Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 49

Thread: Droguri

  1. #1
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0

    Droguri

    Te-ai drogat vreodata?
    Am auzit cu toti de un milion de ori ce efecte negative au ,cat de mult rau ne fac....dar sunt sigur ca multi au incercat ,macar de curiozitate.


    Prizeaza careva de pe forum? ,ati incercat vreodata droguri?(as face si pool da nu ma pricep )

  2. #2
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Nu.Si nu am de gand.Vreau sa fiu responabil de faptele mele,sa fiu in deplinatatea mintii.Drogurile aduc numai probleme.Nimic folositor.

  3. #3
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    nu m-am drogat niciodata si nici nu am de gand sa o fac....doar o marijuana as incerca.....doar o singura data...sa zic ca am facut-o si pe asta....
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  4. #4
    sport legend andreidaniel's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Salajan, Bucuresti
    Posts
    532
    Reputatie
    1
    Stiu multi din anturajul meu care au avut (si inca au) de suferit din cauza drogurilor si sub nicio forma nu m-as droga. Chiar si cu droguri usoare.

  5. #5
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Wtf is this?
    Asa si?

  6. #6
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mr. Eko View Post
    Te-ai drogat vreodata?
    Am auzit cu toti de un milion de ori ce efecte negative au ,cat de mult rau ne fac....dar sunt sigur ca multi au incercat ,macar de curiozitate.


    Prizeaza careva de pe forum? ,ati incercat vreodata droguri?(as face si pool da nu ma pricep )
    Incurajezi cumva consumul de droguri ???
    Prin GL astia din cate stiu se drogheaza cu Ecstazy (sau cum so scrie) si droguri "usoare" gen marijuana...

  7. #7
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mr. Eko View Post
    Te-ai drogat vreodata?
    Am auzit cu toti de un milion de ori ce efecte negative au ,cat de mult rau ne fac....dar sunt sigur ca multi au incercat ,macar de curiozitate.


    Prizeaza careva de pe forum? ,ati incercat vreodata droguri?(as face si pool da nu ma pricep )

    Let me guess... Tu erai traficant si dupa aceea te-ai facut preot?
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  8. #8
    PUMNU' STRANS! Andrei_23's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Cisnadie
    Posts
    6,124
    Reputatie
    1
    Io-s prea zgarcit ca sa dau banii pe droguri

  9. #9
    the untouchable newcool's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Arad-Perla Vestului
    Posts
    8,625
    Reputatie
    1
    drogatilor,adimutilor...pfiuuuu
    Facem slalom printre cretini,zi de zi,
    Intr-o lume mica si murdara,asa cum o stii,
    Prostii par conceputi pe cale artificiala
    Ca sunt multi ai dracu,si n-au nici o boala!

  10. #10
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Nu incurajez consumul!!

    Eu am fumat de cateva ori marijuana .... nu am trecut niciodata la ceva mai `serios` si nici nu am sa o fac .
    Stick to alcohol mai bine

  11. #11
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    precum subiectul prostitutiei, al homosexualitatii, sau al satanismului, avem un subiect bine digerat de matura, dar tanara in acelasi timp, societate romaneasca!
    pacat ca nu aveti pompe performante, caci mingile va sunt destul de desumflate...: rosu: ...arienilor...
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  12. #12
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Cand eram la facultate am avut prieteni care fumau hash de zor intre doua cursuri. La un moment dat la o petrecere in care am fost si cu grupul meu de muzica am cedat la o oferta de a trage un fum crezand ce imi spuneau prietenii cum ca voi avea inspiratia lui Hendrix deci sa vezi ce le mai dau solo etc

    Rezultatul ? ..; eh bine aproape ca am uitat tot ce stiam cat de cat iar ce am repetat inainte a fost inutil ... am adormit intr-un sfarsit pierdut intr-un colt al lojelor puse la dispozitie acolo pentru muzicieni. Colegii au continuat fara mine evident. A fost o experienta interesanta dar penibila din punctul meu de vedere ..
    M-am hotarat sa ma droghez doar cu tigari si vin de atunci
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #13
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Ess Fuel am intels de mult cum sta treaba cu tine.tu te crezi un zeu,cu atatea calitati incat nu imi ajunge o viata de om sa le enumar,si restu suntem penibili.



    cand tu defapt esti un semidoct.(ia dai search la google....)

  14. #14
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    andrei>acum depinde de prima experienta...:

    eko> tu ma iei la misto deampulea, desi eu sunt cel mai mare fan al tau, odata cu toppicul asta...
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  15. #15
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Delaparise...acolo prin Franta am auzit ca se drogheaza aia la greu prin scoli....

    Quote Originally Posted by Mr. Eko View Post
    Nu incurajez consumul!!

    Eu am fumat de cateva ori marijuana .... nu am trecut niciodata la ceva mai `serios` si nici nu am sa o fac .
    Stick to alcohol mai bine
    si care a fost senzatia ?....cum te-ai simtit dupa ?....ai vazut unicorni si din astea ? :ras-plans:

    Ess Fuel...posturile tale zici ca sunt din X-Files......foarte misterioase.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  16. #16
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    hai mai umbro...de parca nu m-ai cunoaste...

    on toppic si foarte serios: Eko a deschis un toppic pe cat de interesant atat de "diavolesc" pt unii "arieni" de care am amintit mai sus:
    omul, prin natura lui este insetat de nou, inaintea ratiunii: cine contrazice asta, sau locuieste la o sihastrie, sau fumeaza tigari neautorizate!

    bineinteles ca am incercat si eu tampenii de genul asta, pe vremea studentiei: iarba facuta in hartie igienica... deh...asa erau vremurile...
    niciodata asa ceva nu iti va suplini functiile fiziologice, doar le va atzatza...deci este nevoie de o buda septica, ca si accesoriu pt asa ceva...

    nu dezvolt acum..sunt in compania unui martel destul de contrafacut pt a nu-mi face greata...
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  17. #17
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    am incercat si eu 'MaryJane' in perioada studentiei, efectul e (era) similar cu o betie vesela, fara probleme de stomac, fara mahmureala a doua zi

  18. #18
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Ess nu stiuce au pus aia acolo in tutun dar sigur doza nu era pentru debutanti ... in orice caz m-a convins ca vinul e bun in Franta

    Shadow habar n-am ce mai e acum prin facultati dar in scoli fenomenul este marginal ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #19
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    ii o senzatie ....`schiam` pe strada, radeam incontinuu ca un prost,imitam sunete de animale....tot felu de chesti ciudate.

  20. #20
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    ... in orice caz m-a convins ca vinul e bun in Franta
    despre asa ceva voiam eu sa vb
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  21. #21
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    @Mr.Eko per total te-ai distrat, nu?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •