Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 206

Thread: Iesim la un Suc/bere/pizza ?

  1. #1
    NK|ULTRA RaiNMaN's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    ..Intr-un Oras De Munte
    Posts
    154
    Reputatie
    1

    Iesim la un Suc/bere/pizza ?

    Da.. sa iesim la un suc .. ceva.. sa ne cunoastem mai bine ... poate uni dintre noi ne cunoastem.. dar sa facem o comunitate brasoveana.. de suporteri .. putem face anuntz.. o intalnire a stegarilor .. a suporterilor .. ar fi ceva belea.. am putea organiza o petrecere.. "Petrecerea Stegarilor"
    Sau "Petrecerea Suporterilor Brasoveni" .. sa vada brasoveni .. ca FC BRASOV mai are SUPORTERI ! ... astept parerile voastre.. si vedem ce facem

  2. #2
    Elena Avadanii
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    474
    Reputatie
    1
    Ba Ai Mai Incercat Si NU a Venit Nimeni ASA CA ne trebe Performanta Si Dupaia Petrecere si etc>..........

  3. #3
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    facem chef daca promveaza Steagu'...invitam si jucatorii ca sa-i cinstim

  4. #4
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Aia nu beau decat fineturi dar cind or sa auda ca i-ai chemat tu o sa vina cu o ora inainte toti.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  5. #5
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Saptamana viitoare facem o bauta pe cinste, sa zicem sambata seara, dupa ce vin de la schi . Anul trecut ne-am intalnit in barul lui Buga, unde am facut poze cu Surdu. daca stiam ca pleaca asa repede sau cat va rata in retur, mai bine ii dadeam cateva dupa ceafa.

    Uitati aici un link si niste poze:
    http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=5688

  6. #6
    NK|ULTRA RaiNMaN's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    ..Intr-un Oras De Munte
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    LoL eu vorbeam de o chestie .. de genu .. sa facem o petrecere a suporterilor "stegari" ca sa aducem aproape publicul brasovean de echipa .. asa se poate aduce suporteri inapoi. .parerea mea..

  7. #7
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Pai asat e destul de complicat, ca ne trebuie ce si cum si apoi o sa vina multi la bauta dar nu si la stadion. Eu cred ca trebuie sa mai coacem putin ideea asta

  8. #8
    NK|ULTRA RaiNMaN's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    ..Intr-un Oras De Munte
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    Deci... facem rost de sponsori si inchiriem un club ceva.. si facem acolo sa fie belea.. si eu zic ca merita.. si vine lumea...intrarea libera acelora care vin cu fular cu steagu !

  9. #9
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by RaiNMaN
    Deci... facem rost de sponsori si inchiriem un club ceva.. si facem acolo sa fie belea.. si eu zic ca merita.. si vine lumea...intrarea libera acelora care vin cu fular cu steagu !
    hmm... deci asta chiar e super tare ideea! mai ales partea cu fularu!!! da trebe organizat klumea... anunturi prin presa... eventual chiar sa chemi si jucatori! oricum k sa vina multi trebe anuntat din timp... ahhh am niste prieteni care aveau evergreenu. la dracu ca l-au vandut!!! da sa vad poate gasesc ceva
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  10. #10
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Asteptati pana de Pasti cu chestia asta poate vin si yo dar partea nasoala e ca n-or sa vina cine stie ce piese,ci o sa vina toti carbidarii din Forza Carpatica care o sa strice totul.Ar trebui sa ne facem si noi o locatie mai fixa adica un bar unde sa punem fulare,etc.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  11. #11
    Flank Brasso cocostegar's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Brasov
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    ar fi o idee sa ne intalnim sa facem un chef,asa ca intre stegari...se poate! punem toti bani sa inchiriam o cabana si ne unim toti...

  12. #12
    senior Levente's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Ro, Brasov
    Posts
    190
    Reputatie
    1
    Chief fără femei nu se poate, deci luaţi femeile pe la chef dar si la stadioane!

  13. #13
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    imi place ideea cu chef de fulare... fetele degeaba le aduci la stadion acum ..ce vrei sa auda niste injuraturi si atat?asta e o problema in toatat tara cu fetele pe stadioane nu doar in brasov

  14. #14
    ocazional
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Brasov
    Posts
    193
    Reputatie
    1
    haide ca la noi tot mai e cum mai e du-te la Iasi sa vezi cum e acolo, n-ai curaj sa-ti destupi urechile; am avut curaj sa-mi iau fata la stadion la noi, e drept ca mai e cate unul care injura dar nu e chiar atat de rau

  15. #15
    Flank Brasso cocostegar's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Brasov
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    daca ar fi sa facem fulare!cine ar vrea sa se bage la niste fulare personalizate? din ce am inteles fularul cu tot cu broderie costa 300 si se fac la oradea.... haideti sa vedem cati ne strangem sigur si facem ..

  16. 31st January 2006, 16:19
    Reason
    ma incurcasi intre taste

  17. #16
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    eu vreau fular...sigur

  18. #17
    NK|ULTRA RaiNMaN's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    ..Intr-un Oras De Munte
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    scump 30 RON !

  19. #18
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Sambata mai pe seara ne intalnim toti stegari sa vorbim de ale noastre si sa punem tara la cale. Voi astia de pe la Kronstadt hai sariti cu un loc unde sa putem bea o bere, doua, trei la un pret decent si intr-o ambianta decenta. Noi in decembrie 2004 ne-am intalnit in barul lui Buga de langa Modern, dar eu sunt deschis oricarei sugestii.

  20. #19
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    Dark... baru lui buga nu mai e de mult in loc e unu "paris panam", mie nu-ni place! da oricum sunt la baruri in centru, de nici nu mai sti unde sa mergi eu va propun "formula pub" din livada! e ok, are si darts dak va plictisiti....
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  21. #20
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Am jucat si la ultima inalnire darts.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  22. #21
    ocazional
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Brasov
    Posts
    193
    Reputatie
    1
    eu zic sa ne combinam in Arta, facem un biliard bem o bere, ce ziceti, pana sambata nu mai e chiar mult, preturi bune

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •