Page 1431 of 1433 FirstFirst ... 43193113311381142114291430143114321433 LastLast
Results 30,031 to 30,051 of 30093

Thread: Cafeneaua pariorilor

  1. #30031
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,335
    Reputatie
    0
    Cum sa ii dai cota 3 si ceva la FTC cu CSM!? A ajuns între timp pe la 2.8 si scade inca. Ferencvaros e echipa mai buna, tocmai a batut Gyor-ul in finala cupei, as fi surprins sa piardă azi.

  2. #30032
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Eh, la pauza au avut mare bulan ca CSM-ul s-a pierdut pe final, altfel diferenta trebuia sa fie de 4 goluri, nu de doar 2!


    Cota de 1.7 la Siegemund e buna, asta e una din cele mai bune jucatoare acum ca-ncepe sezonul de zgura. E de jucat pe ea meci de meci.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #30033
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    2.45 azi Siegemund! Sho pe ea! Nu e asa sigur meciul dar are cam 65% sanse sa bata, la cota aia e pajitura!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #30034
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Eu as juca un over la game-uri pe meciul asta, cred ca e pe la 1.90 cota. Nu cred ca va fi un meci scurt si mi se pare un pariu mai sigur. Mai degraba as paria pe 2.20-ul lui Ostapenko, ma astept sa defileze cu Baroni azi
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  5. #30035
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Ai fi pariat bine. S-a intamplat ceva cu ea in setul 2 si nu si-a revenit, unii ar da vine pe accidentarea de la picior, nu stiu.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #30036
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Au fost cote bune azi pe Paire si Vesely, Paire mi se pare in chef excelent de tenis si zgura i se potriveste f bine, iar Vesely joaca cu unu pe langa zgura. 1.50 ambele, pacat c-au inceput dar am apucat sa le joc. Ar mai fi de jucat Errani care e peste vreo 9 ore, cota 1.80! Mi se pare in chef mare de tenis, zgura i se potriveste de minune doar a fost finalista la RG batuta in 2 seturi in prelungiri de Sharapova, si are 6-0 la directe cu Larsson, 12-0 la seturi! Pontul zilei! Meciul nu e sigur ca si Larsson se descurca bine pe zgura in ciuda nationalitatii ei dar... clar e value. Cota buna si la set Errani, 1.33.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #30037
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Cota zilei mi se pare pe Dustin Brown sa il bata pe Johnson, cred ca e peste 2.00. Americanul n-are treaba cu zgura, in timp ce Brown se simte foarte bine la Houston.
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  8. #30038
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Nici Brown nu e nu stiu ce zgurist, ala e un fel de kamikadze. Jucator ciudat, teoretic iarba e suprafata lui maxima, nu stiu cum naiba face de se descurca si pe zgura de multe ori! De-aia a avut cota aia de 2, c-a pierdut 2-0! Si-a avut break in primul set dar si-a pierdut serva la zero.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #30039
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Dar si mie mi-a iesit la fel, a avut Errani minge de set 6-4 a pierdut de-acolo e game-uri la rand, 5-7. In setu 2 a facut 4-3 de la 1-3, iar a pierdut 3 game-uri la rand si meciul. Buna Larsson pe zgura, mai ales dupa acel H2H, mai buna decat era programat sa fie.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #30040
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Dar si mie mi-a iesit la fel, a avut Errani minge de set 6-4 a pierdut de-acolo e game-uri la rand, 5-7. In setu 2 a facut 4-3 de la 1-3, iar a pierdut 3 game-uri la rand si meciul. Buna Larsson pe zgura, mai ales dupa acel H2H, mai buna decat era programat sa fie.
    Si mie mi-a mancat Errani un bilet, e ok . Azi am pus pe Paire ca ia cu 2-0 la seturi si pe Kolhschreiber ca a avut o cota ok de 1.50. Sper sa nu fie vreo surpriza
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  11. #30041
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,335
    Reputatie
    0
    Azi vad un meci interesant într-un ITF feminin. Duval, tocmai a revenit în circuit, e la primul turneu după Wimbledon, dar vad ca joaca foarte bine, ieri lasandu-i 3 game-uri lui Genie. (Mda, Bouchard a ajuns sa joace ITF-uri!! ). Azi are cu o americanca care nu e în primele 400 de locuri si care a jucat 3 meciuri de 3 seturi. Cota 1.8.

  12. #30042
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Nu e revelant, pe Bouchard o bat toti pe unde o prind, a ajuns o gluma.
    Ar face mai multi bani daca ar da hand job-uri prin tribuna decat din tenis la cum se prezinta realitatea pt ea in acest moment.
    Daca ar fi sa ghicesc as spune ca si-a bagat dracu' sau Dimitrov mai exact coada, ca la cum joaca si ala, adica ca dracu' ar explica multe.
    Quote Originally Posted by Srdjan View Post
    Si mie mi-a mancat Errani un bilet, e ok . Azi am pus pe Paire ca ia cu 2-0 la seturi si pe Kolhschreiber ca a avut o cota ok de 1.50. Sper sa nu fie vreo surpriza
    Excelent!
    Si eu am pus ca ia 2-0 meciul Paire dar avea deja set si break avans dar sa vezi ce-am mai facut eu, am pus bilet din care un meci de la live ca bate Sorribes Tomo cota de 1.04 cand avea 4-0 in decisiv! Stii cat s-a terminat? 4-6! Gunoiu dracului de Arruabarena, dupa ce m-a costat 1000 de lei c-a batut-o pe Keys pe hard, amu bate 6-4 de la 0-4! Si apoi am mai pus 50 de lei normal ca mai erau meciuri si i-am pierdut pe Verdasco care e batut de un habarnist pe zgura la fundu gol 6-2 6-4, ala de l-a batut pe Brown. Am zis eu ca live-urile nu-s de mine... la tenis in nici un caz.
    Last edited by Johnny D; 15th April 2017 at 16:18.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #30043
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Chiar am vrut sa spun ieri ca Johnson ii ia cel putin un set lui Verdasco, la cat de fara vlaga a parut acesta la Houston, insa n-am fost asa sigur si m-am abtinut . Azi l-am luat pe Paire solist, insa daca ai curaj, cred ca merge si un 2-0 la seturi pentru francez .

    Astept sa vad daca se mai misca cotele in vreun fel la Strycova/Vondrousova, ca si acolo parca as merge pa tanara jucatoare.
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  14. #30044
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    E buna Vondrousova aia, s-ar putea sa fie chiar un viitor nr. 1 mondial. E stangace rau, dar in sensul pozitiv!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #30045
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Abia astept sa vad ce cota primeste pentru meciul de maine cu Kontaveit. Normal ar fi sa fie favorita la ce meciuri a facut aici la Biel, insa sper sa prind o cota frumusica de peste 2 pe ea totusi .

    LE: 1.76 cota la victorie pe Unibet, not bad, dar ma asteptam sa fie mai mare
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  16. #30046
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Am mers pe tripla de 1.55 ieri, Arsenal 1.55 (marit la 1.75), Boredo 1.55 si Bayern X2 1.55.
    Sper sa-mi iasa si ultimele 2 de azi ca-s in groapa urat si vreau si eu sa ies dreku o data.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #30047
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    johnny, ce zici ?
    iese asta?
    Gilles Muller (LUX) - Tommy Robredo (ESP)
    1 2 - Cine va câștiga?: Robredo
    Karen Khachanov (RUS) - Nicolas Mahut (FRA)
    1 2 - Cine va câștiga?: Khachanov
    Borna Coric (CRO) - Jeremy Chardy (FRA)
    1 2 - Cine va câștiga?: Coric
    Joao Sousa (POR) - Pablo Cuevas (URU)
    1 2 - Cine va câștiga?: Cuevas

    sper sa n-aiba recul soric.Nu de alta, dar nu vad cum sa-l bata penalul ala de chardy daca croatul face ce stie mai bine, da mingea inapoi la infinit
    Last edited by Roddicted; 18th April 2017 at 09:55.

  18. #30048
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Eu la Boredo am mers la relativ sigur, pe Cuevas am pus doar ca ia set ca e uneori aiurit desi a jucat excelent acu in primu tur deci ar trebui sa bata. Khachanov in mod normal bate dar anu trecut m-a futut rahatu de Mahut cand mi l-a batut pe Cuevas pe zgura, doar o minge de break a avut in decisiv la 5-5 si moarte 5-7! E ciudat jucator Mahut, in mod normal tre sa fie pe langa suprafata asta... Coric e cel mai greu, nu e vb de oboseala dupa ce iei turneu ci relaxare si Ciurdy e al dracu de bun cand are chef, anu trecut a fost cat pe ce sa-l bata pe Agut pe zgura.

    Avand in vedere cum au iesit meciurile ieri si cat de ambitiosi sunt toti far' de blat ca la turneele alealalte de kkt si cat de mult au asteptat dracu sa-nceapa turneele de zgura, ar trebui sa bata favoritii pe banda meci de meci.

    Nadal va lua turneul daca nu-l opreste Djokovic. N-a jucat deloc zgura anu asta, mai rar asa ceva, are chef de chef. Doar un sarb turboturat il poate bate aici.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #30049
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Eu am pariat pe Mahut azi, cota de 2.60 a fost prea buna s-o ratez
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  20. #30050
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,790
    Reputatie
    0
    Mai bine pariai pe MULA pwlii, rupa-sh-ar Lucifer furca-n moaca lui de cactus cu semipareza. Tot confortu mi-l iau pe turul urmator, orice handicapat cat de cat cu pretentii ii vine de hac. E un pacat strigator la cer sa castige ala 2 meciuri de masters pe zgura la rand, asa ceva nu exista.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #30051
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Pis pe Robredo... Sa vezi ca restul imi ies

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •