Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 122

Thread: Rapidul si arbitrii

  1. #22
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Ce suferinzi sunt rapidistii...pe sptfm.ro,suna rapidistii si-l ameninta cu bataia pe moderator...
    Frate,un hent mare cat china si un ofsaid mare cat nasul lui marius niculae.

  2. #23
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    ieri steaua,azi Rapid,maine dinamo!
    paranoia si puterea vad ca orbeste pe toti nu numai pe conducatori!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  3. #24
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Ne orbeste? Explica-i tu la unu care a bagat cateva milioane de euro intr-o echipa de fotbal de ce a pierdut echipa lui dupa un meci de genul asta...

  4. #25
    Black Star nubian's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Reflection Eternal
    Posts
    418
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dani3l View Post
    ...deci,sa zic si eu ca copos a dat bani la arbitrii?
    Nici o sansa, la cat de zgarcit e ar fi in stare doar sa le promita si dupa aia sa uite subit..

  5. #26
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,863
    Reputatie
    0
    traim in romania, nu ar mai trebui sa ne surprinda nimik...sunt prea multe milioane in joc, si se apeleaza la orice mijloc de culise posibil...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  6. #27
    junior Celtic's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    138
    Reputatie
    1
    Greselile de arbitraj in favoarea echipei sarmane sunt facute intotdeauna fara intentie. Muncitoreste
    imnul corsicanilor discriminati etnic: hai rapidu cika-laka-ciki-cea

  7. #28
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nightwishh View Post
    Ne orbeste? Explica-i tu la unu care a bagat cateva milioane de euro intr-o echipa de fotbal de ce a pierdut echipa lui dupa un meci de genul asta...
    sa-i explic ca exista o lege a compensatiei in toate?
    ca azi pierzi pe mana arbitrului si maine te ajuta cu spor?
    da-mi un singur exemplu de echipa care a fost furata sau ajutata mereu!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  8. #29
    sport legend Icebox's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    3,042
    Reputatie
    1
    Hai baieti, greselile sunt evidente, dar fani ai Stelei, invadam repede si topicul vostru nicio problema. Daca sunt avantajate toate echipele puternice, mi se pare foarte corect, sanse egale. Daca altfel nu se poate?

  9. #30
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Icebox View Post
    Hai baieti, greselile sunt evidente, dar fani ai Stelei, invadam repede si topicul vostru nicio problema. Daca sunt avantajate toate echipele puternice, mi se pare foarte corect, sanse egale. Daca altfel nu se poate?
    Or fi avantajate, dar o singura echipa se plange constant ca e furata, ca trebuia sa castige 1231413 de cupe si titluri dar "ne-au furat", etc. Ghici care ?

  10. #31
    sport legend Icebox's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    3,042
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vladek View Post
    Or fi avantajate, dar o singura echipa se plange constant ca e furata, ca trebuia sa castige 1231413 de cupe si titluri dar "ne-au furat", etc. Ghici care ?
    Haha Asta e meteahna romanului, sa se planga. Voi ce faceti acum nu va plangeti c-am furat noi ?

  11. #32
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vladek View Post
    Or fi avantajate, dar o singura echipa se plange constant ca e furata, ca trebuia sa castige 1231413 de cupe si titluri dar "ne-au furat", etc. Ghici care ?
    asta numesti tu argument?
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  12. #33
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Icebox View Post
    Haha Asta e meteahna romanului, sa se planga. Voi ce faceti acum nu va plangeti c-am furat noi ?
    Nope. Eu nu ma plang, nu fac decat sa va aratam nitel obrajorul dupa comedia de ieri.

    Daca voi nu vreti sa acceptati realitatea, si anume ca toate echipele de pe lumea asta au fost si vor mai fi avantajate si dezavantajate de arbitraj ... ce sa va faca omul ?

    Problema e ca multi indivizi (nu conteaza echipa favorita) isi pun ochelari de cal si nu vad decat greselile in favoarea adversarului, sarind repejor peste alea in favoarea echipei proprii. Sau se incapataneaza sa reduca un intreg meci la doua-trei faze, in loc sa stea 1 minut drept si sa se gandeasca sincer cine merita sa castige. Pentru ca de obicei aia care merita sa castige chiar o fac. Ce dracu, nu poate arbitrul sa-ti scoata mingea din plasa si sa o puna cu mana lui in cea adversa, cat ar fi el de "hot".

    @legion. Vezi mai sus.

  13. #34
    sport legend Icebox's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    3,042
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vladek View Post
    Nope. Eu nu ma plang, nu fac decat sa va aratam nitel obrajorul dupa comedia de ieri.

    Daca voi nu vreti sa acceptati realitatea, si anume ca toate echipele de pe lumea asta au fost si vor mai fi avantajate si dezavantajate de arbitraj ... ce sa va faca omul ?


    Problema e ca multi indivizi (nu conteaza echipa favorita) isi pun ochelari de cal si nu vad decat greselile in favoarea adversarului, sarind repejor peste alea in favoarea echipei proprii. Sau se incapataneaza sa reduca un intreg meci la doua-trei faze, in loc sa stea 1 minut drept si sa se gandeasca sincer cine merita sa castige. Pentru ca de obicei aia care merita sa castige chiar o fac. Ce dracu, nu poate arbitrul sa-ti scoata mingea din plasa si sa o puna cu mana lui in cea adversa, cat ar fi el de "hot".

    @legion. Vezi mai sus.
    Si unde a scris vreun rapidist aici ca nu e asa? Propozitia intarita de mine, e falsa. Am acceptat, am zis c-a gresit, si ce acu' sa-mi iau gatul? Normal insa ca daca si voi si Dinamo sunteti ajutati, sa nu mi se para mare lucru, pt. ca nici tu banuiesc ca nu poti sa negi greselile de ieri. Ba chiar mi se pare corect si astept sa fie ajutate meci de meci ca sa fie egalitate.

    Si sa-ti reamintesc, te-ai exprimat prin: stati sa vina alde sunchase si nu stiu cine, ori acestia, nu au scris absolut nimic despre meciul cu Mioveni.

  14. #35
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    2,943
    Reputatie
    0
    Incredibil acest topic...deschis de un suporter al echipei care l-a bagat in mormant pe Mateianu,si care a castigat un trofeu prin decret de partid...cat de mare sa fie nesimtirea ca sa deschizi asa ceva?...tu suporter al clonei care a adus jegul,blaturile,luarea jucatorilor cu forta,acapararea fluierasilor,in Romania?...cat sa va mai suportam,rusnaci imputiti ?

  15. #36
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Asa,fii taran..arata-te forumului,exprima-te,refuleaza-te...arata adevaratul rapidist! Esti prea mic sa iti ducem grija,ne multumim sa radem de tine
    Apropo,esti offtopic,badarane

  16. #37
    sport legend Icebox's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    3,042
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mustata View Post
    Incredibil acest topic...deschis de un suporter al echipei care l-a bagat in mormant pe Mateianu,si care a castigat un trofeu prin decret de partid...cat de mare sa fie nesimtirea ca sa deschizi asa ceva?...tu suporter al clonei care a adus jegul,blaturile,luarea jucatorilor cu forta,acapararea fluierasilor,in Romania?...cat sa va mai suportam,rusnaci imputiti ?
    Bravo. Asta e o parere la subiect, excelent. Daca ai o problema cu dansul, rafuiti-va pe privat. Altfel, ca sa nu ne facem de RAHAT, mai bine ti l-ai sterge.

    Sau esti de parere ca Constantin n-a ajutat Rapidul azi?

  17. #38
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mustata View Post
    Incredibil acest topic...deschis de un suporter al echipei care l-a bagat in mormant pe Mateianu,si care a castigat un trofeu prin decret de partid...cat de mare sa fie nesimtirea ca sa deschizi asa ceva?...tu suporter al clonei care a adus jegul,blaturile,luarea jucatorilor cu forta,acapararea fluierasilor,in Romania?...cat sa va mai suportam,rusnaci imputiti ?
    daca ajung la putere, ii spanzur pe toti

  18. #39
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    2,943
    Reputatie
    0
    Ice,nu ti se pare ridicol ca un stelist sa deschida un topic cu furtisaguri,in care sa ii acuze pe altii de practici ghenciste ?

  19. #40
    sport legend Icebox's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    3,042
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mustata View Post
    Ice,nu ti se pare ridicol ca un stelist sa deschida un topic cu furtisaguri,in care sa ii acuze pe altii de practici ghenciste ?
    Atata timp cat un rapidist a deschis un subiect cu Steaua dupa un meci in care Coltescu a ajutat Steaua, omul arhicunoscutul si plictisitorul Gica Orbu a deschis un subiect, ce-i intr-adevar adevarat, inainte sa apara greseala (oricum ar fi fost deschis) ca sa scoata in evidenta de fapt ca a fost deschis unul Stelei, si a zis ca aici comentam daca e ajutata, sau dimpotriva, dezavantajata echipa Rapid. Si care e problema aici? Ochi pt. ochi si dinte pt. dinte.

    Uite ce e, iti propun sa uiti trecutul, ca n-are rost sa traiesti afundat in el.

  20. #41
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mustata View Post
    cat sa va mai suportam,rusnaci imputiti ?
    Pardon ?
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  21. #42
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lover View Post
    cred ca va ramane gol threadul asta... muuuulta vreme.
    cam asa ceva

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •