Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 195

Thread: CF Brăila

  1. #22
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0

    Wink

    Or fi jucat, dar dupa perioada de glorie de la Dacia Unirea, spre sfarsitul carierei.
    Dar stiu ca mai era unul Dragoi, la fel si Petrache, mai multi, in Divizia B de atunci.

  2. #23
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    hm nush , la noi unu era mijlocas si unu fundas respectiv dragoi mijlocas si petrache fundas, primul joaca acum la Spicul Tiganasi din div D Iasi si Petrache are vro 38 creka si nu mai joaca
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  3. #24
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    Hai D-acia !!!

  4. #25

  5. #26
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Braila ar trebui sa sustina Galatiul pentru ca asta este singura sansa a lor sa vada meciuri de divizia A in continuare, ca despre promovare este drum lung.

  6. #27
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    ai mai vazut tu rival sa-si sustina adversaru?
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  7. #28
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Este pacat ca cele doua orase invecinate nu-si dau mana ,astfel incat sa devina o forta intoate sporturile.

  8. #29
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Etapa viitoare vor veni in mod sigur braileni la stadionul Otelul.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  9. #30
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Da,cred ca stadionul OTELUL este mic pentru meciul de duminica mai ales ca multi dintre braileni sunt stelisti si si-ar dori sa vada STEAUA la GALATI.Sper sa invinga galatenii.

  10. #31
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    hmmm eu stiam ca maj sunt dinamovisti ca atunci cand am fost in deplasare la braila maj de pe stadion aveau fulare cu dinamo
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  11. #32
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Daca in nocturna de la P.NEAMT a-ti luat bataie va ramane o singura consolare,SA VENITI LA GALATI SI SA VEDETI MECIURI ADEVARATE.

  12. #33
    incepator
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Nu cred ca Dacia mai are prea multi suporteri nu intereseaza pe nimeni echipa asta la meciuri vin 100 de spectatori
    Toata lumea pupa in c.. pe steaua aici Si asa se intampla aproape peste tot in Romania in toate orasele cand e echipa merge bine apar si suporterii la greu dispar toti.Mi-ar fi si rusine insa sa ajungem in divizia A si la meciul cu steaua sa jucam de parca am fi in deplasare. Si eu in copilarie cand aveam minte putina am fost stelist dar am trecut de faza in care tineam doar cu cel mai puternic.
    Nu o sa avem niciodata echipa daca nu o sa avem suporteri adevarati ca cei din Timisoara Craiova Ploiesti.
    OMUL CAT TRAIESTE
    DOAR SE CHINUIESTE
    DAR DUPA CE MOARE
    NICI IN C.. NU-L DOARE

  13. #34
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1

    Suflu Galatean

    Da este cert ca acum BRAILA joaca mult mai bine decat o facea la inceputul campionatului.Asta in primul rand ca ION GIGI fostul fotbalist al OTELULUI din perioada buna a reusit sa faca echipa la BRAILA.Poate si brailenii ar trebui sa fie mai apropiati de GALATI pentru ca la noi au ocazia sa vada meciuri de divizia A.

  14. #35
    sport legend hamsterutz's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by OVIDIU 62
    Da este cert ca acum BRAILA joaca mult mai bine decat o facea la inceputul campionatului.Asta in primul rand ca ION GIGI fostul fotbalist al OTELULUI din perioada buna a reusit sa faca echipa la BRAILA.Poate si brailenii ar trebui sa fie mai apropiati de GALATI pentru ca la noi au ocazia sa vada meciuri de divizia A.
    ma scotetii unu internetu lu asta.....ca e mai stresant ca un copil mic
    [COLOR=Lime]PAREREA [/COLOR] [COLOR=Red]MEA[/COLOR]

  15. #36
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    SI totusi BRAILA este una din echipele (din cele doua pana acum) care a invins CEAHLAUL iar la P.NEAMT a fost invinsa foarte greu.Si mai are ceva BRAILA cele mai frumoase femei.

  16. #37
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Singura sansa a voastra de a vedea un meci de divizia A este sa veniti la GALATI.Prin urmare trebuie sa aveti respect pentru GALATI .

  17. #38
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Singura Sansa A Voastra De A Vedea Un Meci De Divizia A Este Sa Ne Facem Mila Sa Va Primim La Galati

  18. #39
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by OVIDIU 62
    SI totusi BRAILA este una din echipele (din cele doua pana acum) care a invins CEAHLAUL iar la P.NEAMT a fost invinsa foarte greu.Si mai are ceva BRAILA cele mai frumoase femei.
    cele mai frumoase dupa galati.mie mi-ar parea bine sa vina braila in A ar fi cea mai scurta deplasare posibila in afara orasului.poate sezonul viitor.pacat ca asa multi braileni tin cu steaua tare mi-e ca daca ar juca un meci oficial cu steaua 3/4 de stadion ar tine cu stelistii.pacat ca asa oras mare nu are echipa in A

  19. #40
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    A-ti luat din nou bataie fratilor,asa ca singura sansa a voastra este sa veniti la GALATI dar sa tineti cu noi si nu cu altii.

  20. #41
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Astia de la DINAMO ar trebui sa tina ciocul mic nu de alta dar si cupele europene sunt departe de adevar iar ce este mai nasol ca echipa nu joaca nimic.

  21. #42
    junior ISPAT_SIDEX's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    galati
    Posts
    80
    Reputatie
    1
    bai ala care esti dinamovist si zici m...e galati.daca tu esti caine,maica-ta ce mai e ma?
    tu esti cazut din cer?
    habar nai ce vorbesti.braila aproape a devenit un cartier al galatiului.nu uita asta.
    atat poti si tu sa zici.m....e.se cunoaste ca ai 2 clase si nai putut sa dai mai departe pentru ca galatiul e prea departe de tine si nai avut bani de drum.
    nu uita ce a patit dinamo acasa cu otelu.
    bai
    sa va mandriti cand o sa deveniti intradevar un cartier al nostru pentru ca doar asa veti avea sanse sa prosperati si voi, nu sa aveti mandrie din asta prosteasca pentru ca siasa santeti vai de capul vostru.
    aveti nevoie mare de ajutor si noi santem singura voastra sansa
    .
    FORZA OTELU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •