti urez de pe acum: Sarbatori fericite si La multi ani!

  7. #6
    1916-2006 Gigel Sportul's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    De la SNTR pe dreapta.
    Posts
    822
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by frozen
    hai incepeti cu comentarii, gata, ati pierdut, nimic nou pentru voi, la revedere!
    In primul rand: schimba steagul ala, ca nu te caracterizeaza. Specific tie este alb-albastru-rosu, in dungi orizontale, de sus in jos. In rest: la multi ani, poate in 2004 vei realiza ca nu criogenia salveaza Romania. All the best, indeed we will never have your voting machine!
    Pentru sederei:
    "Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta." (Nicolae Iorga)
    "Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei." (Sigmund Freud)
    " Violenta este ultimul refugiu al incompetentei." (Isaac Asimov)

  8. #7
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    eu nu am facut nici un comentariu, v-am lasat sa va lingeti ranile, dar voi complexati................
    apropo, diferenta nu este deloc mica si asta doar pentru ca noi suntem antibucuresti, daca eram lingai aveati dor 4-5 voturi.
    la multi ani si voua.................
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  9. #8
    1916-2006 Gigel Sportul's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    De la SNTR pe dreapta.
    Posts
    822
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by frozen
    eu nu am facut nici un comentariu, v-am lasat sa va lingeti ranile, dar voi complexati................
    apropo, diferenta nu este deloc mica si asta doar pentru ca noi suntem antibucuresti, daca eram lingai aveati dor 4-5 voturi.
    la multi ani si voua.................
    Iti faci un compliment daca ai impresia ca pe Ultras ori pe gigel_bucur i-ar fi afectat infrangerea de fatada in disputele cu tine, respectiv ady_azzuro. Se vede clar ca principiul lui Lapusneanu, dublat de cel al lui Brucan, functioneaza din plin pe acest forum. Hai, la multi ani si sarbatori fericite in continuare.
    Pentru sederei:
    "Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta." (Nicolae Iorga)
    "Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei." (Sigmund Freud)
    " Violenta este ultimul refugiu al incompetentei." (Isaac Asimov)

  10. #9
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Gigel Sportul, tu postezi cam aiurea, s-au terminat acele dispute, gata, nu mai are rost sa discutam pe tema lor, nu isi mai are rostul!
    Cea ce conteaza este ca ati pierdut si nimic mai mult...
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  11. #10
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    ti-ai gasit idolii: lapusneanu si brucan, de asta esti cum esti..............
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  12. #11
    1916-2006 Gigel Sportul's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    De la SNTR pe dreapta.
    Posts
    822
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by frozen
    ti-ai gasit idolii: lapusneanu si brucan, de asta esti cum esti..............
    Daca ai chiar impresia ca as putea idolatriza niste personaje literare (ca, din punctul meu de vedere, brucanul tot la categoria asta se incadreaza, chiar daca din pacate pentru noi este foarte real), te inseli. Decat sa te bucuri de realizari minore si absolut subiective, care tin doar de divertisment, mai bine ai face-o pe baza rezultatelor Stiintei, cred ca merita mai mult, mai ales ca aveti sanse mari de a incurca multe socoteli ale granzilor. Ce zici, discutam dupa o eventuala calificare a voastra in Cupele Europene??
    Pentru sederei:
    "Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta." (Nicolae Iorga)
    "Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei." (Sigmund Freud)
    " Violenta este ultimul refugiu al incompetentei." (Isaac Asimov)

  13. #12
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    nu prea este de discutat anul asta nici de pe locul 3 nu mergem sigur in uefa.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •