Page 51 of 390 FirstFirst ... 41495051525361101151 ... LastLast
Results 1,051 to 1,071 of 8173

Thread: Ontopic pentru Stelisti - discutii despre actualitatea zilnica

  1. #1051
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by STEAUA-MANIA View Post
    Te-ai gandit vreodata,ca..sunt suporteri STELISTI care din motive economice,de timp,distanta nu pot fii prezenti pe stadion?!Cu ce te face mai special faptul ca mergi la fiecare meci al STELEI(mai mult ca sigur doar la meciurile STELEI din capitala+ deplasarile din jurul bucuresti:ploiesti(cand era cazul)pitesti)fata de un SUPORTER STEAUA care vine(sau sufera ca un nebun ascultand meciul la radio sau tremurand de emotie uitandu-se la tv) cu trenu(dupa ore de mers cu,"confortabilele" vagoane cfr),masina de la 300- 600 km distanta,platind 1 mil pe transport + bilet de meci+ bani de buzunar adica ajunge pe la vreo 3 mil... sau un SUPORTER STELIST care se afla in New York,Tokyo sau Berlin..bine,cei din provincie si cei din diaspora,nu ne putem compara cu cei din buc,care merg 2-3 statii de tramvai/metrou...va rugam sa ne acceptati UMILELE noastre scuze
    cu tot respectul

    nu cred ca cineva se poate numi mare suporter stelist dak nu a fost la nici un meci, pana la urma acolo pe stadion se injecteaza substanta "Steaua"

    nu am zis sa se duca la toate meciurile, am spus se se fi dus la meciurile Stelei si in 94 in 96, 98, 2000 etc, nu doar la ultimele meciuri din ultimii 2-3 ani

    pai nici eu nu stau in Bucuresti decat de vreo 5-6 ani, dar ma duceam si inainte la meciuri, la cele mai importante normal
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  2. #1052
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    eh, da, eu sunt stelista de tv, nu m-am dus niciodata pe stadion pt ca pur si simplu nu ma vad pe un stadion, ca-s fitzoasa. da' asta nu inseamna ca nu am trait fiecare meci, chiar si alea mai putin importante, da? si ca nu am iesit la universitate la marile bucurii, ca sufletul meu nu e mereu pt steaua. da?
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  3. #1053
    incepator
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    bilete la meciurile din Liga Campionilor

    vand bilete la meciurile Stelei din Liga Campionilor.
    tribuna 1 si trbuna 2.

    radumc2001@yahoo.com

  4. #1054
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    haha, bisnita pe net acuma, nu mai e la usa stadionului...
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  5. #1055
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Cred ca cere dublu..mai sunt 2 zile pana la redebut...
    Hai Steaua !

    PS Sper ca Nesu isi revine..dupa lesinul de ieri
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  6. #1056
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    din ce-am citit , e apt pt. jocul de miercuri , intr-adevara ar fi o mare problema dak n-ar juca Nesul,avand in vedere si suspendarea lu' Marin , in cazul asta nefericit cred c-am juca cu Coman , fundas stanga.

  7. #1057
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    las' ca revine "mihaita", ce, nu pare el rezistent?
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  8. #1058
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    i-auite ce rade pinky
    bineinteles ca revine,nu se lasa el infrant de un lesin,cap spart,pumni in gura :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

  9. #1059
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    da, nesu e un supravietuitor! abia astept meciu' de miercuri, sper sa jucam bine, sa le mai inchidem gura astora care o tot dau cu blaturile si arbitrii cumparati
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  10. #1060
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by willy2006 View Post
    vand bilete .....radumc2001@yahoo.com
    Mesajul asta ar trebui sters il mai las totusi poate va folosi unui stelist.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  11. #1061
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by pink_me View Post
    las' ca revine "mihaita", ce, nu pare el rezistent?
    Esti cumva "valentina" care, ieri seara dadea trimitea sms la greu(la recursul etapei) un tip i-a trimis un sms in care-i cerea nr de tel..sa se intalneasca! :ras-plans:
    "Rapidiști, steliști sau câini trebuie să fim cu toții oameni buni" G.Copos

  12. #1062
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by STEAUA-MANIA View Post
    Esti cumva "valentina" care, ieri seara dadea trimitea sms la greu(la recursul etapei) un tip i-a trimis un sms in care-i cerea nr de tel..sa se intalneasca! :ras-plans:

    maa, de unde pana unde replica asta minunata? nu, nu sunt nici o valentina
    ma jignesti.
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  13. #1063
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    mahhh ia nu va mai luatzi de pinky
    cine se mai i-a de pinky, o sa aiba de aface cu mine!

  14. #1064
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Cristian Bivolaru - colaborator, la FC Steaua


    FC Steaua l-a numit pe Daniel Ciuraru în funcţia de director de marketing, stabilind totodată şi un parteneriat cu firma de consultanţă condusă de fostul secretar general adjunct al FRF pe probleme internaţionale, Cristian Bivolaru, a anunţat, luni, managerul general stelist Mihai Stoica.

    Oficialul FC Steaua a menţionat, în cadrul unei conferinţe de presă, că ziua numirii celor doi este la fel de impotantă cu cea în care au fost realizate ultimele achiziţii de jucători. "Staff-ul nostru este acum mult mai puternic, sunt doi profesionişti. Cristian Bivolaru va colabora cu Steaua, îl curtez de mult şi va fi un parteneriat între Steaua şi firma lui. Nu aveam un reprezentant de marcă în relaţiile internaţionale", a spus el.

    Când l-a prezentat pe noul director de marketing, Stoica a menţionat: "Aud cum se spune, «ultimul dar nu cel din urmă». Se spune «the last, but not the least», ultimul dar nu cel mai lipsit de importanţă, asta aşa, ca să predăm un minicurs gratuit celor care spun aşa. Ultimul, dar nu cel mai lipsit de importanţă este Daniel Ciuraru, care va fi foarte important, are o deosebită experienţă în publicitate, marketing, merchandising".

    Mihai Stoica s-a uitat la ceas, fixând data de 11 septembrie 2007 ca termen pentru a vedea dacă acest departament şi-a făcut sau nu treaba. "11 septembrie este o zi tristă pentru omenire. Vorbim peste un an, asta dacă nu o să avem probleme cu avionul. Trebuia să avem mai demult aşa ceva, în mod normal în 1990, dar eram tineri atunci şi nu eram pe-aici. Mai bine mai târziu decât niciodată", a încheiat oficialul stelist prezentarea celor doi, adăugând că este foarte mândru de colaborarea cu doi oameni foarte bine pregătiţi.

    "Am beneficiat de libertate totală din partea patronului şi cred că am reuşit la nivelul staff-ului administrativ ce am reuşit şi la nivelul echipei şi al staff-ului tehnic, anume să formăm echipe de profesionişti. Cred că putem oricând să rivalizăm din punctul de vedere al valorii echipei de conducere cu orice club din Liga Campionilor", a subliniat Stoica.

    Fostul secretar general al FRF pe probleme internaţionale, Cristian Bivolaru, a menţionat că relaţia între Steaua şi firma sa s-a oficializat în urmă cu o săptămână, când i-a însoţit pe reprezentanţii UEFA în inspecţia de la stadionul din Bulevardul Ghencea. "Acum, cu reintrarea în Liga Campionilor, politica s-a reorientat spre o profesionalizare clară a departamentelor importante. Firma noastră, BCC Sport Consultancy and Management, va colabora cu Steaua. Suntem specializaţi în acordarea de consultanţă în domeniul relaţiilor internaţionale, în organizarea de jocuri amicale, de turnee de pregătire", a spus Bivolaru.

    Noul director de marketing, Daniel Ciuraru, a afirmat că va pune la punct acest sector. "Avem o datorie faţă de suporterii noştri. Sper ca pe 11 septembrie 2007 rezultatele să fie mai mari decât aşteptările", a comentat Ciuraru. El a spus că situează brandul Steaua pe primul loc şi că este nevoit cel puţin să atingă performanţele sportive, dar va avea un adversar de temut în Mihai Stoica şi Cosmin Olăroiu.

    prosport.ro
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  15. #1065
    incepator RaTa's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    sTeaua a dovediT ca e o mare echipa...aTaT in Romaina caT si in euroPa?..Ce Nu e asa?...sTeaua PoaTe sa Treaca si De Grupe...si sa ea si campionaTu...orcum sTeaua fata de Dinamo si rapid esTe cum e barcelona de EsPanioL

  16. #1066
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    Avionul Stelei, care abia decolase de pe aeroportul Henri Coandă, s-a întors pe acelaşi aeroport, cauza se pare ar fi fost o fisură în parbrizul copilotului.


  17. #1067
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    esti superstitios?
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  18. #1068
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    cam da

  19. #1069
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    maine e si 13

    sper ca jucatorii sa nu se ia dupa superstitii si sa castige maine
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  20. #1070
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    lasa, ca daca, doamne fere, pierdem, ceea ce, e practic imposibil, o sa bage placa asta cu ghinionul a fost borcica sau copos pe la aeroport sa se joace pietricica.
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  21. #1071
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    macar au scuza daca pierd...numa' atata le tre'be sa piarda

    cica stelistii pleaca spre kiev (din nou) peste 10 minute
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •