Page 338 of 390 FirstFirst ... 238288328336337338339340348388 ... LastLast
Results 7,078 to 7,098 of 8173

Thread: Ontopic pentru Stelisti - discutii despre actualitatea zilnica

  1. #7078
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    354
    Reputatie
    0
    La ora 20, in direct pe Pro Tv , Steaua forteaza victoria in deplasarea de la Maccabi Haifa cu o multime de indisponibili.Formatii probabile:


    Maccabi
    Așezare: 4-4-2
    1. Davidovich - 27. Meshumar, 3. Buliat, 4. Dagani, 13. Twath - 6. Siedu, 21.Tamir Cohen, 20. Katan, 15. Golasa - 14. Amasha, 9. Dvalishvili
    Antrenor: Elysha Levy
    Rezerve: 22. Saranov, 2. Falach, 7. Boccoli, 11. Vered, 16. Ghadir, 18. Ali Osman, 28. De Jesus

    Steaua
    Așezare: 4-2-3-1
    1. R. Stanca - 18. Martinovici, 4. Iliev, 23. Geraldo, 14. Latovlevici - 55. Bourceanu, 26. Bicfalvi - 77. Tatu, 24. Rusescu, 7. Fl. Costea - 9. M. Costea
    Antrenor: Ilie Stan
    Rezerve: 95. V. Cojocaru, 8. Raduț, 11. Prepeliță, 19. V. Lupu, 22. Galamaz, 27. Năstăsie, 90. Nikolici
    Absenți: D. Popa, G. Matei, Gardo?, Cr. Tănase, Emeghara (accidenta?i), Brandan (suspendat), T. Balan (fara drept de joc)

  2. #7079
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    cate umilinte sa mai inghita acest club,ca cineva sa faca ceva sa-i ia clubul de la cioban.unde-s legendele stelei?toate il pupa in cur pe cioban.astia de la mapn nu au pic de mandrie?toate sectiile sunt pe butuci,sa salveze macar echipa de fotbal.
    iordanescu il pupa in dos pe cioban, sperand ca ciobi o sa-l puna antrenor pe edisor.
    cioban e javra,cred ca obiectivul sau e ca javrele sa depaseasca pe steaua la nr de titluri de campionata.desi javrele sunt un club de rahat, insa cu "50.000 e bine?" e o chestiune de timp pana depasesc steaua.

  3. #7080
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,877
    Reputatie
    0
    10 puncte in spatele lui dinamo
    2/9 in europa league din postura de echipa din urna a 2-a
    0-3 cu medias
    1-2 acasa cu pandurii
    0-0 cu sportul
    0-5 cu haifa

    RUSINE !!!!!!!!!
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  4. #7081
    incepator
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Bucharest
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Daca o luam asa nu suntem cu nimic mai buni decat Gigi! Trebuie avuta rabdare, o echipa nu se formeaza in doua luni, minim un an, ca si un copil, nu poti sa-l nasti la 5 luni!
    Daca seful Stelei va avea rabdare, cu orice antrenor, or sa fie si rezultate, daca nu o sa o tinem numai asa!

  5. #7082
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    354
    Reputatie
    0
    Am facut-o de oaie !!

  6. #7083
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    354
    Reputatie
    0
    Conform gsp.ro, lui Bogdan Stancu ii merge bine la noua sa echipa, a inscris iar :


    Fostul atacant al Stelei, Bogdan Stancu, a marcat din nou pentru echipa turcă Orduspor, la care este împrumutat de către Galatasaray Istanbul.

    Fotbalistul de 24 de ani a fost integralist și a înscris în minutul 49 al partidei din deplasare cu Ankaragucu (2-0) din etapa a 7-a a Superligii turce, transformînd o lovitură de pedeapsă. Scorul a fost deschis în minutul 16, de Tekke. Gazdele au evoluat în zece oameni după ce Gucer a fost eliminat la faza penalty-ului.

    "Motanului" îi merge foarte bine la noua sa echipă, pentru care a marcat deja 4 goluri în doar 7 etape de campionat, fiind cel mai bun marcator român în campionatele importante ale Europei. În Turcia, Stancu se află pe locul 4 în clasamentul golgeterilor.

  7. #7084
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  8. #7085
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Am auzit ca Gabriel Iancu o semnat cu voi

  9. #7086
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Srdjan View Post
    Am auzit ca Gabriel Iancu o semnat cu voi
    Salut, unde ai citit?
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  10. #7087
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    pe digisport.ro.

    Uite link: http://t.co/KVhxWMuN

  11. #7088
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    da,a zis naum la emisiune.
    Steaua a făcut primul transfer din această iarnă. Gabriel Iancu, mijlocașul de la Viitorul lui Hagi, care a marcat de 6 ori în acest sezon, a ajuns în Ghencea. Buzbuchi și Alibec sunt următorii pe listă.

    Gabriel Iancu a impresionat în acest sezon în tricoul Viitorului Constanța. Mijlocașul în vârstă de 18 ani a marcat de 6 ori la primul său sezon în Liga 1.

    Iancu a fost desemnat "revelația" anului în cadrul Galei Fantasticii Fanatik.

  12. #7089
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    bun asa
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  13. #7090
    Arguendo... philos's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,488
    Reputatie
    1
    pan' la urma cu cine incepem fundas dreapta: tot chipciu?

  14. #7091
    Banned
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    757
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by philos View Post
    pan' la urma cu cine incepem fundas dreapta: tot chipciu?
    Asa se pare.

  15. #7092
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    N-am prea avut timp de presa saptamana asta,avem probleme la lot,cu cine vor face deplasarea in tara lui hamlet?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  16. #7093
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    Rusescu i-a dat o perversa lu rodicu! mama,cate perverse si-a luat de la Raaaaaaaaaaaaul Ruuuuuuuuuuuuuusesc!

  17. #7094
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    STEAUA e in PRIMAVARA EUROPEANAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  18. #7095
    Arguendo... philos's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,488
    Reputatie
    1
    urmeaza astra...sper sa nu ne culcam pe-o ureche...
    oricum, calificare mare cu atat mai mult cu cat am castigat grupa... chiar n-am chef sa gugalesc acum si sincer is prea euforic ca sa imi aduc aminte, am mai reusit asta vreodata?

  19. #7096
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    Doamne, ce FERICIT sunt... Daca le batem pe Astra si pe U Cluj, omoram campionatul

    va urez si aici SARBATORI FERICITE! FORZA STEAUA!
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  20. #7097
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    ...dupa ani de zile de asteptare, avem echipa. putem realiza ceva si in primavara europeana
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  21. #7098
    Banned
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    757
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by philos View Post
    urmeaza astra...sper sa nu ne culcam pe-o ureche...
    oricum, calificare mare cu atat mai mult cu cat am castigat grupa... chiar n-am chef sa gugalesc acum si sincer is prea euforic ca sa imi aduc aminte, am mai reusit asta vreodata?
    Din cite mi-aduc eu aminte, nu

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •