Results 1 to 4 of 4

Thread: Vanzare la taraba..

  1. #1
    incepator eddy_27's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    16
    Reputatie
    1

    Vanzare la taraba..

    La Dinamo, din pacate s-a perpetuat un obicei daunator echipei..atunci cand echipa merge bine si suporterii incep sa spere la mai mult... conducerea incepe sa se vanda jucatorii in forma...si totul se darama..si iar incep reconstructiile si tot asa..Acum echipa merge bine...sa ne asteptam la vanzari de jucatori pt a ingrosa sumele din buzunarele actionarilor? ( ex de viitoare vanzari Radu Stefan Moti Pulhac..sunt tineri si se pot lua bani buni pe ei....)

  2. #2
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vālcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    Eu nu cred ca o sa-i vanda pe cei 2. Eu zic ca doar s-au laudat cei de la Dinamo cu ofertele venite pt Moti si Pulhac.
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  3. #3
    incepator eddy_27's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    16
    Reputatie
    1
    Sper sa nu se vanda nimic..dar asa am sperat mereu si degeaba..poate s-au desteptat conducatorii si si-au dat seama ca nu asa se face performanta ci prin constanta si investitii...

  4. #4
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Cred ca si-au dat seama in sfarsit si *******ii astia din conducere, ca fara o echipa omogena formata in 2-3 ani, nu se poate face ceva durabil....
    Borcea a spus ca nu va vinde nimic...spar sa il tina aceasta boala cativa ani buni.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •