Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 127 to 145 of 145

Thread: Intersezon - vara 2003

  1. #127
    senior
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Pitesti
    Posts
    237
    Reputatie
    1
    Am avut treaba in zona parcului Carol si te asigur ca a plouat destul de tare!
    Uitasem sa spun ca Alin Chita e ok,nu a fost expulzat de Moldovan,asa cum a scris in Gazeta.
    Maine ma duc la meci si dupa aia vin la net,macar pentru cateva consideratii!Iar sambata o sa va ofer mai multe informatii.

  2. #128
    senior
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Pitesti
    Posts
    237
    Reputatie
    1
    Vremea e naspa,dar ma voi duce cu siguranta la meci.In alta ordine de idei,cred ca e ridicol sa ai un jucator in pregatire atata timp(ma refer la Dobre)si sa nu inchei un contract!Tocmai din acest motiv,cred ca jucatorul a si ajuns la Galati fara nici o problema.
    Mircea Stan cica nu a fost tratat cum se vine de mister Ilinca,dar ca va reveni in cazul unei oferte serioase.

  3. #129
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Ai in curte doi jucatori foarte buni, care tin apararea, si nu inchei un contract serios cu ei... Diletantism managerial...

  4. #130
    senior
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Pitesti
    Posts
    237
    Reputatie
    1
    Ai dreptate!Din pacate chestia asta se tot repeta...

  5. #131
    senior
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Pitesti
    Posts
    237
    Reputatie
    1
    Cred ca stii,era preconizata infiintarea unui magazin de unde suporterii isi pot procura tricouri si alte chestii.Dar locul ales(in pasajul Magnolia)se pare ca nu era pe placul celor de la firma Errea,asa ca s-a ales praful de proiect!
    Inca o dovada a ''bunei'' organizari...

  6. #132
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    De mult imi doream si eu un magazin de genul asta, cum se lauda echipele din Bucuresti ca au! Eu am facut rost de niste chestii de la Liga Suporterilor (galerie). In Pitesti s-ar gasi cu usurinta un loc bun unde sa fie amplasat acest magazin, doar sa se vrea acest lucru!

  7. #133
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    In ceea ce-l priveste pe Dobre am inteles ca a plecat la Galati dus de Netoiu la pachet cu alti jucatori... iar M Stan probabil merge la Dinamo dupa cum am citit in presa de astazi... nu cred ca are vreo vina conducerea echipei ... iar de la Dinamo a venit C Dragan care este un jucator bun ,nu prea a avut loc la Dinamo!

    La Craiova exista un magazin la sediul clubului , cu tot felul de tricoori si suveniruri cu insemnele clubului si de asemenea in centrul orasului a deschis si firma mentionata de voi un magazin...

  8. #134
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Dobre si Mircea Stan erau oameni de baza pentru aparare. Eram chiar incantat ca fusesera adusi la echipa pentru intarirea acestui compartiment.
    EDMOND_, cand ai timp, te rog sa povestesti ce s-a intamplat cu Dobrin cand a fost aproape de un transfer la Craiova. Stiu si eu cate ceva, dar tu zici ca ai fost in mijlocul evenimentelor.

  9. #135
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Am sa-ti povestesc ,poate chiar maine...... Pana atunci am sa va rog daca merge cineva la meciul cu Arges ,poate posteaza ceva aici.....

  10. #136
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Posibil ca Razvan sa mearga la meci si sa ne dea o cronica.

  11. #137
    senior
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Pitesti
    Posts
    237
    Reputatie
    1
    FC ARGES-UNIVERSITATEA CRAIOVA 2-1(1-0)
    Au marcat:Nicolae Dica,Prepelita,respectiv Njock

  12. #138
    senior
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Pitesti
    Posts
    237
    Reputatie
    1
    Jocul s-a disputat nu pe arena centrala,ci pe terenul Florin Halagian!
    Nu rezultatul conteaza,ci faptul ca echipa s-a miscat destul de bine.
    Au fost momente in care arbitrul a cam exagerat,ca sa nu mai vb ca si
    publicul a fost deplasat :x
    Mircea Stan a revenit la echipa,asa ca flancul drept e ok.A reaparut si fundasul Mustafa,cred ca e posibil sa fie oprit.Nu stiu ce sa zic despre sarbul Begovici,pana la urma Moldovan decide.
    Cu noroiul pana in gat,crede-ma ca nu mi-a ars de vreo cronica
    Toate cele bune.

  13. #139
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Multumesc inca odata pentru mesajul postat pe forumul nostru , sper ca ambele echipe vor avea un campionat foarte bun!

  14. #140
    senior
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Pitesti
    Posts
    237
    Reputatie
    1
    Am fost la antrenamentul de astazi si am vazut ca Somi face alergari usoare(nu cred ca va juca)!Marincau e suspendat,astfel ca cel mai probabil 11 va fi asta:
    Coman,Stan,D.Radu,M.Radu,Chita,Dancia,Prepelita,Ta nase,Dica,Bilasco,
    Nastasie(Tanasa).Sau poate ca va juca si Cl.Dragan,desi se zvoneste ca
    are o clauza in contract care prevede sa nu intre in meciurile cu Dinamo.

  15. #141
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Razvanm , am inteles ca C Dragan ar fi revenit la Dinamo! Esti sigur ca mai este la Pitesti ?
    Tudose , nu am uitat de promisiunea cu povestea despre Dobrin , o sa o fac intr-o seara cand am ceva timp liber!

  16. #142
    senior
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Pitesti
    Posts
    237
    Reputatie
    1
    Era ieri la antrenament!!!Asa ca treaba e clara.

  17. #143
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Asa este ! Am vazut in ziarele de astazi!! Insa eu nu m-as incumeta sa-l bag intr-un meci cu Dinamo!!

  18. #144
    senior
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Pitesti
    Posts
    237
    Reputatie
    1
    Se pare ca Dragan nici nu va juca contra echipei de la care a venit...De asemenea nici Vladoiu sau Somcherechi(accidentati),plus Marincau-suspendat.

  19. #145
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Multumesc de informatii , voi tine cont de asta la Divizia fantastica!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •