Page 290 of 390 FirstFirst ... 190240280288289290291292300340 ... LastLast
Results 6,070 to 6,090 of 8173

Thread: Ontopic pentru Stelisti - discutii despre actualitatea zilnica

  1. #6070
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    :

    Asta chiar se crede amuzant.....chiar crede ca i s-a facut un compliment.....

    Isi batea joc de tine nefericitule.....
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  2. #6071
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post

    Lasati-ne in pace JIVINELOR!!

    esti mortal, pe cuvantul meu!
    sa fie intr-un ceas bun!
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #6072
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Acum chiar ca am terminat cu voi. M-am cam saturat.
    Voi reveni cu ceilalti despre fotbal!

  4. #6073
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Lasand la o parte ca face glume de onanist slinos pe care incerca sa le justifice (fara a convinge pe cineva) prin niste asa-zise experimente, tipul nu iarta nicio ocazie sa se faca de ras. Iletrismul lui e straveziu, vorbeste despre Cioran arogandu-i mari competente asupra lui, desi i-a citit doar o carte si p'aia fara sa o inteleaga prea bine, apoi vorbeste despre hegelianul (sic) lucru in sine! Asta ca sa nu mai spun ca verbul a sti, inca mai are necunoscute pentru el.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  5. #6074
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ma, virilici asta imi da idei.
    as incerca si eu un experiment d`asta cu leodacin dar mai intai vreau sa stiu cine se ofera sa-mi tina de urat pe VP
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #6075
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by M.I.B. View Post
    De unde era stie fata asta??????? Te-ai gandit macar odata ce va spune? te-ai pus macar in persoana ei??? Nu? RUSINE SA-Ti FIE!!
    S T I A MIB-ule. Dar, basta !

  7. #6076
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Ma dar a cui clona e retardel asta?
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  8. #6077
    Moderator
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,358
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    ma, virilici asta imi da idei.
    as incerca si eu un experiment d`asta cu leodacin dar mai intai vreau sa stiu cine se ofera sa-mi tina de urat pe VP
    pai cred ca nimeni nu se incumeta sa iti tina companie macar o luna pe VP

  9. #6078
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cristina View Post
    pai cred ca nimeni nu se incumeta sa iti tina companie macar o luna pe VP
    Poate ca nu ar trebui sa fii asa de sigura....iar tu hingherule, sa nu te trezesti cu vreo surpriza...
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  10. #6079
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    "Paul Atreides
    Am gresit grav, Dario. Acum stiu ca este o fata extraordinara !"


    ba maimutoiule, hotaraste-te! ori are un caracter infect ori e extraordinara?
    confuz priapist ce esti....


    @Cristina, si daca ti-as spune ca eu am imaginatia mai bogata decat pacaliciul asta? http://www.helpbytes.co.uk/images/smileys/05.gif
    pinki iti poate confirma
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  11. #6080
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Des Esseintes View Post
    Lasand la o parte ca face glume de onanist slinos pe care incerca sa le justifice (fara a convinge pe cineva) prin niste asa-zise experimente, tipul nu iarta nicio ocazie sa se faca de ras. Iletrismul lui e straveziu, vorbeste despre Cioran arogandu-i mari competente asupra lui, desi i-a citit doar o carte si p'aia fara sa o inteleaga prea bine, apoi vorbeste despre hegelianul (sic) lucru in sine! Asta ca sa nu mai spun ca verbul a sti, inca mai are necunoscute pentru el.
    A fost un test cu tine, baiatule supradoat. Era clar Kant si nu Hegel. Oricine s-a apropiat cat de cat de filozofie stie ca 'lucrul in sine' e a lui Kant si nu a lui Hegel. Am sperat putin sa fi din alt domeniu. Ai stiut si te felicit pentru asta.
    PS. Profesorul meu de filozofie mi-a spus ca a citit pe Hegel 40 ani si s-a oprit pentru ca a realizat ca dupa 40 ani nu a inteles nimic. De aceea si mie mi-a fost mult mai aproape Hegel decat Kant.
    P I N K Y ESTE UN LUCRU IN SINE ! Transmite-i asta din partea mea. Va sti sigur what i mean pentru ca - acum nu glumesc -definitia corecta a femeii este :
    Femeia este un lucru in sine. Si cu tine acesta este ultimul post!

  12. #6081
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    A fost un test cu tine, baiatule supradoat. Era clar Kant si nu Hegel. Oricine s-a apropiat cat de cat de filozofie stie ca 'lucrul in sine' e a lui Kant si nu a lui Hegel. Am sperat putin sa fi din alt domeniu. Ai stit si te felicit pentru asta.
    PS. Profesorul meu de filozofie mi-a spus ca a citit pe Hegel 40 ani si s-a oprit pentru ca a realizat ca dupa 40 ani nu a inteles nimic. De aceea si mie mi-a fost mult mai aproape Hegel decat Kant.
    P I N K Y ESTE UN LUCRU IN SINE ! Transmite-i asta din partea mea. Va sti sigur what i mean pentru ca - acum nu glumesc -definitia corecta a femeii este :
    Femeia este un lucru in sine. Si cu tine acesta este ultimul post!


    Bai patraulea, pana si creierul ala de lemn al lui buratino avea mai multi neuroni ca tine.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  13. #6082
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    P I N K Y Si cu tine acesta este ultimul post!
    pinky e creierul tau. nick-ul ei e PINKI
    auzi ma, dai si meditatii in privat pentru profani?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  14. #6083
    Moderator
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,358
    Reputatie
    1
    Hingherule,te cred pe cuvant

    mah dar omul asta face cu toata lumea teste...mai intai cu Pinki,acum Tyler...who's next?

  15. #6084
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    care pica ...
    Tylere, ai primit si tu teste in privat?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  16. #6085
    Blue Sugar M.I.B.'s Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Ger
    Posts
    2,297
    Reputatie
    1
    Pinky este un lucru in sine? Wow,Sherlock a descoperit o noua teorie.Un om cu mai multa minte,mai multa profunzime se abtinea de toate aceste greseli scrise,sau idei filozofice initiate.Dar nah,tacerea nu este pentru toti culta,din pacate

  17. #6086
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    hai, am inteles, te iei de mine asa, din senin, apoi imi trimiti dejectii in scris si ai impresia ca m-ai atins in vreun fel cand nici macar nu m-ai scarbit, apoi iar te iei de mine cand vezi ca nu iti raspund la sentimentele profunde si dezechilibrate, apoi zici ca faci experimente cand de fapt tu esti un experiment in sine. acum iar ai o problema cu mine. ti-am acceptat scuzele? nu te cunosc, nu stiu cine esti, nu-mi pasa. esti ca o scama. ridica=mi dracu si o statuie in piata universitatii si masturbeaza-te zilnic langa ea. lasa-ma frate-n pace, am ras, am glumit, dar deja iti dauneaza mai mult decat propria-ti viata. si daca tot ai ceva sa-mi zici, zi-mi mie, nu pe un thread de ONTOPIC pentru stelisti! gaseste-ti te rog alt "lucru in sine".
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  18. #6087
    sport legend Snake_21's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Romania
    Posts
    6,632
    Reputatie
    1
    In sfarsit de acord cu tine pinki discutiile astea nu au ce cauta pe Ontopic pentru stelisti
    Bafta, Reghe!

  19. #6088
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    '........Te accept asa cum esti. Poate ca vreo boala sa te impinga sa bagi in buzunar bibelourile de aur care-ti cad sub ochi.Te voi primi ,deci, din dragoste fata de poezie. Si, din dragoste pentru bibelourile mele de aur, le voi ascunde. Te voi primi deci din respect, asa cum esti. Daca schiopatezi, nu-ti voi cere sa dansezi. Daca ai nevoie de hrana , te voi hrani. Nu am sa incerc sa te divid pentru a te cunoaste. Tu nu esti nici acest act,nici celalalt, nici suma lor. Nu te voi judeca nici dupa aceste cuvinte, nici dupa aceste acte. Ci voi judeca actele si cuvintele dupa tine.
    Iti voi cere in schimb sa ma asculti. Nu am ce face cu prietenul care ma cunoaste si-mi cere explicatii. Nu mai am putere sa ma transpun in neputincioasa zarva a cuvintelor. Si muntele poate fi contemplat. Dar nu ti-l pot oferi carandu-l cu roaba.
    Cum as putea sa-ti explic, deci, ceea ce nu intelegi de la inceput ? Si, adeseori, cum ti-as putea vorbi ?
    Nu am incredere in omida care se crede indragostita de aripi. Aceea nu va muri niciodata in crisalida pentru a renaste. Raman mai bine surd la zarva cuvintelor de pe aici. Prietenul meu sau prietena mea sunt un punct de vedere. Se poate ca ei sa taca si totusi sa ma copleseasca. Si atunci eu vad lumea cu ochii lor, dar o vad altfel. Si cer insa ca si ei sa stie de unde le vorbesc. Abia atunci ma vor intelege. Pentru ca, intotdeauna, cuvintele isi opus intelesurile.
    Dormi linistita in imperfectiunea ta, femeie imperfecta. Nu ma izbesc de un zid. Nu esti scop, rasplata sau bijuterie venerata pentru ea insasi, de care m-as satura curand, esti drum, vehicul si convoi. Pentru multi wormsi ai dunelor mele.........'

  20. #6089
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ce poezie, ce miasma, ce trairi..... sa-mi bag genunchiu` de nu ma faci sa instalez dune 2000
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  21. #6090
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Ar mai fi ceva : lasa Piata Universitatii in pace. Acolo au murit niste copii. Pentru ca tu sa poti scrie, acum, pe acest forum!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •