View Poll Results: FC Botosani-FC Ceahlaul!

Voters
19. You may not vote on this poll
  • bate FC Botosani

    4 21.05%
  • egal

    1 5.26%
  • bate FC Ceahlaul

    4 21.05%
  • Blat

    10 52.63%
Page 4 of 31 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 640

Thread: Discutii Generale

  1. #64
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by giginamol
    @ Si de Yutogul nostru leaga-te dupa ce o sa aveti voi ceva mai bun

    Gata t.b nu ma mai leg de Yutogul vostru. O las pe Anjelica ca ea este analist oficial pe probleme de Yutong. Oricum cred ca e cea mai buna achizitie pe care a-ti facut-o in ultimul sezon. Va mai luati la anu inca un Yutong si promovati garantat. Cu 2 Yutonge in lot bateti Steaua si Dinamo.
    ati se scrie fara cratima, da` in fine, poate faci si tu vreo achizitie buna, anume un Idreptar ortografic, ortoepic si de punctuatie.

    Asa de curiozitate am cautat meciurile dintre "U" si CH4 din divizia A nu mica mi-a fost mirarea cand am gasit doar 4 meciuri probabil 50 de sezoane pe care le-am jucat in A sunt prea putine pentru a avea onoarea sa jucam mai multe meciuri cu marea echipa din marea metropola de pe Tarnava Mare

    Si acum meciurile:
    1 1947-1948 30 Noi 1947 Universitatea Cluj 5(3-1)2 CSM Medias
    2 1947-1948 29 Apr 1948 CSM Medias 1(0-0)1 Universitatea Cluj
    3 1948-1949 3 Oct 1948 Universitatea Cluj 4(2-1)2 Zorile Rosii
    4 1948-1949 29 Mai 1949 Vitrometan Medias 2(1-1)3 CSU Cluj

    Zorile Rosii asta-i mai tare si decat aia cu Steaua-cfr
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  2. #65
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    HAI BIHORU', HAIDA GAZU'! Hai baietii ca se poate.

  3. #66
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Rezultate in caz ca nu le stiti:

    CORVINUL Hunedoara - IS Cîmpia Turzii 5-0
    UTA Arad - LIBERTY Oradea 0-0
    MINERUL Lupeni - GAZ METAN Mediaş 0-0
    UNIREA Alba Iulia - FC BIHOR Oradea 2-1
    GLORIA II Bistriţa - FCM Reşiţa 2-2
    UNIREA Sînnicolau Mare - UNIREA Dej 1-2
    CFR Timişoara - OLIMPIA Satu Mare 1-2

    Astept sa ne zica bihorenii sa auzim cum au jucat superstarurile lor si CH4-le, nu pot sa cred ca nu si-au rezolvat meciul pe alte cai, inca se mai poate FORZA "U"
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  4. #67
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    ce echipa am io vere unde sunt dusmanii mei?! iesiti la suprafata
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  5. #68
    oldscHOOL zuzubuoy's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Oradea
    Posts
    409
    Reputatie
    1
    Te-ai trezit si tu??!!
    "Cel care nu-si schimba opiniile si nu-si corecteaza greseliile nu va deveni niciodata mai intelept." - Tryon Edwards

  6. #69
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    uite unu .... ma bucur ca ai caracter si iei situatia actuala ca atare
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  7. #70
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Bihorul(din cate am inteles)a jucat in 10 din min 17,reusind sa egaleze aproape imediat,dar a pierdut in ultimele minute.
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  8. #71
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    si inca se mai supara pe mine oradenii cand le tot explic ca n-au cum sa promoveze...victoria Unirii era mai clara decat faptul ca cfrul o fura cu vasluiul.

  9. #72
    the man omul's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    coasta de vest
    Posts
    513
    Reputatie
    1
    in continuare, nu cred ca Liberty vrea locul 2, ISCT e in cadere libera (da, aia cu care ati avut amical) => barajul tot il prindem, deci avem sanse pt A, doar n-o sa-l prindeti voi... n-aveti ce cauta pe-acolo.
    [B]HAI BIHORU' ![/B]

  10. #73
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    si ce daca am avut amical cu ei ma? aia si-au dat sufletul in meciul ala amical (deh n-au in fiecare zi onoarea sa joace contra unei echipe de calibrul lui "U") si s-a vazut ca n-au mai fost in stare de nimic la Hunedoara. Noi am jucat relaxat in amicalul ala si peste o saptmana mancam de vii fosilele alea trimise de caile ferate sa joace la Dej. Abia astept sa-i vad pe aia in visiniu iesind unul dupa altul pe targa cu picioarele rupte
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  11. #74
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Mda vise vise. Saptamana viitoare o sa fii bun de internare ma. Atatia kilometri pe sosele degeaba. Ioi ioi, mi frica sa nu faci un gest necugetat mai baiete. As zice sa cauti un psihiatru ieftin de pe acuma ca o sa ai nevoie.

  12. #75
    the man omul's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    coasta de vest
    Posts
    513
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by t.b.
    deh n-au in fiecare zi onoarea sa joace contra unei echipe de calibrul lui "U"
    acuma io vad doua situatii:

    1. Esti super obiectiv si iti ironizezi propria echipa, ceea ce poate fi inteles avand in vedere ultimele rezultate, fapt care insa denota o oarecare dezamagire fata de favoriti

    2. Tu chiar traiesti pe alta planeta, unde U este o "echipa de calibru" sau poate chiar nu ti-ai dat seama ce zici

    [B]HAI BIHORU' ![/B]

  13. #76
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Pai China e ca si cum ar fi alta planeta. Eu zic varianta 2.
    Iti dai seama Omule ca o echipa care a pierdut cu 3-0 cu sarma care la randul ei a pierdut 5-0 cu corvinul vrea sa bata la Dej? Pai sa nu te apuce rasul?

  14. #77
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    No ce sa zic, blegi echipe in serie domle...da totusi oradea etapa asta poate lua premiul "mucul de aur" pentru cea mai varza echipa a etapei.
    PS Ma bucur ca omul da dovada de bun simt si nu mai posteaza pe forum de cateva zile, nici eu n-as face-o daca echipa mea ar lua bataie de la Ultima clasata.

  15. #78
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Io cred ca bihorenii de cand o auzit ca noi am pierdut in amicalul cu Sarma tot intr-un chef o tzinut-o si de-aia nu o mai fost in stare de nimic la meciul oficial cu ultima clasata
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  16. #79
    junior Dadoman's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Hunedoara
    Posts
    128
    Reputatie
    1
    In sfarsit o victorie concludenta pe Michael Klein din Hunedoara.Se vede clar ca s`au facut transferuri foarte bune, care ne dau sperantze la un retur bun.Mergem la sm si la salonta pentru puncte!(sper eu 6).Important e sa ramanem cu picioarele pe pamant, e cale lunga pana la mult ravnita salvare.Pacat canu ne`au ajutat rezultatele etapa asta.
    Forza Corvinul!
    Si calu` ce`o zis?O fost bun sucu`?Asa de tanar?

  17. #80
    the man omul's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    coasta de vest
    Posts
    513
    Reputatie
    1
    ISCT si-a cam vandut echipa in iarna, si nu prea au carpit-o. Numa' noi le-am luat trei. Asta nu-i impiedica insa sa faca instructie in amicale.
    [B]HAI BIHORU' ![/B]

  18. #81
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dadoman
    In sfarsit o victorie concludenta pe Michael Klein din Hunedoara.Se vede clar ca s`au facut transferuri foarte bune, care ne dau sperantze la un retur bun.Mergem la sm si la salonta pentru puncte!(sper eu 6).Important e sa ramanem cu picioarele pe pamant, e cale lunga pana la mult ravnita salvare.Pacat canu ne`au ajutat rezultatele etapa asta.
    Forza Corvinul!
    de retrogradat bag mana in foc ca doar Unirea Sanicolau Mare va retrograda 100% in rest lupta e deschisa...bine ar fi sa ia drumul diviziei B echipe fantoma gen gloria 2, unirea dej..desi nici echipa asta a voastra nu prea stiu ce e...ca nu e Corvinul, e ceva hibrid cu loc cumparat si tra la la. voi stiti.

  19. #82
    nationalist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Oradea
    Posts
    362
    Reputatie
    1
    Pai noi am pierdut cum am pierdut la Alba.Daca in minutul 17 arbitrul te fura,da penalty si iti mai si elimina portarul la un fault in atac,atunci ce pretentii sa mai ai. Plus ca am continuat cu un portar de 17 sau 18 ani (Dobre) aflat la primul sau meci in div B,a mai gafat si el si Oprea (fundas dreapta) in min 92, atunci chiar inseamna ca Alba a 'meritat' victoria. Doamne.....unii chiar nu au nici o treaba cu fenomenul.
    FC BIHOR per sempre !!!!
    [COLOR="Red"][/COLOR] Mitica Dragomir: 'Ardealul m-a invatat de ce e bine sa faci dus in fiecare zi'

  20. #83
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Bihorene sper sa fie cum zici tu, ca numa in voi mi speranta de locul 2.

  21. 27th March 2006, 02:53
    Reason
    nu-i frumos, se cheama FC Bihor

  22. 27th March 2006, 04:21
    Reason
    ok, lasa treaba asta in seama celor abilitati

  23. #84
    incepator
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    6
    Reputatie
    1
    da chiar nu stiu de ce se complexeaza bihorenii astia de Gaz metan Medias .prima oara ei tre sa joace ceva fotbal sau macar miuta ,si dupa aceea sa aspire la promovare.vine ala de Unirea ,face caterinca cu patru oradeni ,il rupe portarul in doua si dupa aia se apuca de plans ca le elimina portarul si nu ploua cu victorie pentru ca ei vor sa intre in A.ati avut ocazia dar ati vandut locul ,mai acum ceva ani si acum veniti sa acuzati pe unii si pe altii ca fac jocurile .la treaba baieti nu la cersit puncte.succes la locul doi ca salonta-i tot la voi.apropo ..mediasul are ceva mai multi locuitori ,iar fotbalul se numeste sportul pe care incercati sa-l practicati

  24. 27th March 2006, 09:41
    Reason
    dublura

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •