Results 1 to 9 of 9

Thread: pentru vadim

  1. #1
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0

    pentru vadim

    Salut vadim, nu tzi-am cerut niciodata nimic , n-am avut prea multe pretentzii dar de asta asta am O MARE RUGAMINTE LA TINE

    LASA-MA DOMNE SA FOLOSESC MAI MULTE SMILIES CA MA DISPERI. NU STIU CE TZI-A VENIT SA REDUCI NUMARUL LOR , LA 3 , LA 5, MA DISPERA.
    SE INCARCA LA FEL, N-ARE NICI O LEGATURA CU NIMIC . EU NU STIU CU CE TE DERANJEAZA. TOATE MESAJELE PE CARE LE SCRIU IMI APARE CA TREBUIE SA STERG DIN ELE. MACAR LASA-MA PE MINE SA PUN MAI MULTE,
    MA DISPERA CHESTIA ASTA

  2. #2
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Bine, pun 10.

  3. #3
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Merci

  4. #4
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    M-ai pus la munca. Am cautat ceva pana sa gasesc unde era optiunea aia... S-au plans mai multi de smilseuri, tu ai pus capac, asa ca acum sunt 10

  5. #5
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    mama, ce influenta are Blue.

  6. #6
    Zamboni Driver GoPens's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    On the Rhine
    Posts
    1,468
    Reputatie
    1
    poate faceti un deal. Blue are voie mai multe smilies si VA FOLOSI MAI PUTIN CAPS.

  7. #7
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim
    M-ai pus la munca. Am cautat ceva pana sa gasesc unde era optiunea aia... S-au plans mai multi de smilseuri, tu ai pus capac, asa ca acum sunt 10
    Apreciez gestul Vadim, merci. Sa stii ca si tu m-ai pus pe mine la munca. daca ai stii tu cate a trebuit sa sterg in ultimul timp....

    P.S.: PENS (SIC) si Ieppy , va treziratzi vorbind . GO HABS ,GO!
    Last edited by Blue; 13th December 2003 at 08:31.

  8. #8
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Acum sunt 15, Vadime tu de ce imi stergi mah mesajele de la Avertismente si Banari?
    Te-am rugat sa nu mi-l stergi, il vreau recuperat mesajul, ca nu l-am salvat
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  9. #9
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Crăciun Fericit!
    Echipa OnlineSport doreste tuturor Craciun Fericit. Fie ca cea mai frumoasa zi a anului, nasterea lui Isus, sa va aduca in suflete tot ceea ce se poate mai frumos. Cu aceasta ocazie, OnlineSport face doi ani de zile, ceea ce pentru noi este un motiv in plus de bucurie. Speram sa mai fie si altele. Pentru Craciun, am ales pentru voi doua fotografii frumoase, pe care le puteti trimite si ca felicitari celor dragi, ambele din biserica din Betleem, acolo unde povestea spune ca s-a nascut Isus.
    Vadim din cate stiu eu Iisus se scrie cu 2 de 'i', voi l-ati scris doar cu unul...
    Isus cu un singur 'i' inseamna...magar.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •