Page 340 of 389 FirstFirst ... 240290330338339340341342350 ... LastLast
Results 7,120 to 7,140 of 8169

Thread: Ontopic pentru Stelisti - discutii despre actualitatea zilnica

  1. #7120
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    400 de mii poate
    Pe bomba asta nu da nimeni mai mult de atat.

  2. #7121
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    shincoace,nu-l da mai.ca ciobi vrea sa faca performantadesi baiatu ar merita,si dicu n-ar mai lua perverse de la rauuuuuuuuuuuuuul rusescu

  3. #7122
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    Cred ca pufi asta mi-e cel mai antipatic jucator care totusi a confirmat cat de cat.
    Asta doar pentru ca este un fotbalist submediocru care nu stie sa faca o preluare sau sa dea o pasa, a dat peste jumatate din goluri din noroc sau 11m, dar este vazut mare jucator si salvatorul nationalei.

    Unde esti tu Stancule...sa nu mai zic de Dica.

  4. #7123
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    RRRRRRRRRRRRRRRAUL

    am inteles ca, pe langa faptul ca nu-l vrea pe Tembo, "ca-i de ajuns un negru in echipa" , nea Jiji negociaza cu nea Porumb pentru transferul lui Milanov. asta ar fi o mutare buna.
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  5. #7124
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    a mai lasat de la el, 2-3 maxim

  6. #7125
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0

    Banel Nicolita!

    "Eu am trait cele mai frumoase momente din viata la Steaua. Voi ramane alaturi de ei indiferent ce se va intampla in viata mea. Acum am plecat pe un drum, viata merge inainte, cu sau fara mine, dar sufletul si viata mea vor fi pentru Steaua, indiferent ce se va intampla. Daca ma voi intoarce in Romania, nu voi juca niciodata la o rivala"
    http://www.gsp.ro/international/stra...la-379899.html
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  7. #7126
    sport legend Snake_21's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Romania
    Posts
    6,632
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by shinnok View Post
    rrrrrrrrrrrrrrraul

    am inteles ca, pe langa faptul ca nu-l vrea pe tembo, "ca-i de ajuns un negru in echipa" , nea jiji negociaza cu nea porumb pentru transferul lui milanov. Asta ar fi o mutare buna.
    [SPOILER="Raul"]Rrrrruuuuuuuuuusssssssssssssseeeeeeeeeescccccccccc cccuuuuuuuuuuuuuuu :d[/SPOILER]
    Bafta, Reghe!

  8. #7127
    Odd interaction eventHorizon's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,566
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Snake_21 View Post
    [SPOILER="Raul"]Rrrrruuuuuuuuuusssssssssssssseeeeeeeeeescccccccccc cccuuuuuuuuuuuuuuu :d[/SPOILER]
    [SPOILER="Raaaaaaaul"]E petardaaaaaaaaa! La fel si Nkiolici, Prostea jr. si ala de i-a adus la Steaua [/SPOILER]

    Ne trebuie urgent un atacant adevarat si un fundas dreapta. Atat. Astia ar fi de ajuns incat sa putem tine si noi pasul cu dinamo in cupele europene
    He may be cast in bronze, but he′s still capable of producing truly golden moments...

  9. #7128
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Citat din clasicul in viata , MM Stoica: "Am vorbit de Maxim de ne doare maxilarul. L-am sunat si nu mi-a raspuns.”

  10. #7129
    sport legend florian.X's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania,din pacate...
    Posts
    1,828
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Srdjan View Post
    Citat din clasicul in viata , MM Stoica: "Am vorbit de Maxim de ne doare maxilarul. L-am sunat si nu mi-a raspuns.”
    sigur de la discutia cu Maxim il doare maxilarul???
    Rapid NU MOARE!!!

  11. #7130
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Bai fratilor stelisti, va semnalez si eu o anomalie a acestui forum...cum mama naibii un agramat dovedit,un frustrat fara ocupatie , un obsedat cu acnee, un nimeni, poate sanctiona niste forumisti care-i dau clasa la orice ora si in orice domeniu ???? E clar ca" ierarhiile" au fost facute de multe ori subiectiv , pe criterii superficiale.Altfel nu se explica prezenta pe ra a unui marius sau a unui rhadoo... Acest marius e ca un anus contra naturii cand il sanctioneaza pe Tyler de exemplu, ols trebuie restructurat din temelii, credibilitatea lui a atins treapta cea mai de jos
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  12. #7131
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1

  13. #7132
    Modelator RunRun1730's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Earth
    Posts
    2,006
    Reputatie
    1
    Ulysses ai noroc ca e dus la Gigi cu colinda ca aveai ban pana acum...
    Sunt curios cati forumisti il colinda pe Gigi anul asta =)))
    Dacia Unirea Brăila - Alb-Albastru

  14. 25th December 2012, 23:28
    Reason
    nu aici, pe ontopic

  15. #7133
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0

    ciobane parlamentar,asculta antrenorul!!

    "De niciun jucator nu ne putem dispensa in momentul de fata,pentru ca sunt jucatori foarte importanti. Deci,noi ne bazam in retur pe toti jucatorii si chiar imi doresc ca acest lot sa ramana impreuna,daca vrem sa ne indeplinim obiectivul"

    http://www.onlinesport.ro/fotbal/lig...ari-nid-80928/
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  16. #7134
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    Programul ros albastrilor din aceasta iarna:

    7 ianuarie - vizita medicala - Institutul National de Medicina Sportiva.
    7-9 ianuarie - cantonament la Izvorani
    10-24 ianuarie - cantonament Spania - Gran Hotel & Spa Benahavis - Malaga
    25-27 ianuarie - antrenamente la Bucuresti
    28 ianuarie - 8 februarie - cel de-al doilea cantonament,in Spania sau Turcia
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  17. #7135
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    La Multi Ani si multa sanatate!
    Dad al Cesar lo que es del Cesar

  18. #7136
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    livius,cui te adresezi aici?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  19. #7137
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    bre,vezi ca-ti lasai un mesaj dincolo,pe "epopee",nu te facui cretin chiar daca asta-mi este impresia.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  20. #7138
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1

    Laurențiu Reghecampf: „Vreau campionatul”

    "Laurențiu Reghecampf a delclarat marți seară că își dorește titlul, iar jucătorii vor avea de tras pentru asta"
    Onlinesport


    http://www.onlinesport.ro/fotbal/lig...tul-nid-81035/

    E curajos omul asta, nu credeti?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  21. #7139
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Nu prea, tinand cont de faptul ca e la 10 puncte de locul 2

  22. #7140
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,365
    Reputatie
    0
    15 ianuarie - FC Steaua - Celtic Glasgow
    18 ianuarie - FC Steaua - FC Basel
    21 ianuarie - FC Steaua - Ferencvarosi TC
    23 ianuarie - FC Steaua - Dynamo Kiev

    http://www.onlinesport.ro/fotbal/lig...let-nid-81045/
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •