Results 1 to 3 of 3

Thread: Se fac ca lucreaza?

  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Se fac ca lucreaza?

    Miscarile de la Craiova, de la Apulum, FCM Bacau si Rapid de la nivelul conducerii clubului sau a bancii tehnice parca au animat mai mult ca niciodata sfarsitul primei parti a campionatului. S-au plictisit unii de altii sau chiar incearca sa faca ceva pentru Divizia A?

  2. #2
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timišoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Si la Oradea s-a schimbat antrenorul si presedintele inutil, zic eu, din dorinta unora de a-si face imagine si bani de pe seama bietillor oameni care sufera cu adevarat pt acest sport. Pacat

    Ma bucur totusi ca Bosanceanu si-a dat seama ca Ion Marin nu trebuie schimbat, nici chiar cu pretul aducerii lui Hagi. La fel cum ma bucur si ca Panduru va ramane la Poli in ciuda zvonurilor din ultimul timp.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  3. #3
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    Eu cred ca incearca toata lumea sa-si stranga randurile, sa se intareasca pe diferite cai si cei de la varf, si cei de la urma.
    Un lucru este cert : competitia interna renaste macar prin faptul ca la retrogradare poate ajunge oricine in numai 3 etape.
    Padureanu si Stefan si-au pierdut din influenta, echipele mici castiga in deplasare, cand joaca la echipe tari ataca, nu mai joaca in aparare.
    Sa vedem ce iese din agitatia asta de sfarsit de an.
    Si oricum mie imi pare bine ca de obicei ma plictiseam cand se intrerupe campionatul.
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •