Page 1333 of 1433 FirstFirst ... 3338331233128313231331133213331334133513431383 ... LastLast
Results 27,973 to 27,993 of 30093

Thread: Cafeneaua pariorilor

  1. #27973
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    bet-at-home nu am curaj sa joc cand eram mai mic... er ao promotie cu 5 dolari cred ca am facut 20 de conturi
    hmm nordic bet interesant
    ms
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  2. #27974
    sport legend Cristyniku's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,405
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TaciAcolo View Post
    e la inceput cris
    asculta la batrani... cotele alea sub 1.3 te fut cand esti cu banii in buzunar aproape.......
    Daca as fi bagat week-end-ul trecut, imi ieseau toate mai putin Astra-Ceahlaul. Pusesem 1 la modu' ca e meci sigur .

    Quote Originally Posted by vifor_x View Post
    plus, nu te numesti parior daca nu ai curajul sa pui X
    Momentan nu prea am .
    [LIST][*][B][COLOR="Blue"]Ro[/COLOR][COLOR="Yellow"]ma[/COLOR][COLOR="Red"]nia[/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]Ita[/COLOR][COLOR="Red"]lia[/COLOR][/B][/LIST]
    [LIST][*][B][COLOR="red"]Steaua[/COLOR] [COLOR="Blue"]Bucuresti[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]Manchester[/COLOR] [COLOR="Yellow"]United[/COLOR][/B] [B][COLOR="Blue"]Real Madrid[/COLOR][/B] [B][COLOR="Black"]AC[/COLOR] [COLOR="Red"]Milan[/COLOR][/B][/LIST]

  3. #27975
    Satanic monk vifor_x's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Timisoara
    Posts
    582
    Reputatie
    1
    O alta chestie, cand pariezi pe un meci trebuie sa-ti faci scenarii si sa incerci sa prevezi cat mai mult ce s-ar putea intampla in meciul ala, nu sa pariezi doar de dragul de a pierde banii.

    gata cu lectia pe ziua de azi
    “In rai se ajunge pe pile. Daca ar fi sa se ajunga dupa merite, cainele tau ar intra in rai, in timp ce tu ai ramane pe dinafara” (Mark Twain)

  4. #27976
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Pff, cata strangere din buci pe un X2 la Malaga! O fo greu cu nebunii astia ai lu' Schuster, care o zbugheau sa atace poarta ailalta, chiar si in min 93 (pt mine, Schuster e antrenor daca face Malaga asta de-acum sa mearga cu pieptu' sus ). Pe viitor, o echipa care cam da si cam ia goluri, eu asa vad
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  5. #27977
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    cota mea peste 600
    pt weekendu asta... daca nu am un bilet de asta parca nu am pariat in ziua aia
    Attached Images Attached Images
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  6. #27978
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Culmea e ca niciun meci nu pare sortit altui pronostic decat 3-5 goluri

    Bafta!
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  7. #27979
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    pai am colectie de bilete de astea da toate pierdute la 2-3 meciuri... macar daca il pierd la 1 meci iau 10 la suta din posibilu castig
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  8. #27980
    sport legend Cristyniku's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,405
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TaciAcolo View Post
    cota mea peste 600
    pt weekendu asta... daca nu am un bilet de asta parca nu am pariat in ziua aia
    Eu zic ca unele clar nu ies .
    Ce pun eu maine:
    Tottenham-Chelsea 1.70 GG
    Manch.Utd.-West Brom. 1.30 1
    Aston Villa-Manch.City 1.55 2
    Bayern M.-Wolfsburg 1.15 1
    Genoa-Napoli 1.75 2
    Torino-Juventus 1.55 2
    Almeria-Barcelona 1.25 2 & DG2-2+
    Real Madrid-Atletico M. 1.40 GG
    Steaua B.-ACS Poli TM 1.30 1
    Petrolul-CFR Cluj 1.95 1

    Sugestii?

    As fi pus si Reims-Monaco, dar din ce m-am uitat pe rezultatele lui Reims, mi se pare ca joaca inchis...si la PSG cu Toulouse, tare mi-e ca face Toulouse vreo nefacuta(niste rezultate cam surprinzatoare).
    Last edited by Cristyniku; 28th September 2013 at 00:25.
    [LIST][*][B][COLOR="Blue"]Ro[/COLOR][COLOR="Yellow"]ma[/COLOR][COLOR="Red"]nia[/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]Ita[/COLOR][COLOR="Red"]lia[/COLOR][/B][/LIST]
    [LIST][*][B][COLOR="red"]Steaua[/COLOR] [COLOR="Blue"]Bucuresti[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]Manchester[/COLOR] [COLOR="Yellow"]United[/COLOR][/B] [B][COLOR="Blue"]Real Madrid[/COLOR][/B] [B][COLOR="Black"]AC[/COLOR] [COLOR="Red"]Milan[/COLOR][/B][/LIST]

  9. #27981
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    @ taci acolo: atunci cere si 9/11, pe inca 5 ron. Tot ies 40-50 ron (daca zici ca le pierzi la limita asta).

    LE. Tocmai ce vorbeam de cote intre 1.20-1.30, ca uite Cristiniku a si umplut juma' de bilet cu ele
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  10. #27982
    sport legend Cristyniku's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,405
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    LE. Tocmai ce vorbeam de cote intre 1.20-1.30, ca uite Cristiniku a si umplut juma' de bilet cu ele
    Altceva nu stiu ce. Eu nu ma pricep asa ca voi.
    [LIST][*][B][COLOR="Blue"]Ro[/COLOR][COLOR="Yellow"]ma[/COLOR][COLOR="Red"]nia[/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]Ita[/COLOR][COLOR="Red"]lia[/COLOR][/B][/LIST]
    [LIST][*][B][COLOR="red"]Steaua[/COLOR] [COLOR="Blue"]Bucuresti[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]Manchester[/COLOR] [COLOR="Yellow"]United[/COLOR][/B] [B][COLOR="Blue"]Real Madrid[/COLOR][/B] [B][COLOR="Black"]AC[/COLOR] [COLOR="Red"]Milan[/COLOR][/B][/LIST]

  11. #27983
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Pai eu nu ma pricep. Daca tu crezi ca ma pricep, e totusi ceva

    Quote Originally Posted by Cristyniku View Post
    Sugestii?.
    Eu sunt subiectiv si inca sub influenta jepcarelii juventiste de la ultimul meci, dar Torino trebuie sa reziste si sa dea lovitura chiar in derby. Ma rog, sper s-o faca macar cu un ics

    Dar joaca-l asa! Eu cred ca si karma personala poate avea influenta. Daca esti om bun, cu siguranta nu vei pati ca mine, sa te scoata un gol marcat in min 90+4
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  12. #27984
    sport legend Cristyniku's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,405
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Dar joaca-l asa! Eu cred ca si karma personala poate avea influenta. Daca esti om bun, cu siguranta nu vei pati ca mine, sa te scoata un gol marcat in min 90+4
    [LIST][*][B][COLOR="Blue"]Ro[/COLOR][COLOR="Yellow"]ma[/COLOR][COLOR="Red"]nia[/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]Ita[/COLOR][COLOR="Red"]lia[/COLOR][/B][/LIST]
    [LIST][*][B][COLOR="red"]Steaua[/COLOR] [COLOR="Blue"]Bucuresti[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]Manchester[/COLOR] [COLOR="Yellow"]United[/COLOR][/B] [B][COLOR="Blue"]Real Madrid[/COLOR][/B] [B][COLOR="Black"]AC[/COLOR] [COLOR="Red"]Milan[/COLOR][/B][/LIST]

  13. #27985
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    Vin si eu maine cu un bilet
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  14. #27986
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hopshio View Post
    Vin si eu maine cu un bilet
    E clar. Falimenteaza William Hill

  15. #27987
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by resita View Post
    Pt. maine va propun un bilet din liga a II- seria 2

    Met.Resita-Min.Motru 1 @ 1.75 2-0
    Mioveni-Ram.Valcea X2 @ 1.35 0-0
    Gl.Bistrita-Bihor O. 1 @ 1.5 1-0

    Cota finala : 3.54

    Analizati aceste meciuri si vb. dupa aia, pe Resita sunt 100% sigur ca va iesi
    au iesit toate
    Last edited by resita; 28th September 2013 at 13:27.

  16. #27988
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ai jucat ceva?

    N-am avut timp, dar am dublat miza pe meciurile de dupa-amiaza
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  17. #27989
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    da, toate 3 + bayern pe un bilet la colt de strada

    din liga a II mai am UTA X2 am un feeling ca uta nu castiga cu satu mare

  18. #27990
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,035
    Reputatie
    1
    interesanta oferta de la marathonbet...pacat ca nu se poate paria pe cartonase in liga 1
    un pariu de control... cel putin 24 de faulturi in tottenham-chelsea, cota 2.02

  19. #27991
    Odd interaction eventHorizon's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,566
    Reputatie
    1
    Pentru iubitorii de goluri marcate, va propun o lista de meciuri de incercat

    Al Ahli- Al Hilal over 2,5 (1.50)
    Ried - Grodig over 2,5 (1.65) sau over 3,5(2.50)
    Hobro- Vendsyssel over 2,5 (1.70) sau over 3,5 (2.70)
    si favoritii mei Hafnarfjordur- Stjarnan over 2,5 (1.55) sau over 3,5 (2.30)

    Ar fi mai multe, dar ma opresc aici
    He may be cast in bronze, but he′s still capable of producing truly golden moments...

  20. #27992
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    azi si maine sunt suficiente meciuri pt. over, oferta bogata ca doar e toamna

  21. #27993
    Odd interaction eventHorizon's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,566
    Reputatie
    1
    Teoretic, sunt o gramada de meciuri de jucat la over, dar nu ies doar asa fiindca vrea bookmakerul sa ii puna cota mica. Nici Confucius nu putea s-o spuna mai bine

    Ale mele ies 90%. Daca ma duceam la biserica ieseau 100%
    He may be cast in bronze, but he′s still capable of producing truly golden moments...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •