Page 6 of 33 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 106 to 126 of 688

Thread: FCU POLI TIMISOARA (Stiri)

  1. #106
    Optimistu'
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Targu-Mures
    Posts
    43
    Reputatie
    1
    Sper ca Poli sa nu pice anul asta ca ar fi pacat pentru oras si pentru suporteri. Reactia suporterilor la meciul cu Nationalul cred ca a fost justificata... totusi, Poli a avut mereu in A meciuri bune akasa, o echipa frumoasa dar nu ajunge sa pierzi intotdeauna frumos, mai trebuie si performanta. S-au saturat probabil si suporterii si vor si ei mai mult!! FOARTE NORMAL :p
    HAI POLI! HAI CRAIOVA!

  2. #107
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Gigi Mulţescu ,pana la urma a fost numit antenor al echipei Poli Timisoara
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  3. #108
    incepator
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    27
    Reputatie
    1

    Grigore a plecat

    Cine vine???
    Multescu junior sau Tudor (ex Dinamo )
    Sper ca Gigi Multescu sa aduca acel plus de energie de care aveau nevoie baietii iar viitorul portar sa isi faca cel putin la fel de bine treaba pe cum a facut Grigore anul trecut!!!

    Multa bafta Grigore in Israel si speram ca te vei intoarce la anul la Timisoara!


  4. #109
    manager alt.core's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Timisoara - Banat
    Posts
    338
    Reputatie
    1
    de astazi e oficial: noua denumire a clubului este FCU Politehnica Timisoara!!
    ugtm

  5. #110
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    acum ca stirea este OFICIALA sper ca si ceilalti utilizatori de pe forum sa foloseasca acest nume, si nu pe cel vechi Poli AEK
    Last edited by Hai POLI; 6th September 2004 at 22:36.
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  6. #111
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timiºoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Utilizatori ca utilizatori, da sper ca si ziarele sa preia stirea si sa nu mai scrie AEK...
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  7. #112
    incepator
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Orasul Violet
    Posts
    22
    Reputatie
    1
    Forza Poli cu toate ca sunt no p-aci sunt un polist infocat...

  8. #113
    toon zone bapsy's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,229
    Reputatie
    1
    Esti bine-venit
    Sa moara oaia vecinului.

  9. #114
    incepator
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Orasul Violet
    Posts
    22
    Reputatie
    1
    mersi

  10. #115
    asa ceva... cocomic's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,516
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sergio
    Utilizatori ca utilizatori, da sper ca si ziarele sa preia stirea si sa nu mai scrie AEK...
    mda... o sa-i zica direct bragadiru... uita-te la iulian ce receptiv a fost la schimbare

    oricum, cat timp a durat schimbarea asta... devenise un fel de 'young & restless'... bine ca s-a facut, chiar daca va trebui sa treaca o alta perioada de timp pentru ca lumea (aici ma refer la cei care nu sunt banateni si / sau nu au bunavointa) sa o foloseasca... vom vedea
    [B]I NOBILI EREDITANO I TITOLI... I [COLOR=Red]ROSSO[/COLOR]NERI LI CONQUISTANO !

    Exista un lucru pe lumea asta stiut de toti interistii: e mult mai bine sa fii [color=red]MILANIST[/color]!
    [/B]

  11. #116
    XU bdl's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    111
    Reputatie
    1
    n-am nimic cu timisorenii sau cu cei care tzin cu poli aek ... insa indiferent de cate ori v-atzi schimba denumirea si de cate ori atzi cumpara de la zambon palmaresul si numele echipei ... voi tot POLI AEK ramanetzi ... tot o echipa din bucuresti sustzinetzi si nu putetzi schimba asta ... iar la faza cu cumparatu palmaresului mi se pare chiar o prostie ... la voi pe stema zice ca v-atzi fondat in 2002 ... cum vretzi sa avetzi palmares din anii '90 ?!
    oricum, vorba celor de la boys ramane valabila "pentru poli aek atzi uitat de politehnica" !

  12. #117
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Intrebare. In retur as vrea sa vin la Timisoara la meciul cu CFR. Vreau sa stau cateva zile, sa vad si orasul ca am auzit ca e frumos, si meciul. Nu fac parte din galerie si vreau sa vin cu masina mea. Ce ziceti, ma trezesc cu ea zgariata, sau alte probleme de genul acesta? Mersi.

  13. #118
    asa ceva... cocomic's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,516
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by valy2345
    Intrebare. In retur as vrea sa vin la Timisoara la meciul cu CFR. Vreau sa stau cateva zile, sa vad si orasul ca am auzit ca e frumos, si meciul. Nu fac parte din galerie si vreau sa vin cu masina mea. Ce ziceti, ma trezesc cu ea zgariata, sau alte probleme de genul acesta? Mersi.
    depinde de ce-o sa mai scrii pe forum

    95% n-o sa ai nici o problema cu masina... in restul de 5% intra posibilitatea de... a face o pana...

    stai linistit, si dobos are masina de CJ, si pana acum nu i-a zgariat-o nimeni
    [B]I NOBILI EREDITANO I TITOLI... I [COLOR=Red]ROSSO[/COLOR]NERI LI CONQUISTANO !

    Exista un lucru pe lumea asta stiut de toti interistii: e mult mai bine sa fii [color=red]MILANIST[/color]!
    [/B]

  14. #119
    @ Sir's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by valy2345
    Intrebare. In retur as vrea sa vin la Timisoara la meciul cu CFR. Vreau sa stau cateva zile, sa vad si orasul ca am auzit ca e frumos, si meciul. Nu fac parte din galerie si vreau sa vin cu masina mea. Ce ziceti, ma trezesc cu ea zgariata, sau alte probleme de genul acesta? Mersi.
    ei si tu acum......daca CFR-ul ia un punct sau puncte (Doamne fereste!) si tu vii cu masina chiar in buza stadionului eu zic ca raportul dat de Coco se inverseaza.Ideea este sa-ti lasi masina la ceva distanta de stadion.Si mai ai un atu:la Cluj exista o firma (nu stiu cum se numeste) care vinde masini in leasing, iar eu cunosc cateva firme care le-au achizitionat si toate au numere de CJ.Asa ca dupa ce vom sparge vreo 20-30 de masini cu numere de CJ vom obosi si masina ta va scapa

  15. #120
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1

    Post FCU Poli - Rapid : 1-1

    Nu stiu exact unde comentati voi meciurile, dar eu postez aici un mesaj. Comentarii faceti voi daca vreti, eu am vazut un meci frumos

  16. #121
    manager alt.core's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Timisoara - Banat
    Posts
    338
    Reputatie
    1
    Sir, sperii omul mah!!
    valy, poti sa vii linistit ca nu se intampmla nimic!
    Daphix, mersi de poze!
    ugtm

  17. #122
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    @grobari
    Intr-un fel iti eram dator.

  18. #123
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timiºoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Faine pozele...da scoate avionul ala rosu ca strica poza....
    Daca vii la meciul cu dinamo, zi-mi ca-ti tin un loc la oficiala.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  19. #124
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Din pacate, nu le-am facut chiar cum trebuia pozele alea. Au iesit un pic zgomotoase, dar am si stat prost in tribuna... cam departe de actiune. In fine, la meciul cu Dinamo vreau sa vin. Oricum voi fi in Timisoara atunci.

  20. #125
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Daphix_
    In fine, la meciul cu Dinamo vreau sa vin. Oricum voi fi in Timisoara atunci.
    si cu tine o sa tii? sper ca NU cu aia alb- mai fa si o exceptie
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  21. #126
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    @Hai Poli
    Eu nu tin cu Dinamo. Eu tin cu UTA si atat.
    La meciul acesta, Poli - Dinamo, vreau sa vad tot asa un meci frumos, ca si cel cu Rapid. Cat despre preferinta de a castiga careva.. ei bine, sincer nu pot spune nimic. Totusi nu pot nega afinitatile regionale, dar... sa castige cei mai buni.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •