Page 1331 of 1433 FirstFirst ... 33183112311281132113291330133113321333134113811431 ... LastLast
Results 27,931 to 27,951 of 30093

Thread: Cafeneaua pariorilor

  1. #27931
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Am pus ca nu pierde Berceniul la mai mult de doua. Parea o intamplare plauzibila o mare parte din meci. De ***** a fost ca am combinat cu Rapid si Otelul. Asta e, vorba unui filosof grec.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  2. #27932
    Satanic monk vifor_x's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timisoara
    Posts
    582
    Reputatie
    1
    lasa ca sunt maine meciuri unu' si unu' si recuperezi
    “In rai se ajunge pe pile. Daca ar fi sa se ajunga dupa merite, cainele tau ar intra in rai, in timp ce tu ai ramane pe dinafara” (Mark Twain)

  3. #27933
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Conteaza si moralul cu care intri in agentie
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  4. #27934
    Satanic monk vifor_x's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timisoara
    Posts
    582
    Reputatie
    1
    pai eu care nu am mai prins un belet de 5 zile ce sa mai zic?
    “In rai se ajunge pe pile. Daca ar fi sa se ajunga dupa merite, cainele tau ar intra in rai, in timp ce tu ai ramane pe dinafara” (Mark Twain)

  5. #27935
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    E putin 5 zile. Cu siguranta se poate si mai rau
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  6. #27936
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    80 de mil au trecut pe langa mine... da am pierdut in stil mare aveam 0-2 goluri la galati

    ultimu bilet prin la o agentie offline acum cateva luni bune.. dar joc numai bombe cote peste 600 altii fumeaza eu am alt viciu
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  7. #27937
    sport legend Cristyniku's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,405
    Reputatie
    1
    Mama, voi va plangeti? Eu n-am castigat nimic pana acum . Etapa asta n-am habar la multe meciuri. Etapa trecuta m-ar fi scos Astra, ca as fi pus 1.
    Anyway, merci de pont TaciAcolo .
    [LIST][*][B][COLOR="Blue"]Ro[/COLOR][COLOR="Yellow"]ma[/COLOR][COLOR="Red"]nia[/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]Ita[/COLOR][COLOR="Red"]lia[/COLOR][/B][/LIST]
    [LIST][*][B][COLOR="red"]Steaua[/COLOR] [COLOR="Blue"]Bucuresti[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]Manchester[/COLOR] [COLOR="Yellow"]United[/COLOR][/B] [B][COLOR="Blue"]Real Madrid[/COLOR][/B] [B][COLOR="Black"]AC[/COLOR] [COLOR="Red"]Milan[/COLOR][/B][/LIST]

  8. #27938
    Satanic monk vifor_x's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timisoara
    Posts
    582
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    E putin 5 zile. Cu siguranta se poate si mai rau
    eu nu joc pentru bani si vorbesc foarte serios, joc doar pentru senzatia pe care o am atunci cand castig.
    Nu conteaza daca castig 3 lei sau 500 de lei, cand castig am aceeasi senzatie inaltatoare, senzatie de care sunt dependent
    “In rai se ajunge pe pile. Daca ar fi sa se ajunga dupa merite, cainele tau ar intra in rai, in timp ce tu ai ramane pe dinafara” (Mark Twain)

  9. #27939
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    Pt. maine va propun un bilet din liga a II- seria 2

    Met.Resita-Min.Motru 1 @ 1.75
    Mioveni-Ram.Valcea X2 @ 1.35
    Gl.Bistrita-Bihor O. 1 @ 1.5

    Cota finala : 3.54

    Analizati aceste meciuri si vb. dupa aia, pe Resita sunt 100% sigur ca va iesi

  10. #27940
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Resita acasa e campioana
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  11. #27941
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Srdjan View Post
    Resita acasa e campioana
    nu e vb. de asta dar... am facut egal acasa acum 2 etape ca prostii - conduci 2-0 pana in min. 89 iar in 3 min. primesti 2 goluri.

    Motru e varza, are o sg. victore in prima etapa cu mioveniu care se vor retrage peste 3-4 etape iar in rest n-au marcat deloc plus ca in ultimele 3 amicale inainte sa inceapa campionatul la goluri marcate: 0

    nu ma bazez atat pe Resita cat ma bazez pe impotenta celor de la Motru

  12. #27942
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    bistrita nu is sigur
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  13. #27943
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hopshio View Post
    bistrita nu is sigur
    al naiba Oradea ta, etapa trecuta mi-au mancat o cota frumusica din cauta impotenei lor iar acum crezi ca vor face ceva la bistrita
    Last edited by resita; 27th September 2013 at 17:29.

  14. #27944
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    merg toate... desi la motru e un antrenor nanu daca nu ma insel de 2 ani f bun au proiect pe 3 ani cu promovare in a
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  15. #27945
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Motru a avut doua meciuri f tari in etapele 2 si 3, nu stiu daca se pot bifa doar ca pierdute si cu asta-basta!

    Il urmaresc cu interes pe Resita si, daca reusesc sa fug maine de la intreprindere, pun si-o miza mica pe Serie B.

    PS. Daca Mioveniul oricum se retrage, nu e corect sa jucam la potul mai mare si sa punem direct 2 solist?
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  16. #27946
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    un mod. ar trebui sa mute ultimele mesaje intr-un nou thread numit liga a 2 sau fotbalul mic... ca sa avem unde sa vb. de blaturile ligii secunde

  17. #27947
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    E mai ok asa. Ne adunam toti pe cafenea si discutam despre toate

  18. #27948
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Io as avea incredere si in UTA. Stanley cere 3+ la liga secunda, deci trebuie sa mai pilesc putin meciurile de maine
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  19. #27949
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Io as avea incredere si in UTA. Stanley cere 3+ la liga secunda, deci trebuie sa mai pilesc putin meciurile de maine
    vezi ca satu mare joaca deschis, o sa mearga la arad sa joaca nu sa se apere.

  20. #27950
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Deocamdata sunt in perioada de acumularie la liga 2 si voi juca ceva mize intre 10-20 ron. Deci, nu de-aici mi se va trage mie crahul
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  21. #27951
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ceva doritori pt Duelul Pariorilor, editie noua?
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •