Page 240 of 390 FirstFirst ... 140190230238239240241242250290340 ... LastLast
Results 5,020 to 5,040 of 8173

Thread: Ontopic pentru Stelisti - discutii despre actualitatea zilnica

  1. #5020
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,877
    Reputatie
    0
    ink o intamplare ce afecteaza imaginea stelei...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  2. #5021
    incepator Trance's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    1908 - G.Meazza, Belgium
    Posts
    13
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    astfel de lucruri nu se fac, indiferent de motivele intalnirii... chiar daca era vorba sa manance, trebuia sa iasa afara ala dca era si Cartu acolo
    hai sa fim seriosi...acum toti oficialii Stelei sau/si rudele lor trebuie sa sune inainte la X sau Y restaurant sa intrebe daca nu cumva mai sunt alti oameni de fotbal prezenti in interior? Sau imediat cum vad un 'Cirtu' intrand, sa se arunce pe geam repede, ca sa doarma bine rapidistii, clujenii si toata sleahta de obiditi?

    Propun sa li se interzica de a mai manca in restaurante, au voie sa comande acasa numai pizza si taitei de la chinezi...

  3. #5022
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Azi,gigi e invitatul la fanatik..sa vedem ce mai spune
    Tot azi incepusem sa imi fac griji...stiam ca ,campionatul se termina pe 7 mai..si cum jucam cu dinamo in penultima etapa,am crezut ca iar jucam cu dinamo de..Pasti... ca norocul ca vom juca intr-o miercuri...de Pasti jucam cu u craiova!

  4. #5023
    DOCTOR Geografu's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,578
    Reputatie
    1
    Mijlocașul stelist Răzvan Ochiroșii a revenit pe gazon după o absență de mai multe luni cauzată de o accidentare gravă, marți, la partida dintre Steaua II și CS Ovidiu, scor 1-1, din etapa a XXVI-a a Ligii a III-a, informează site-ul oficial al grupării "roș-albastre".
    Mijlocașul stânga al echipei mari a Stelei a intrat pe teren în minutul 48.
    Răzvan Ochiroșii a declarat că este bucuros pentru revenirea în iarbă. "A fost o perioadă foarte grea pentru mine, dar mă bucur că a trecut și că am revenit pe teren, ca să fac ceea ce îmi place mai mult. O să joc la echipa a doua câteva meciuri, iar când Marius Lăcătuș va considera că pot ajuta echipa mare, voi intra și voi da totul pe teren. Mai am de lucrat din punct de vedere fizic, se vede că sunt în urmă. Consider că Steaua este favorită la câștigarea titlului, având mai multe șanse decât CFR Cluj. Ar fi frumos să luam campionatul matematic în ultima etapa, pe teren propriu, cu 25.000 de suporteri alături de noi", a spus el.
    Antrenorul echipei Steaua II, Gheorghe Gigel, a menționat că în acest moment se vede că Ochiroșii a revenit după o accidentare de lungă durată.

    Mediafax

    Bravo Ochi !
    Zbor pana la stele.

  5. #5024
    DOCTOR Geografu's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,578
    Reputatie
    1
    Finanțatorul Stelei, Gigi Becali, a declarat înaintea partidei cu gloria Bistrița, de la Reghin, că Steaua îl va transfera din vară pe mijlocașul Gloriei Buzău, Claudiu Ionescu.

    "Ionescu este cheia Stelei, are 30-50% din Hagi și este jucătorul de care noi avem nevoie." a declarat Becali.

    www.prosport.ro

    Mie nu mi se pare o mare bomba.Voi ce ziceti ?
    Zbor pana la stele.

  6. #5025
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Felicitari Steaua! Multumim pentru victorie!
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  7. #5026
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Geografu View Post
    Mie nu mi se pare o mare bomba.Voi ce ziceti ?
    daca vine de la GG, e chiar apa de ploaie

  8. #5027
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    3,937
    Reputatie
    1
    Pe Ionescu l-am vazut jucand din 2001. El a fost juniorul Rapidului si a jucat vreo doua sezoane la Rapid II, pe atunci era fundas/mijlocas stanga si daca nu ma insel juca la nationala U19. Un jucator bun, am spus tot aici si in iarna, decat pe Eze mai bine il luam pe Ionescu, asta mai stie si ceva cu mingea si un jucator de profilul lui ne cam lipseste.

  9. #5028
    sport legend Snake_21's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Romania
    Posts
    6,632
    Reputatie
    1
    Sincer nu stiu ce sa zic de Ionescu dar sper sa revina Ochirosii si Bicfalvi
    Bafta, Reghe!

  10. #5029
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Hai ma, Ionescu e un pasator bun intr-o echipa cel mult mediocra. Iar cand il aud pe cioban ca "e jucatorul de care avem nevoie" ma apuca plansul.

    Ciobane, lasa-i ba ruptule pe Ilie si Lacatus sa transfere, nu mai aduce tu "jucatorii de care avem nevoie" in genul Surdu!
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  11. #5030
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Inca e f greu....cam 51% sanse as spune...
    Jucam la dinamo, aia o sa moara pe teren impinsi de galerie, aek o sa vina la bucuresti cu megaprime oferite de iancu, nici la craiova nu e f clar ce va fi...
    Cfr in schimb are cel mai greu meci cu U pe Moina...
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  12. #5031
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Bai, hai diseara pe stadion... ca parca vad iar 300 de oameni in peluze(baietii din brigazi) ca deh "ploua frate"...
    Last edited by Marius; 14th April 2008 at 11:18.
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  13. #5032
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Conform unui sondaj comandat de FRF, 57% dintre elevi susțin Steaua
    În cadrul campaniei „Uniți contra rasismului”, FRF, FIFPro și AFAN au comandat un chestionar într-un număr de școli și licee pentru a vedea care este percepția asupra rasismului.

    Obiectivul cercetarii: Identificarea existenței comportamentului rasist în școlile și liceele românești

    Grup țintă: 200 persoane

    Caracteristicile grupului țintă:

    - Persoane cu vărsta cuprinsă între 12- 19 ani
    - Elevi din zona urbană

    Localizare – Județul Ilfov – o regiune cu foarte mulți tineri rromi

    Studiul a fost făcut în 20 de școli și licee.

    Instrumentul folosit: metoda prin chestionare

    Aproximativ 53% din intervievați au spus ca sunt interesați de fotbal și 14% sunt destul de interesați. Trebuie să menționăm ca procentul celor care nu sunt interesați de fotbal este mare. Explicația este că majoritatea sunt fete

    http://www.gsp.ro/stire/conform-unui...aua-63955.html

  14. #5033
    h8rz gonna h8 Zabriskie's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Haterville
    Posts
    4,246
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dani3l View Post

    Localizare – Județul Ilfov – o regiune cu foarte mulți tineri rromi
    ia-ti sondajul si foloseste-l cu incredere in alte scopuri...
    Both teams played hard.

  15. #5034
    sport legend
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    25
    Reputatie
    1
    llooooool ce sondaj aiurea... Cum sa faci sondaj pe NUMAI 200 persoane din care 47% nici nu ajung sa raspunda la intrebarea cheie a sondajului si colac peste pupaza mai sunt toti si din acelasi loc, judetul Ilfov.

  16. #5035
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Judetul Ilfov
    Date socio-demografice:
    Structura etnica a po****tiei:
    Romani: 288.711
    Rromi: 11.002
    Maghiari: 194
    Alte etnii: 216

  17. #5036
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Declaratia antrenorului Marius Lacatus dupa meciul cu Otelul Galati

    Antrenorul Stelei, Marius Lăcătuș, a declarat după victoria de la Galați cu scorul de 1 - 0, că este mulțumit de prestația jucătorilor săi, chiar dacă spectatorii nu au avut parte de spectacol .

    "E o victorie meritată, chiar dacă am sacrificat spectacolul pentru rezultat. Noi am jucat numai pentru rezultat. Mă bucur că jucătorii pe care i-am introdus, Neaga și Pleșan au înțeles ce au de făcut și mai ales au înțeles că dacă ești rezervă la Steaua nu înseamnă că nu ești un jucător bun. Asta înseamnă unitate de grup.Sper să îmi remontez repede jucătorii după acest succes deoarece marți avem un meci foarte greu cu Poli Timișoara, mai ales că cei din Banat au pierdut cu Craiova și vor veni cu ambiție", a spus Lăcătuș.

    Tehnicianul stelist ș-a arătat dezamăgit de eșecul arădenilor.

    "Am auzit că UTA a luat bătaie și consider că atât au putut ei să joace. Îmi pare rău că vor retrograda", a adăugat Lăcătuș.


    "Dacă a fost Dyro supărat? Să terminăm cu aceste prostii. Vestiarul Stelei e unit. M-am săturat să aud că ăla plânge la maica sa că nu joacă… Am fost nevoit să fac o schimbare Golanski cu Neșu pe care nu o aveam în plan. Sper ca accidentarea lui Golanski să nu fie foarte gravă. A jucat bine în ultimul timp și era pe val. Are probleme la tendon", a incheiat "Fiara".

    sursa:prosport

  18. #5037
    sport legend Snake_21's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Romania
    Posts
    6,632
    Reputatie
    1
    Pacat de accidentarea lui Golanski
    Bafta, Reghe!

  19. #5038
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    mda, o sa fie dificil fara el... maiales pe atac...

  20. #5039
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Cu el,fara el, tre' sa batem vaca violeta(Milka)!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  21. #5040
    Supercampion Ioca10's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Mosilor
    Posts
    7,896
    Reputatie
    1
    [I]Milioane de inimi-2 culori, o întreaga națiune-o singură iubire, 67 de ani de glorie-legenda trebuie să continue!
    [/I]

    [I][FONT="Century Gothic"]Atitudine de superstar[/FONT][/I]

    Mereu finantati...O, voi, unicii ultrasi adevarati

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •