View Poll Results: Sunteti de acord cu numirea lui Rednic la conducerea echipei?

Voters
38. You may not vote on this poll
  • Da

    18 47.37%
  • Nu

    20 52.63%
Page 1 of 17 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 350

Thread: STIINTA : DISCUTII DESPRE ANTRENORI

  1. #1
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1

    STIINTA : DISCUTII DESPRE ANTRENORI

    Deschid acest subforum si va invit sa va spuneti parerea asupra a trei antrenori , care se pare ca sunt in carti pentru a antrena Universitatea in returul campionatului...
    As vrea sa priviti totul obiectiv sa lasati la o parte sentimentele si sa va ganditi la ceea ce este mai bine pentru Stiinta...
    Eu , in oricare alta situatie decat cea actuala l-as dori pe Badea antrenor secund...

    Îi voi enumera in ordinea in care cred eu ca au sanse si cred ca ar fi bine sa subliniem partile pozitive cat si negative ale fiecaruia...
    Badea
    Alexanco
    Rednic

  2. #2
    inima de leu the lion king's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    2,278
    Reputatie
    1
    Alexanco!!!!!!!!!!!!!!!!!1
    [SIZE="2"]NU TE VOM UITA NICIODATA!
    SOHA NEM FELEDUNK![/SIZE]

  3. #3
    junior qristi's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    87
    Reputatie
    1
    Eu il vreau in continuare pe Badea, echipa se misca bine, este apropiat de jucatori, par o adevarata familie.Cred ca trebuie sa i se dea in continuare credit.
    In ce-l priveste pe Alesanco, ca tot e duminica meciul cu National, imi aduc aminte de acea victorie a noastra tot cu bancarii 4-1 sau 5-1 nu mai retin bine, dar ce retin este ca a fost unul dintre cele mai bune jocuri ale Stiintei din ultimii ani.Alesanco ar putea fi totusi o solutie, dar poate ca director tehnic, iar Badita ca principal.
    De Rednic nu stiu ce sa zic, nu cred ca va parasi Rapidul pentru Craiova.

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Si eu l-as dori pe Badea , dar iau in calcul si alta varianta,
    Badea oricum antreneaza cu dispensa de la liga...mai are pana va deveni antrenor cu licenta... maine am sa incerc sa fac o scurta caracterizare celor trei....

  5. #5
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Eu nu sint de acord DIN PRINCIPIU CU SCHIMBARILE DE ANTRENORI DESE.
    Niciodata nu mai facem echipa daca ii tot schimbam.

    Alexanco, a prins si echipa buna, a avut si noroc dar este omul lui fecali. Il prefer pe Baditza.

    Rednic nu-i antrenor bun s-a vazut asta in prea multe meciuri.Plus ca n-are nici o taina cu Craiova.Asta la primul pas gresit, va avea probleme mari cu suporterii, de asta cred ca toata lumea isi da seama. Oricum este mult sub Cartu. A luat titlul datorita lui Copos

    Badea trebuie sa ramana antrenor. Trebuie incercat pana la capat.

  6. #6
    manager Albastreata's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    315
    Reputatie
    1
    Oricum nu credeam ca lui Badea sa i se ofere altceva decat startul in cariera de antrenor la Universitatea. Desi eu am citit despre alte nume propuse, (Stefanescu, Maturana, etc.), dintre cei trei amintiti aici l-as prefera pe Alesanco, care are deja experienta Craiovei (desi tocmai experienta asta in Romania ma face sa cred ca nu va reveni!) si in plus mie mi-au placut seriozitatea si profesionalismul etalate. Iar pe ultimul loc ar fi Rednic!!! Nu contest calitatile sale, dar nu il vad murind pe banca pentru Universitatea ca pe Teasca, Otet, Oblemenco, Balaci, Sandoi sau Cirtu. Vom vedea ce vor spune Dinel si Mititelu' si mai ales cit sunt dispusi sa taie "felia" de mare in dreptul antrenorului, ca nici Badea daca ramane nu va mai face munca patriotica, nu?!
    (A)

  7. #7
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Propunerea pentru Badea ar fi pe doi ani si cu un salariu destul de bun! Culmea este alta , cu toate ca îi reprosam lui Staicu ca tine punga stransa suntem practic singura formatie care nu a aparut in presa cu datorii la jucatori , pana si Steaua a avut unele probleme in acest sens..

  8. #8
    senior
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    187
    Reputatie
    1

    HAGI posibil antrenor la UNIVERSITATEA

    Vreau sa postam aici mesajele legate de subiectul asta .
    Avezi pana acum vreo reactie a lui HAGI la mesajul suporterilor de a veni la Craiova ?
    CRAIOVA ? Cea mai buna !!!!!!

  9. #9
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    Ce sa caute Hagi la Craiova?
    Nu cumva a avut nenumarate succese in cariera lui de antrenor si vrea cumva sa-si adauge la impresionanta panoplie si pe Stiinta?

    Sa-si vada de ale lui si sa ne lase in pace
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  10. #10
    senior
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    187
    Reputatie
    1
    Cred ca chestia cu Hagi are bate spre Popescu .

    Ieri Popescu a zis " Hagi nu cred ca va merge la Craiova , fara mine nu se duce el acolo " .....deci cam s-au aprins beculetele ...sper sa iasa ceva din treaba asta , nu vreau sa ajungem pepiniera pt ISM , dar vreau mai multa putere , poate ca Dinel a pus caramida cu caramida dar la Craiova e nevoie de mult mai mult , suporterii imbatranesc , si acolo nu se intampla nimic
    CRAIOVA ? Cea mai buna !!!!!!

  11. #11
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    klm , este subiect postat aiurea , exista deja deschisa de mine o pagina cu antrenorii in care se discuta si subiectul Hagi! Am sa-l rog pe Inter sa lipeasca , daca poate cele doua subiecte , daca nu am sa-l sterg pe cel initiat de mine , este aiurea sa deschidem doua pagini cu acelasi subiect numai de dragul de a avea mai multe subiecte deschise!
    Deci , Inter , daca ai posibilitatile tehnice , ar fi bine sa lipesti cele doua subiecte!

  12. #12
    senior
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    187
    Reputatie
    1
    okay , numai sa aflam odata cum stau lucrurile .

    Se zvonesc plecari importante din pacate
    CRAIOVA ? Cea mai buna !!!!!!

  13. #13
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Si inca ceva , ne prostim inutil , pe Hagi il refuza toti am ajuns sa ne rugam noi de el::: De ce nu a venit Hagi cand eram in situatie proasta ...vine acum , cand stam bine si avem un lot promitator... Asculta-ma bine , va pkleca cand ne va fi lumea mai draga si s-a zis si cu independenta noastra..a durat numai un an:..
    CARE SUNT PERFORMANTELE LUI HAGI CA ANTRENOR !???

  14. #14
    senior
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    187
    Reputatie
    1
    si eu zic ca Hagi va tranti si meciuri , numai sa il ia jiji la el la stana , acolo unde isi are marea iubire ....
    Pe de alta parte , nu se stie , Hagi nu cred ca poate iubi o echipa , in speta Steaua , pt ca el se iubeste prea mult pe sine , vrea sa fie in frunte cu orice pret , poate ca putem coloabora .....crede-ma ca cu atatea
    CRAIOVA ? Cea mai buna !!!!!!

  15. #15
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Care Sunt Performantele Lui Hagi Ca Antrenor !????

  16. #16
    senior
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    187
    Reputatie
    1
    cu atatea sezoane esuate , mi-am pierdut rabdarea , vreau sa vina Hagi sa jucam cu Roma ,Barca , Galatasaray, Brescia , Inter ....si cu oricare echipa , macar amicale , anu asta m-am bucurat mai mult decat in ultimii 3 ani la un loc , pt egalurile cu Marseille si Monaco , chiar daca meciurile au fost amicale , un fel de antrenamente , dar am vazut ca au fost si acolo spectatori si chiar galeri ..........
    CRAIOVA ? Cea mai buna !!!!!!

  17. #17
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    cu Inter in nici un caz :p
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  18. #18
    senior
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    187
    Reputatie
    1
    Mie mi-a placut meciul cu Slovenia de acolo , poate prea indresnet , il consider un antrenor nu cu foarte multe idei , dar dornic de a se perfectiona
    CRAIOVA ? Cea mai buna !!!!!!

  19. #19
    senior
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    187
    Reputatie
    1
    Ba da , Moratti a vrut sa-l ia de la Brescia
    CRAIOVA ? Cea mai buna !!!!!!

  20. #20
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    asta e la fel de buna cum a fost acum vreo luna cu transferul catelului de zicu la INTER
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  21. #21
    senior
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    187
    Reputatie
    1

    Moratti

    , dar ce Moratti nu era in 94 la Inter ? , inseamna ca asta e explicatia .


    Massimo Moratti the son of Angelo Moratti becomes the 18th President of the Club
    CRAIOVA ? Cea mai buna !!!!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •