Page 1332 of 1433 FirstFirst ... 33283212321282132213301331133213331334134213821432 ... LastLast
Results 27,952 to 27,972 of 30093

Thread: Cafeneaua pariorilor

  1. #27952
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Da

  2. #27953
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Atunci poftiti de va inscrieti!

    U Cluj ma aduce in sapa de lemn. He-he, fool me once -shame on you, fool me twice -shame on me!
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  3. #27954
    Satanic monk vifor_x's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timisoara
    Posts
    582
    Reputatie
    1
    eu am pus pe sajeata dar mai e mult de jucat
    “In rai se ajunge pe pile. Daca ar fi sa se ajunga dupa merite, cainele tau ar intra in rai, in timp ce tu ai ramane pe dinafara” (Mark Twain)

  4. #27955
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Panarama de penalty a dat psihotzescu. Echipa de casa a clanului trebuie ajutata prin orice mijloace. Mi-e sila de javrele astea de *****!
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  5. #27956
    sport legend Cristyniku's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,405
    Reputatie
    1
    [LIST][*][B][COLOR="Blue"]Ro[/COLOR][COLOR="Yellow"]ma[/COLOR][COLOR="Red"]nia[/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]Ita[/COLOR][COLOR="Red"]lia[/COLOR][/B][/LIST]
    [LIST][*][B][COLOR="red"]Steaua[/COLOR] [COLOR="Blue"]Bucuresti[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]Manchester[/COLOR] [COLOR="Yellow"]United[/COLOR][/B] [B][COLOR="Blue"]Real Madrid[/COLOR][/B] [B][COLOR="Black"]AC[/COLOR] [COLOR="Red"]Milan[/COLOR][/B][/LIST]

  6. #27957
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Sunt chestii simple, le putea pune oricine pe foaie

    Asa vor casele de pariuri sa gandim in acest weekend, deci ma gandesc ca aici (ne) vor si opera

    M-am uitat si prin arhiva lor. Da, au ponturi cuminti, dar de bun simt. Nu merg jucate toate pe un bilet, cam ce ai vrea tu, pt ca au cel putin o ratare pe zi. Pana la urma, tot de tine depinde...
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  7. #27958
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cristyniku View Post
    Lol, nu.
    Aia-s departe de ceea ce se poate numi parior profesionist. La inceput era un copil analfabet de prim Mioveni care dadea ponturi 2/1 sau 1/2, iar acum vad ca sunt mai multi.

    Mai bine joci dupa feeling-ul tau daca o faci 4 fun.

  8. #27959
    Satanic monk vifor_x's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timisoara
    Posts
    582
    Reputatie
    1
    merg sa le pui la plesneala, cum am pus eu azi in fata panoului bilet facut in 2 minute. Merg daca vrei sa-ti pierzi banii.
    “In rai se ajunge pe pile. Daca ar fi sa se ajunga dupa merite, cainele tau ar intra in rai, in timp ce tu ai ramane pe dinafara” (Mark Twain)

  9. #27960
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    @ Cristi RVD: pai, cu 5 ron bagati, nu cred ca poate candida cineva la statutul asta Si sa vrea si tot nu poate. Hai sa spunem oamenilor ca pariatul este pt oamenii cu bani (asa ca tine, care pui cate 50 ron pe zi, ba iti si ies biletele ).

    Profesionist inseamna ca din asta te intretii, presupunand ca ai si ceva talent + fond de rulment (altfel esti homeless in devenire ).
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  10. #27961
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    A dat Malaga. Presupunand ca vor fi egalati, tot as scoate 35 ron + in seara asta. E ok, cam asta e target-ul meu
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  11. #27962
    sport legend Cristyniku's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,405
    Reputatie
    1
    Lasa, stiu eu pe unul care a pariat 100 lei si dupa injura ca l-a scos Napoli(egalul cu Sassuolo) . Bine, cred si eu ca ii jucau ochii-n cap cand a vazut castig potential 700 lei(atat avea ).
    Merci de sfaturi. Si da, o sa joc dupa feeling-ul meu, numai ca putina inspiratie nu strica niciodata .
    Last edited by Cristyniku; 27th September 2013 at 22:41.
    [LIST][*][B][COLOR="Blue"]Ro[/COLOR][COLOR="Yellow"]ma[/COLOR][COLOR="Red"]nia[/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]Ita[/COLOR][COLOR="Red"]lia[/COLOR][/B][/LIST]
    [LIST][*][B][COLOR="red"]Steaua[/COLOR] [COLOR="Blue"]Bucuresti[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]Manchester[/COLOR] [COLOR="Yellow"]United[/COLOR][/B] [B][COLOR="Blue"]Real Madrid[/COLOR][/B] [B][COLOR="Black"]AC[/COLOR] [COLOR="Red"]Milan[/COLOR][/B][/LIST]

  12. #27963
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Napoli avea 1.15-1.20. Zic sa fim destepti o data pe luna si sa evitam acest tip de pomeni, decat masa de manevra in fiecare zi , cautand cu lumanarea astfel de meciuri.

    Nu juca cote de genul asta. Nu-ti ridica mult castigul si mai mult ai de pierdut de pe urma lor.

    LE. Eh, cam asta. Ma duc sa atipesc pe finalul de la Augsburg
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  13. #27964
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    Daca jucati cote sub 1.3 jucati numai si numai daca aveti ceva informatii din interior despre acel meci, astea sunt cele mai pacatoase meciuri.

    pt. mine cotele cele mai ok la pariere sunt intre 1.8-2.0, aici sunt meciurile adevarate cu la 1.2

  14. #27965
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristyniku View Post
    putina inspiratie nu strica niciodata .
    Pai inspira-te din info privind echipele probabile, forma de moment, tipsteri locali etc, dar concluziile trage-le singura. Sau te poti inspira si aici, dupa ce verifici constant sursa. Uite, taci_acolo a recomandat H1 la meciul Stelei cu Timisoara. Hai sa-l urmarim impreuna, sa vedem ce-i poate pielea!
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  15. #27966
    sport legend Cristyniku's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,405
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by resita View Post
    Daca jucati cote sub 1.3 jucati numai si numai daca aveti ceva informatii din interior despre acel meci, astea sunt cele mai pacatoase meciuri.

    pt. mine cotele cele mai ok la pariere sunt intre 1.8-2.0, aici sunt meciurile adevarate cu la 1.2
    ?
    Dar cotele alea de sub 1.30 nu sunt totusi clare(uneori, normal)? Gen bate Barcelona intr-un meci contra unor desculti.

    @Capitanu.Burcea: Ok, dom' profesor.
    [LIST][*][B][COLOR="Blue"]Ro[/COLOR][COLOR="Yellow"]ma[/COLOR][COLOR="Red"]nia[/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]Ita[/COLOR][COLOR="Red"]lia[/COLOR][/B][/LIST]
    [LIST][*][B][COLOR="red"]Steaua[/COLOR] [COLOR="Blue"]Bucuresti[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]Manchester[/COLOR] [COLOR="Yellow"]United[/COLOR][/B] [B][COLOR="Blue"]Real Madrid[/COLOR][/B] [B][COLOR="Black"]AC[/COLOR] [COLOR="Red"]Milan[/COLOR][/B][/LIST]

  16. #27967
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristyniku View Post
    ?
    Dar cotele alea de sub 1.30 nu sunt totusi clare(uneori, normal)? Gen bate Barcelona intr-un meci contra unor desculti.
    .
    de cate ori ti-au f***t biletul descultii cu cota sub 1.3?

    mie de multe ori

  17. #27968
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    e la inceput cris
    asculta la batrani... cotele alea sub 1.3 te fut cand esti cu banii in buzunar aproape.......

    apropo o sa incep ceva profi in curand ... demult nu am mai bagat online
    cine stie o casa noua cu bonus mare la prima depundere se exclud: gb,unibet,expekt,bwin,bet365,paddypwoer,
    fuck cred ca am la toate
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  18. #27969
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,680
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by resita View Post
    de cate ori ti-au f***t biletul descultii cu cota sub 1.3?

    mie de multe ori
    Si mie.
    Ai dreptate cotele 1.70/ 1.90 sunt cele mai sigure.

  19. #27970
    Satanic monk vifor_x's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timisoara
    Posts
    582
    Reputatie
    1
    plus, nu te numesti parior daca nu ai curajul sa pui X
    “In rai se ajunge pe pile. Daca ar fi sa se ajunga dupa merite, cainele tau ar intra in rai, in timp ce tu ai ramane pe dinafara” (Mark Twain)

  20. #27971
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    @ Cristi RVD: pai, cu 5 ron bagati, nu cred ca poate candida cineva la statutul asta Si sa vrea si tot nu poate. Hai sa spunem oamenilor ca pariatul este pt oamenii cu bani (asa ca tine, care pui cate 50 ron pe zi, ba iti si ies biletele ).

    Profesionist inseamna ca din asta te intretii, presupunand ca ai si ceva talent + fond de rulment (altfel esti homeless in devenire ).
    Eu vreau sa zic ca mare diferenta intre Cristiniku (care s-a apucat de pariuri de 2 saptamani) si baietii aia nu e. E mult mai distractiv sa pierzi bani pe ponturile tale decat pe ale altora, cel putin eu asa am invatat in 6 ani de zile

    Profesionist inseamna sa fii in stare sa dai un value atunci cand e cazul. Nu trebuie sa fii geniu in pariuri ca sa oferi Bayern - Wolfsburg 1 cu handicap, nu?

  21. #27972
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by TaciAcolo View Post
    cine stie o casa noua cu bonus mare la prima depundere se exclud: gb,unibet,expekt,bwin,bet365,paddypwoer,
    fuck cred ca am la toate
    betathome au 50%, dar astia sunt foarte praf.
    din ce vad aici, nordicbet par cei mai ok.

    intereseaza-te totusi la marathonbet. vad ca foarte multa lume merge spre ei. E combinatia perfecta intre optiunile multe de la bet365 si cotele mari de la pinnacle.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •