View Poll Results: Ce domain sa luam?

Voters
12. You may not vote on this poll
Page 4 of 25 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 509

Thread: Discutii despre asociatia suporterilor

  1. #64
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Ba nu-i complicat deloc Kid-ule si skype-ul se instaleaza repede.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  2. #65
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    eu n-am zis ca nu se instaleaza repede...dar iese o caterinca mare de tot , nu o sa intelegem ce vorbeste unul si ce vorbeste altul...nici nu o sa stim cine vorbeste . O conversatie se poarta intre 3-4 persoane maxim...mai bine ne intelegem aici pentru ca nu vorbesc toti deodata si in plus mesajele raman memorate pe cand dupa o conferinta de o ora pe skype iti dai seama ca nu stii despre ce s-a vorbit...esti la fel de infiormat ca si inainte...deocamdata zic eu ca asta e cea mai fiabila cale de conversatie intre noi .

  3. #66
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Clar ca aici o sa vorbim intotdeauna doar cind mai avem chef de taclale putem sa vorbim si pe skype
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  4. #67
    uiiii uiiiiiiii GruppoApparte's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    din senin
    Posts
    2,901
    Reputatie
    1
    nu va mai certati atata ziceti aici fiecare pareri ideei si dark de ex o sa le adune si o sa le tina cont si vedem ce iese pana la urma

  5. #68
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    Dar dark nu este critic literar si nici culegator de proza romantica ...o sa tragem toti concluzii si o sa ne spunem fiecare parerea

  6. #69
    uiiii uiiiiiiii GruppoApparte's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    din senin
    Posts
    2,901
    Reputatie
    1
    pai da dar la sfarsit trebuie adunate in vreun fel si de unde sti ca dark nu e .... ce ai zis u ... poat ca e si nu stim noi , eu am dat un ex , o poti face si u o pot face si eu nu e nici o problema ... asa ca puteti incepe cu datu parerilor ideilor, fapte,actiuni ... etc

  7. #70
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    eu nu multumesc , poate niste mici pareri mai incolo dar sa inceapa altcineva

  8. #71
    ocazional
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Brasov
    Posts
    193
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Darkslowstar
    Cred ca saptamana viitoare in we vin la Bv si mergem la o bere, mai multi si vorbim atunci de cate in luna si-n stele.
    pai hai sa organizam o bauta cu derivatii pe tema cand apari. toti care "merita" sunt invitati

  9. #72
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Faceti si-o poza.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  10. #73
    NK|ULTRA RaiNMaN's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    ..Intr-un Oras De Munte
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    aa.. deci .. eu .. va pot ajuta cu hosting nelimitat la mine pe server .. v-as ajuta si cu pagina web .. dar acum lucrez la niste proiecte si sper sa le termin cat mai repede .. afacerata.com .. suporteribrasoveni.net acestea sunt proiectele.. dupa ce le termin .. va pot ajuta cu site-ul .. dar credca va fi prea tarziu ! Oricum .. am vazut ceva legat de bani .. poate va pot ajuta cu bani ..

    P.S.: daca va intalniti .. si vreti sa vin si eu dati un telefon , un mesaj , ceva pe messenger orice.. daca nu .. nu m-a anuntati !

  11. #74
    Elena Avadanii
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    474
    Reputatie
    1

    Thumbs down

    Ba Rares Esti Un ... Ma Ptr Stai Pe Mess Ascuns Si Lasa Vraja Cu Bani Ca DACA Era vb De Ragazzi NU FACEM NIK!! Asa Ca ........!!
    Last edited by Darkslowstar; 29th January 2006 at 16:37.

  12. #75
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    varianta beta a site-ului: http://www.flankultra.lx.ro/Working/liga_suporteri.htm

    astept pareri si sugestii... mai ales la culori si rubrici!
    p.s.: bannerul de sus o sa-l fac mai animat.. e in lucru

    Si trebue sa ne hotaram si ce domeniu sa luom! Veniti si voi cu idei... www.lsb.ro ; www.suporteri.ro ; www.suporteribrasoveni.ro ; www.stegarii.ro ; www.suporteri-brasov.ro ; www.brasov-fans.ro
    Last edited by tudoor; 29th January 2006 at 17:05.
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  13. #76
    Elena Avadanii
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    474
    Reputatie
    1
    ba tudy e super cool
    si culorile si rubricile trebe sa le faci ca daca dau sa citescceva da eroare
    si as zice de www.stegari.ro ca ar mere!!

  14. #77
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    pai asta e daor un proiect mai desteptule nu e gata site-ul de aia iti da eroare cand incerci sa intri undeva...parerea mea e www.lsb.ro dar sa se poata accesa si de pe varianta www.ligasuporterilorbrasoveni.ro parerea mea...

  15. #78
    NK|ULTRA RaiNMaN's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    ..Intr-un Oras De Munte
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    Pai de_kid daca vrei asa .. tre cumparate doua domeni si un singur hosting .. eu propun altceva.. www.suporteribrasoveni.ro ..ca oricum eu imi fac http://suporteribrasoveni.net

  16. #79
    NK|ULTRA RaiNMaN's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    ..Intr-un Oras De Munte
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    IN maxim 2 zile va rog sa intrati pe http://brasov-fans.er1.be .. sa imi spuneti parerea voastra.. legat de viitorul site neoficial al LSB !

  17. #80
    NK|ULTRA RaiNMaN's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    ..Intr-un Oras De Munte
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    dar v-am spus .. cu hosting va pot ajuta eu MOCA !

  18. #81
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Sa ne hotaram in maxim 2 zile ce domain luam. Nici eu nu sunt hotarat, dar maine incercam sa dau un raspuns.

  19. #82
    Banned jay's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    496
    Reputatie
    0
    Imi place, Tudore! Si a lui RainMan promite. In ceea ce priveste numele domeniului, www.brasov-fans.ro e optiunea mea nr. 1, iar www.lsb.ro a doua.

  20. #83
    incepator
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Sunt Ciprian... s-a vorbit cam mult despre mine pe aici (multumesc ovidiu pentru link). Sa spun si eu ce parere am despre liga suporterilor brasoveni... E o idee foarte buna si sunt dispus sa ajut in masura in care pot. In ceea ce priveste domeniile, sunt pentru www.lsb.ro si www.ligasuporterilorbrasoveni.ro, ambele sa duca spre aceeasi gazduire (aceeasi idee fiind adoptata de gsp). O idee ulterioara ar fi chiar constituirea unei reviste saptaminale... In fine, asta pe mai tirziu.
    In ceea priveste cumpararea domeniilor, sunt pentru cumpararea lor direct de la vinzator, adica rnc.ro. Nu stiu cum ceilalti vind cu 29E sau alte preturi, cind costul domeniului este 61USD. Despre gazduire... daca se va constitui o organizatie serioasa, se poate merge pe o colaborare cu un provider (RDS).
    Despre ideile de site, sincer, nu prea-mi plac. Oricum, gusturile nu se discuta.
    (a lui rainman e prea... fantezist, nu prea vaz cum poate sa aiba legatura cu sportul... mai mult cu un roman sf. in fine - iar celalalt, e destul de simplist si nu ma atrage ca grafica). m-am uitat pe site-ul rulmentului si e jenant. o echipa care e pe primul loc in liga feminina de handbal are un asemenea site.
    pina si site-ul facut de mine pentru un club privat de hanbal din brasov e mai bun... http://www.handballgoldenkids.as.ro/
    problema cea mare este ca eu nu sunt designer. ce-am facut, am facut ca asa mi-a parut mie ca arata bine.
    a face ceva super implica, pina la urma, existenta unui designer...

  21. #84
    NK|ULTRA RaiNMaN's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    ..Intr-un Oras De Munte
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    Da se pare ca nu m-am facut inteles.. deci am spus ca in maxim 2 zile va fi gata site-ul .. deci asta nu inseamna ca e gata .. inca lucrez.. oricum eu voi face separat de voi .. si voi face un site neoficial..

    ...asa.. goldenkids.. hmm.. alea sunt colegele mele ..=)) (de antrenament)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •