Page 1 of 1431 12311511015011001 ... LastLast
Results 1 to 21 of 30532

Thread: Cafeneaua pariorilor

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1

    Cafeneaua pariorilor

    Cum fiecare subforum isi are adeptii offtopicului am deschis acest thread unde se vor purta discutii intre pariorii mari si mici despre pariuri sau orice altceva care nu are legatura cu fenomenul.
    Vrem ca acest threard sa fie locul de intalnire al pariorilor unde se discuta orice ca la o cafea.
    Last edited by ady51a; 1st February 2006 at 13:28.

  2. #2
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    yeah , trebuia sa apara si aici asa ceva

  3. #3
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    baieti nush cum au stat lucrurile la voi , insa mi s'o dus un bilet pus pe favoriti

    oricum , fara sa exagerez , stuttgart de evitat - prima etapa nu se pune (desi

    am fost tentat) , chelsea spunea mersi si la un egal ... in rest ... nba si nhl

    ma duc sa beau o bere sa uit de necaz

  4. #4
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Yo dupa patru zile in care am pierdut trei milioane ma gandesc serios sa ma las de pariuri o perioada de timp.............yo cred ca ma duc sa beau pana nu mai pot ca sa uit de milioanele pierdute............poate cand sunt beat pariez mai bine...........
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  5. #5
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    LOL ... de multe ori am pariat si eu,beat fiind ) ... nu mai retin daca am luat

    ceva sau nu ... shadow,cred ca o 3-4 zile pauza iti vor fi de folos

    p.s : de ex acum am ceva la "bord" dar tot imi nazare un NBA

    hai noroc !!

  6. #6
    sport legend neo11e's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    703
    Reputatie
    1
    ops , si eu o vinere ratata , azi un bilet ratat pe stuttgart si unul inca in carti (cu heerenven si auxerre) .. nu-i usor cu alegerea meciurilor
    traieste fiecare zi ca si cum ar fi ultima .. una chiar va fi ultima ..

  7. #7
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by neo11e
    ops , si eu o vinere ratata , azi un bilet ratat pe stuttgart si unul inca in carti (cu heerenven si auxerre) .. nu-i usor cu alegerea meciurilor
    Ai dreptate neo sa stii ca nu-i usor cu alegerea meciurilor yo din trei meciuri cate aleg pe zi reusesc performanta sa pierd un meci............problema mea e ca poate analizez prea mult meciurile incercand sa gasesc meciurile potrivite pt ziua respectiva.........ati vazut cand am castigat biletul ciuri buri am facut o analiza 2fast 2furios si spre surprinderea mea o fost castigator.

    Hai sa iti spun un secret neo poate nu ne aude nimeni intotdeauna cand pariezi pe o echipa buna sau nu extraordinar de buna ( sa aiba ceva pretentii la un loc de cupa UEFA ) si pierzi pe echipa respectiva cum ai pierdut tu si yo pe Stuttgart pariaza saptamana viitoare tot pe echipa respectiva ( vezi neo sa nu mai spui la nimeni ramane secretul nostru )
    Daca vrei facem un pariu ca Stuttgart nu pierde etapa viitoare in deplasare la Köln..........
    Last edited by White Shadow; 29th January 2006 at 02:28.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  8. #8
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    "Toma a continuat să facă minuni în poarta Stelei, reuşind o altă robinsonadă la un şut puternic al aceluiaşi Ivanov." www.gsp.ro

    ce dreak inseamna robinsonada?are vreo legatura cu portarul tim robins ?

    ma gandesc ca o fi ca in patinaj ... si da nume la executii dupe ala care o

    inventeaza

  9. #9
    junior
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    89
    Reputatie
    1
    12' RW Essen 0 - 1 Carl Zeiss Jena biletul incepe bine

  10. #10
    BMF Cosmin's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    1,042
    Reputatie
    1
    Are cineva vreo idee despre meciul Jamaica - Canada de deseara?

    As vrea sa pun niste bani pe 1HT, dar nu gasesc nicaieri info despre meci.
    [B][COLOR="Navy"]I'm funny how, I mean funny like I'm a clown, I amuse you? I make you laugh, I'm here to fuckin' amuse you? What do you mean funny, funny how? How am I funny?[/COLOR][/B]

  11. #11
    John Anthony Dudubetwin's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Gherla
    Posts
    6,215
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SHADOW
    Yo dupa patru zile in care am pierdut trei milioane ma gandesc serios sa ma las de pariuri o perioada de timp.............yo cred ca ma duc sa beau pana nu mai pot ca sa uit de milioanele pierdute............poate cand sunt beat pariez mai bine...........

    se pare ca intr`un final ai luat in considerare sfatul meu !!!!!!!!! asa ii cel mai bine !! )))))))))))))))))))))))))))))))
    [SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][B]shhhhht Fraerii dorm si noi nu vrem sa ii trezim din somn[/B][/FONT][/SIZE]

  12. #12
    incepator
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    3
    Reputatie
    1

    e tare interu'

    Mi-a iesit Interul.nu m-a dezamagit.Cei care ati pus pe Roma ati luat teapaa Pacat.

  13. #13
    John Anthony Dudubetwin's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Gherla
    Posts
    6,215
    Reputatie
    1
    ce noroc am avut cu NEC X2 ..... de la 2-0 la 2-2 !! fortza NEC!!!
    [SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][B]shhhhht Fraerii dorm si noi nu vrem sa ii trezim din somn[/B][/FONT][/SIZE]

  14. #14
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    eu inca ma intreb cum au putut marca tilburg 2 goale

  15. #15
    John Anthony Dudubetwin's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Gherla
    Posts
    6,215
    Reputatie
    1
    si eu ma intreb ... cu atacu lor .... in 20 de meciuri au marcat 19 goluri .. si acuma intr`o etapa 2 ....!!!
    [SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][B]shhhhht Fraerii dorm si noi nu vrem sa ii trezim din somn[/B][/FONT][/SIZE]

  16. #16
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    crek si'o facut norma pe 2 etape

  17. #17
    John Anthony Dudubetwin's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Gherla
    Posts
    6,215
    Reputatie
    1
    eee .. nu se stie !! etapa viitoare au cu catastrofele de RBC Roosendal .. tot acasa!! asa ca va merge un GM !!
    [SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][B]shhhhht Fraerii dorm si noi nu vrem sa ii trezim din somn[/B][/FONT][/SIZE]

  18. #18
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Catasrofele alea au reusit sa imi strice mie un bilet cand au reusit primul lor punct in deplasare dupa noua infrangeri............ce chestie nu sa pierzi noua meciuri in deplasare si exact cand am pariat yo au reusit si ei sa faca un egal (Waalwijk1-1RKCRoosendaal RBC)..........sunt unele meciuri care dau peste cap toate analizele ( mai tineti minte Mainz v Duisburg cand de la Duisburg au lipsit o gramada de jucatori si au reusit sa scoata un egal la care nu sa astepta nici cel mai bun parior ) sunt meciuri dupa parerea mea paranormale oricat de mult le analizezi daca e sa nu iasa nu iasa si gata...........daca reusesti sa le eviti te poti considera un mare parior ( de ce credeti ca yo incerc sa pariez un meci pe campionat..........incerc sa evit bombele.........din pacate un singur meci joc pe campionat si ala il pierd )...........cat timp nu sunt in stare sa prind un meci dintr-un campionat sunt naspa.
    Last edited by White Shadow; 29th January 2006 at 01:59.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  19. #19
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    singura solutie a tuturor problemelor tale este single-ul ... eu ashe joc ... si

    cand pierd multi bani 2-3 zile ma calmez si judec la rece unde am comis'o

    de regula pierd la meciuri categorisite ca "bombe" ...

    imi revin repede si intru in circuit

    @shadow nasol ca nu poti paria solo la parilotot

  20. #20
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    nu stiu relansat........de cinci minute stau si ma gandesc ca un idiot ce sunt ce drak inseamna aia robinsonadă............te cam gandesti cum s-ar auzi la TV chestia asta comentata de un comentator:
    Ivanov la balon dribleaza cinci jucatori isi pregateste sutul...........sut si extraordinar ce robinsonadă a reusit sa faca Toma..........pt aceasta robinsonadă Toma va fi cu siguranta titular pt urmatoarele zece meciuri si daca mai face multe robinsonade are sanse mari sa ajunga la o echipa puternica din strainatate.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  21. #21
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    mistery solved ... dupe o cautare intensa :

    ROBINSONÁDĂ, robinsonade, s.f. 1. Povestire despre naufragiaţii pierduţi; fantezie în care individul izolat apare trăind în fara societăţii. 2. Săritură acrobatică executată de un jucător dintr-o echipă (de fotbal). – Din germ. Robinsonade

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •