Results 1 to 4 of 4

Thread: IN ATENTIA ADMINISTRATORULUI ACESTUI FORUM SI MODERATORILOR

  1. #1
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    eram si noi curiosi sa vedem ce pozitie adoptati fata de dragos
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  2. #2
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Dragos este moderator la fotbal extern. La intern, l-a luat valul. Oricum threadul ala a fost sters. Daca il banez pe dragos ar trebui sa banez o jumatate de forum pentru tot felul de "intepaturi" din astea.

  3. #3
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    asta inseamna ca ne putem jigni dar sa nu-i depasim pe dragos sau pe ultras!
    merci, anul asta esti mai libertin, mai permisiv , in special cu cei ce injura olteni?
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  4. #4
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Am fost rugat sa imi precizez pozitia in legatura cu problemele de pe Intern.
    Dle frozen, dta m-ai rugat, asa ca iti raspund:

    EDMOND_ a scris:
    frozen , moderatorii de aici nu sunt angajati sa stea pe forum 24 din 24! O fac cum pot si cand pot! Faceti prea mare caz din nimic... Un "ametit" posteaza un thread pe intern contra Olteniei si voi luati foc...am vazut inaintea voastra postarea respectiva si am fost primul care am luat atitudine. Au fost trei zile in care moderatorii de pe intern nu au fost prezenti , erau sarbatorile ce naiba... A doua zi seara a intrat Tudose pentru scurta vreme , a blocat subiectul iar apoi in ziua urmatoare Vadim l-a sters!
    Nici un alt moderator in afara celor trei de la Intern ( Tudose , ieppy si Edgar ) nu puteau interveni , asa ca degeaba îi acuzi pe moderatori.
    Ce as mai putea eu adauga? NIMIC. Pe cel ce a postat subiectul care va deranjat, nu il cunosc, spunea careva ca e dragos si ca e moderator. Probabil asa o fi! Nu sunt eu tatasu' sa ii spun ce sa posteze!
    Daca va jignit, normal nu e frumos si eventualele consecinte el le va suporta din partea administratorului, Vadim, singurul in masura sa i-a astfel de decizii, mai ales ca vorbim (inteleg) de un moderator! Dupa cate vad insa, Vadim si-a precizat pozitia!

    Felul in care ai/ati actionat, de asemenea lasa mult de dorit! E parerea mea! Mult mai usor a fost sa loviti in mine spre exemplu! Totusi sunt obisnuit, si sincer, nici nu ma astept la mai mult!
    Desi am avut diferentele mele de opinie cu EDMOND_, el s-a achitat foarte bine de aceasta treaba!
    Eu as avea un sfat ptr. dvs: inainte de a acuza si a arunca cu mesaje, informeaza-te! Ok? Si mai ceva: din moment ce topicul a fost sters, iar administratorul si moderatorul vostru si-au precizat pozitiile, ce ar mai fi de zis!?
    Inca odata, eu unul nu aprob nici un fel de jigniri la adresa unei persoane sau grup de persone, fie ele din Bucuresti, Arad, Craiova sau Iasi... Ironii, diferente de opinie, dar nu jigniri, invective, etc..

    PS: =Vezi ca ai scris "olteni" sau acum nu se mai foloseste majuscula?!
    Last edited by RedBaron; 3rd January 2004 at 13:21.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •