Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 54 of 54

Thread: SnowBoard

  1. #43
    incepator
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    Apropo, daca vrei sa mai vb. id-ul de mess ii rischar_robert. Pt. oricare dintre voi.)

  2. #44
    incepator
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    As vrea niste pareri despre o placa Libtech TRS Magne-Traction si legaturi RIDE DELTA MVMNT daca a auzit cineva pareri despre astea as vrea sa stiu.

  3. #45
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    am fost duminica la muntele mic dar era inchis telescaunul ... cica era vant puternic sus, ningea asa de fain, super powder !

  4. #46
    incepator
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Vrei sa castigi un echipament de snowboard Burton nou noutz?

    Vrei sa castigi un echipament de snowboard Burton nou noutz?
    Intra pe www.mentos.ro si participa la concurs!

  5. #47
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    m-am saturat de partiile noastre cu teleski, iti faci varza piciorul de care te trage, de acum caut partii cu telescaun sau ceva de genul asta ...

  6. #48
    Moderator ducus's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Eforie Sud
    Posts
    6,619
    Reputatie
    0
    Austriacul Karl Benjamin castiga cupa mondiala 2007/2008 la masculin, urmat de franceziii Matthieu Bozzetto si Pierre Vaultier.
    La feminin castiga olandeza Nicolien Sauerbreij, urmata de americanca Linsey Jacobellis si de austriaca Heidi Neururer.

  7. #49
    incepator
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Salut sunt noua pe forum si am urmarit discutiile voastre, sunt si eu pasionata de aceste sporturi si vreau sa intreb daca stie cineva despre un club infiintat de un tip din Oradea care este stabilit in Norvegia si se fac in fiecare an cu membrii din romania anumite trasee snowboard,sky,rafting,alpinism,bangijumping etc. Am inteles ca totul este aproape gratis,se organizeaza doar din sponsorizari. Daca stie cineva rog sa imi dea o adresa de site. Sper ca nu am gresit ca am postat aici dar am tot cautat de ceva vreme si nu am gasit siteul lor.
    Am cunoscut un grup in Austria in Alpi care erau din Brasov si mergeau in fiecare an in expeditii cu ei, si din pacate mi s-a furat mobilul si nu mai am numarul lor de telefon sa imi dea adresa de site.

  8. #50
    incepator
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    alinne_dea

    Am gasit ceea ce cautam.pentru cine este interesat: www.live-life-to-the-full.webs.com

  9. #51
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    mai da-ne informatii

  10. #52
    incepator
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    buna
    sunt noua pe aici, si am incercat taina snowboardului in iarna, dar nu-i de mine. asa ca m-am hotarat sa vand boots si placa pt incepatori. boots sunt salomon masura 39 si i-am purtat de 3 ori, au garantie pana in ianuarie 2010, iar placa este un f1 second hand de marime mica cu legaturi. boots + placa = 400 lei

  11. #53
    incepator
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    am uitat de datele pt cntact: 0724.543.585 sau email: inteligent.hr@gmail.com
    merci

  12. #54
    incepator
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Exclamation vand placa snowboard burton mayhem 62 W

    vand placa snowboard burton mayhem cine doreste contactati-ma la nr de tel:0723739016 sau e-mail mr.suez@yahoo.com pret:700 lei

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •