Page 1432 of 1433 FirstFirst ... 4329321332138214221430143114321433 LastLast
Results 30,052 to 30,072 of 30093

Thread: Cafeneaua pariorilor

  1. #30052
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Join the club. Avem sechele gratis.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #30053
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Pai normal. Mi-au iesit Lorenzi Vesely Khachanov si Pouille. Mai aveam ca bate Nole la maxim 6 game-uri diferenta.

  3. #30054
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Da, era bun. Eu am mai irosit 100 de lei pe Paire, iar apoi am mai pus 100, am prins o cota bulan la live pe Breloq la 3-6 4-2 si 30= pe serva sa, cu amaratu ala antizgura de Sherbet care l-a batut pe Scuiptil, avea cota de 1.55, la 5-2 de ex avea 1.35. L-am prins cu 1.55, diferenta e de 1 mil intre 1.35 si 1.55 de la 4 la 5 mil, deci practic daca mi-ar iesi restu as recupera milionu futut pe pasarea aia franceza fututa in aripa. In fine prind si eu un noroc la online ceva mic dar bun. De acolo i-a dat Breloq moarte clinica 7 game-uri la rand!
    In contrastanta cu creatura aia infecta de Mula, Breloq e un luptator adevarat extrem puternic si deloc imprevizibil! Noi pariorii daca ne-am intalni vreodata cu el ar trebui sa-i sugem pwla o data doar asa din curtuazie, bonus, la cat de absolut antiblat si anticedat meciul pe degeaba e omu asta. Tot ce se-ntampla la el e pe teren, poate singurul la care nu poti s-ai vreodata vreo suspiciune ca ar fi facut vreodata in viata lui vreun blat, sau mai mult, c-ar fi cedat 1 cm de teren in vreun punct pe degeaba, indiferent de scor. Breloq - profesionalism pur.


    Acuma n-avem decat sa tinem ca Djoko sa-l spulbere pe Simon, io am pariu pe el deci ar fi bun pt amandoi un 6-3 6-1!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #30055
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Cat de bun poate fi sarbul pe zgura! Si asta avand in vedere ca n-a jucat nici un meci anu asta.
    Primul game sunt absolut convins ca i-a dublat in banca milioanele, blat cu mafia pariurilor, imi pierd primu servici din meci, asa se scoate omu cand e pus de niste gangsteri sa le dea o cota sigura de 5! Si daca tot le-a dat-o fortat de imprejurari, ce sa nu faca el insusi prin interpusi niste baniX5!
    Il face sa arate pe alocuri pe Simon ca pe un amator, cand colo Simon e un maestru al zgurii. N-ai ce.


    Am zis eu pe pagina anterioara ca Nadal e mare favorit aici dar depinde castigarea titlului de sarb. Ei bine, depinde asta e underlined sever.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #30056
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,049
    Reputatie
    1
    Ba, vi s-a intamplat vreodata sa cereti o retragere si sa va transfere in cont de 2 ori aceiasi bani? Tari de tot astia de la betano

  6. #30057
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Io n-am cont acolo! De ce n-am cont acolo!?


    Apropo, nu pe net am pus, am tot fugit de la servici la casa pariurilor, au acolo porcaria aia de aparat care tot e fomist dupa bancnote mari si scuipa live+neincepute!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #30058
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Acuma n-avem decat sa tinem ca Djoko sa-l spulbere pe Simon, io am pariu pe el deci ar fi bun pt amandoi un 6-3 6-1!
    Hai ca primu set mi-a iesit la pronostic!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #30059
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Am aruncat ceva bani pe Chardy azi, ca am vazut ca o avut cota de peste 2.20. Nu stiu de ce sincer, fiindca e clar zguristul mai bun si recent l-a batut pe Edmund in 2 seturi pe zgura. Sa vedem acum
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  9. #30060
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Io mi-am aruncat banii de pita pe Lorenzi 1.45 si Hlizan 1.5.. bine, asta pe langa cotele mici de rigoare.
    Am pus si pe FCSB 1X cota 1.22 mi s-a parut pe fata rau de tot, crapa-o-ar matele-n ea sa crape toate. Daca e sa pierd, pe asta sa pierd!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #30061
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Alea de rigoare te omoara, ies lejereanu 2-0 cote de 1.45 si 1.50 Lorenzi si Klizan si pierzi la fel de lejereanu cote de 1.25 pe Boredo si GGL!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #30062
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Ieri n-a fost o zi tocmai reusita, am pierdut si pe Chardy si pe Jaziri si pe Monteiro (cum dracu sa fii asa braindead), insa azi am avut ceva mai mult noroc cu 2-0 pentru Sorana, Chung, Thiem si Strycova. M-o mancat Simon si tanarul Zverev ca a pierdut un set, insa asta e, macar suntem pe plus .

    Il mai am doar pe O'Sullivan cu handicap de 2.5 frame-uri pe un bilet, insa dupa prima sesiune de azi-dimineata, am ceva emotii.
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  12. #30063
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    LOL, nici o sansa sa-ti iasa! Cum sa pui impotriva maestrului Ding!?


    Ce rupe Higgins la ei! E timpul sa-l egaleze pe Sully Zbooghie la nr. de titluri mondiale!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #30064
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    LOL, nici o sansa sa-ti iasa! Cum sa pui impotriva maestrului Ding!?

    Am zis ca poate macar la WC, Ronnie va juca la 100%
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  14. #30065
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Din pacate nu mai e jucatorul de acu cativa ani. Si mai e ceva, snooker-ul a crescut in valoare, jocul la siguranta de acu e cu o clasa peste ce era acu 10 ani, practic pe el il scoate din jocul de buzunar genul asta de joc de siguranta in exces. De aia Selby e atat de bun, iubeste genul asta de joc. Si Higgins cand are chef de snooker e pe acelasi stil. Robertson, Sully, Murphy, astia de rup buzunaru, biliardistii au scazut din acest motiv. Chiar si Trump a clacat poate tot de aceea acum.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #30066
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Mugfest pa Emirate. Sa va bag **** in famelie, domnu' uengar si domnu' secspir.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  16. #30067
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Sa-mi bag si io ceva-n Bayern Mucighen care are 2-1 la pauza si pierde, io avui 1X si in Vesnina care o bate pe ditamai zgurista Kasatkina avand doar un meci pe zgura jucat anu asta c-o jucatoare de care n-a auzit nici Cristos la mantuire si-a si pierdut 0-2 fara drept la apel!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #30068
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,335
    Reputatie
    0
    Azi ce panarame de meciuri ai mai pus? Sper ca nu ai luat-o pe Kerber.

  18. #30069
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,484
    Reputatie
    1
    Frumos meciul lui Bayern cu Dortmund. La 2-1 au ocazie 3 contra unu si rateaza copilareste Robben iar 5 minute mai tarziu Auba face 2-2. Finalul cred ca il stie Ionica

  19. #30070
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Azi ce panarame de meciuri ai mai pus? Sper ca nu ai luat-o pe Kerber.
    Ba da. Pe un bilet cu 33 de lei am pus Kerber si Sharapova plus favoritii clari ATP de la Barcelona. Pe altu de 90 la fel fara mu.ieri.
    Ce panarame? Sa nu-mi zici ca tu credeai ca rahatu ala imputit de Vesnina care are un sigur meci pe zgura pierdut la nimeni o bate pe Kasatkina care a luat titlu acu 10 zile? Kerber joaca cu Mladenovic, stiu ca e riscant ca e indoor, dar simt io ca o bate, o sa-i intoarca mingea cu efect si aia nu va sti bombarda treaba din efect. O bate pe Mladenovic azi. Plus ca are la directe 3-0 si joaca acasa, conteaza, ai sa vezi.

    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Frumos meciul lui Bayern cu Dortmund. La 2-1 au ocazie 3 contra unu si rateaza copilareste Robben iar 5 minute mai tarziu Auba face 2-2. Finalul cred ca il stie Ionica
    Sa-i fut! Aveam bilet de 15 lei sa iau 100 si doar ala-mi mai trebuia pe fotbal, 1X. Pacat ca mi-a iesit Arsenal cota de 1.8. Spurs X2, 1.20.
    Last edited by Johnny D; 27th April 2017 at 12:09.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #30071
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Azi am incercat un 2-0 la seturi pentru Sharapova, Paire, Murray si Thiem. Un handicap de -2.5 frame-uri la Selby si over de 21.5 la Zverev cu Chung mi-au completat biletul
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  21. #30072
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    CSN - Vesnina 6-2 3-0. Fuck you Kasatkina!
    CSN a avut meci mai greu cu Korpatsch in turu anterior decat cu asta... plm.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •