Page 2 of 19 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 388

Thread: Jocuri preferate

  1. #22
    Zamboni Driver GoPens's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    On the Rhine
    Posts
    1,468
    Reputatie
    1
    ooops chiar mi-am dat seama, ca de listeaza amazon cu date ciudate inseamna ca habar n-au. deci s-ar putea sa apara mai repede in cursul anului viitor.

  2. #23
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Te joci NFS7? Poate jucam ip la ip, cateva curse in multiplayer.

  3. #24
    Zamboni Driver GoPens's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    On the Rhine
    Posts
    1,468
    Reputatie
    1
    eu? sorry nu joc jocuri cu masini. refuz de ani de zile masina de firma sau sa-mi cumpar una

  4. #25
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Dupa Half-Life jocul care a mai avut impact asupra mea a fost Hallo mi s-a parut extraordinara interactiunea dintre personaje,grafica(pt acea vrema dar si acum)si muzica si dependenta care ti-o dai...si..si..

  5. #26
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Cm 3
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  6. #27
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Romania
    Posts
    22
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gabriel
    Preferatele mele sunt questurile. Cele clasice..gen Monkey Island sau seria Larry. Dar jocul meu preferat din toate timpurile este Grim Fandango. O minte sclipitoare tre' sa fi avut cel care si-a imaginat un asemenea scenariu. Povestea este atat de frumos spusa si atat de captivanta ca s-ar putea face si un film dupa acest joc. Iar dialogurile sunt delicioase. Nu ai cum sa nu il indragesti pe Manuel Calavera. Sau pe Glotis.

    Mi-au placut foarte mult si Commandosurile. (Behind The Enemy Liines & Beyound The Call of Duty). Le-am terminat fara parole,fara nimic. Superbe. De nota 10. In rest nu imi place strategia. Sa nu aud de jocuri gen Starcraft sau Heroes.

    Si evident....jocurile cu sport ale baietzilor de la EA Sports. Si sa nu uitam nici seria Need For Speed. Inca nu am vazut 7-le...dar am auzit ca e de super clasa.
    Jocuri clasice ar fi pentru mine Dizzy ( pentru cei ce cunosc HC'ul ), Dan Dare - si mai era 1nu dar nu stiu cum ii mai zicea ... In rest, Starcraft! Este cel mai bun joc dintre anii 1994 - 2003 ( Declarat de PC Games anu' trecut ) --- SI mai e Homeworld si Fallout Tactics ... in rest, nu prea mai stiu!
    [FONT=Book Antiqua]Proud to be a [COLOR=Red]RomanianSoccer.ro[/COLOR] user![/FONT]

  7. #28
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mihaela
    Ma joc de multi ani pe calculator si am incercat cam toate genurile, dar cred ca nimic nu a egalat momentul cand am incercat prima data Diablo 1. Era ceva original, grafica deosebit de buna pentru momentul acela, nu te plictiseai parcurgand 4 acte ca la Diablo 2. L-am terminat de vreo 3 ori cu arcasa (sau amazoana, nu mai tin minte cum se numea) si cate o data cu celelalte 2 personaje.
    Si Sim City 2000 a fost excelent la vremea lui, cred ca si acum l-as putea juca.
    In ultimul timp n-a mai aparut nimic care sa ma surprinda in mod deosebit, rar de tot se iveste o idee originala, in schimb apar o mie de clone cu grafica lustruita si cerinte exagerate de sistem
    Si eu sunt un mare fan al Diablo... la diablo1 am ajuns la lvl50 cu magul (parca barbat era, nu?) si la Diablo2 sunt lvl 86 cu sorceress si lvl 78 cu barbarul. Evident ca am terminat jocul de zeci si zeci de ori. POti sa incerci Sacred, e aparut de curand si e de acelai gen.

    Alte jocuri de care imi aduc aminte cu placere: evident pe primul loc, Starcraft (mai joc si acum )
    Apoi de pe HC - Chuckie Egg
    PC: Prince of Persia (acum il joc pe telefon :p ), Golden Axe, Doom, Quake I, II, III , TOATE NFS-urile si cine isi mai aduce aminte toate....
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  8. #29
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    toate tipurile de managere de football
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  9. #30
    junior taranu_alin's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    62
    Reputatie
    1
    mie cel mai mult mi-a placut Gothic I si II
    sunt fantastice amandoua, iar povestea e superba.
    un alt joc fain este si Knights of The Old Republic, super si asta ... merita jucat.
    ca si quest mi-a placut cel mai mult Monkey Island III, super comice dialogurile ...
    [B]There is no sport like tenis![/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Too bad [/COLOR] i don't have enough time to play it [/B]

  10. #31
    sport legend Saber Rider's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    S.S.C.
    Posts
    1,356
    Reputatie
    1

    Cool Nu e o regula, Vadim ...

    Quote Originally Posted by Vadim
    Asa cum spui si tu, cei care au jucat quake, nu le-a placut quake 2, au trecut la q3arena, asa am facut si eu. Cei care au inceput cu q2 nu le-a placut q1 si nici q3. Q1 se vaza mai mult pe reflexe, era mai rapid...
    Eu vreau sa spun ca mi-au placut si jucat toate cele 3 Quake-uri !!!
    Quake 1 era marfa dm4 si dm ... nu mai stiu acuma, oricum, super joc. Am jucat destul de mult ... mi-amintesc si acuma, dupa ce jucasem vreo luna numai pe taste, l-am vazut pe un prieten cum juca cu mouseul, si am zis ca trebuie neaparat sa incerc si eu. A fost asa de misto senzatia aceea de inceput cu mouseul in mana, ca nu l-am mai lasat. Am incercat dupa aia sa joc Doom2 si Wolfenstein cu mouse-ul, dar nu prea mergea ok.
    Quake 2 a fost misto si el, mai ales ca mi-am luat imediat cum a aparut la noi Voodoo3, si se vedea super in comparatie cu Quake1. A fost mai greu cu miscarile, racheta era super lenta fata de Q1, dar pana la urma, cu avantajul ca stateam la sala continuu, am ajuns maestru, inclusiv pe pe anumite siteuri, dar nu peste tot, ca nu se misca prea bine netul. Bineinteles ca aparuse si QuakeGL pentru Quake1 si am jucat iarasi si Quake1 cu grafica imbunatatita, doar ca parca nu mai era la fel feelingu, dar oricum ... nu puteai sa uiti hartile acelea dementiale.
    Si ... tot la sala eram in vara lui '99 cand a aparut Quake3 demo, cu doar 2 harti, si imediat un alt demo cu 4 harti. Big-Bang la sala. Toata lumea innebunita de Q3. Cand a aparut varianta finala cu toate hartile, eram deja maestru la Quake3. Jucam pe nightmare fara probleme cu calculatorul. Ca sa nu mai vorbesc de retea, ca stateam mai mult la sala si prin prieteni cu calculatorul decat acasa. Super joc Quake3, inca mai dau cateva railuri lui Anarki pe tourney4 cateodata inainte de culcare .
    [SIZE=1][COLOR="Lime"]I don't want to start any blasphemous rumours, but I think that God's got a sick sense of humour and when I die I expect to find Him laughing ...[/COLOR][/SIZE]

  11. #32
    sport legend Saber Rider's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    S.S.C.
    Posts
    1,356
    Reputatie
    1

    Thumbs up SR games history - part 1

    Istoria la mine incepe cu HC-85, in 1988, si nu unul normal, ci unul construit de tatal unuia de la mine din bloc, care lucra pe platforma Pipera la ce se numea ulterior ICE Felix. Avea carcasa metalica, niste butoane ca de la o masina de scris, ce sa mai , nu prea semana cu HC-85 original. Dar intern era la fel. Si nu mai spun cate casetefoane am distrus cu ocazia asta.
    Aviz amatorilor de relicve: inca mai am 13 (treisprezece) casete cu jocuri de pe vremea aceea. Ca si nu stiu cate numere de Hobbit si Almanah Hobbit (bine, astea dupa revolutie). Dar de fapt, oricum nu le dau. Sunt prea pretioase pentru mine.
    Super jocuri pe vremea aceea, nici nu le mai stiu pe toate dupa nume, parca a trecut o vesnicie. Oricum, imi raman in minte niste jocuri beton pentru HC-urile acelor vremuri : R-Type (cu o nava, super tare - am vazut pe un site acum de curand un fel de clona in flash, poate reusiti sa o puneti si pe OnlineSport, ar fi super !!!), Chronos, Zynaps, in acelasi gen, super-strategia Elite, diferite race-uri : Rally sim, tai'chi tour, megahitul Renegade - bestial, tin-tin, Rastan Saga, Savage 1 si 2, Barbarian 1 si 2, Indiana Jones, Vindicator3, BackToTheFuture (cu skateul), Captain Trueno, Paperboy, ca sa nu mai vorbesc de clasicele Tetris, Space Invaders, Pinball, Flipi (!), Bubble Bobble sau Miss PacMan (la care modificasem mai tarziu, cand am avut floppy, prima harta (cu ajutorul lui Spion (cine stie cunoaste!) !!) !!! Hehehe ..... ce mai vremuri ... si cate n-au fost pe vremea aceea ... aa, cele 6 sau 7 Dizzy-uri ! Uf, ce era sa uit !
    Oricum, era altceva cand ma holbam continuu la monitorul meu verde-negru ! Si ce marfa era cand am trecut pe un sport alb-negru, ca sa nu mai vorbesc de super Cromatic02, din iarna lui '89, cand deja vedeam color.
    Mi-am luat floppy extern, si deja era altceva. Se incarcau jocurile si programele instantaneu, era o evolutie semnificativa. Dar nu a durat mult si a aparut HC-2000, cu floppy incorporat. Bineinteles ca am fost printre primii care mi-am luat asa ceva, avand in vederea conexiunea mea din interior de la ICE Felix . A urmat o perioada in care deja voiam din ce in ce mai mult, nu mai era de ajuns ca aveam vreo 100 de dischete, cel putin jumate cu jocuri copiate de pe casete.
    [SIZE=1][COLOR="Lime"]I don't want to start any blasphemous rumours, but I think that God's got a sick sense of humour and when I die I expect to find Him laughing ...[/COLOR][/SIZE]

  12. #33
    sport legend Saber Rider's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    S.S.C.
    Posts
    1,356
    Reputatie
    1

    Thumbs up SR games history - part 2

    Ca sa nu mai vorbesc de pinballuri si flippere, precum si tetrisuri, 2 din maniile mele. In afara de cele de pe HC, din cele mai jucate de mine pe PC ar fi : numero uno #1. Pinball Fantasies (THE BEST ONE !), Tristan Pinball, Crystal Caliburn Pinball, Pinball Wizard 2000 (deja incepuse sa semene a flipper adevarat), Pro Pinball Timeshock (deja era mult mai complicat decat un flipper adevarat ), Living Ball, StarBall, Devils Island Pinball (inca il mai joc - superb), ProPinball Fantastic Journey (inca unu' reusit din seria ProPinball), Lula Pinball (cu tenta erotica, adulta, distractiv oricum), 3D Ultra Pinball ThrillRide (asta pare cel mai real, cu sarme de ghidaj pentru bila si alte chestii d-astea, foarte realistic facut, merita efortul ), Kiss Pinball, .... etc ... SuperTetris, Tetris Pro, Tower Of The Ancients (foarte bun ca idee si grafica), Netris, Tetrix2000, X-Tetris (XXX total, sigur il stiti :p ), Xixit - super idee de varianta de tetris ...etc...etc...etc...

    Asta ca sa nu va mai mirati de ce la Tetris pe OnlineSport nu e nimeni in afara de mine in Top35 (sau cu alte cuvinte nu a facut nimeni peste 300.000 puncte, pe cand HighScore-ul este de peste 10 ori mai mult ), sau ca la Pinball-ul de pe acest site, am mai mult de dublu peste al doilea concurent al meu, ADelPiero.
    [SIZE=1][COLOR="Lime"]I don't want to start any blasphemous rumours, but I think that God's got a sick sense of humour and when I die I expect to find Him laughing ...[/COLOR][/SIZE]

  13. #34
    sport legend Saber Rider's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    S.S.C.
    Posts
    1,356
    Reputatie
    1

    Thumbs up SR games history - part 3.1

    Si .... A urmat "revolutia PC-urilor". Superioare HC-urilor si Atariurilor si Comodoreurilor. Se vedea diferenta. Primul calculator nu am rezistat prea mult cu el, un amarat de 286, mi se parea mai lent chiar decat HC-ul la jocuri. Si l-am lasat deoparte pana in '95, cand am pus mana pe un 486 DX2 la 66MHz. Era super rapid pe langa ce avusesem pana atunci. Si a inceput era moderna, ca sa zic asa.
    [SIZE=1][COLOR="Lime"]I don't want to start any blasphemous rumours, but I think that God's got a sick sense of humour and when I die I expect to find Him laughing ...[/COLOR][/SIZE]

  14. #35
    sport legend Saber Rider's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    S.S.C.
    Posts
    1,356
    Reputatie
    1

    Thumbs up SR games history - part 3.2

    Deja de aici as putea umple pagini cu ce am jucat de atunci si pana acum. Raman totusi cateva titluri de referinta:
    Quake-urile - deja fara comentarii, printre cele mai apreciate ale deceniului trecut.
    NFS-urile - iarasi fara prea multe comentarii, racing cu masini exotice, de lux, si, in acelasi timp, grafica superba. Mi-amintesc si acuma cata lume era la magazinul Muzica cand GameOver a lansat NFS1, si ce curioasa era apropo de acest joc, care avea de toate.
    Unreal 1 - care nu se compara la feeling cu nimic altceva, totul era superb modelat, peisajul, ideea, muzica, feelingul in general era ceva nemaiintalnit de mine la un alt joc pana atunci, chiar pareai transpus pe acea planeta, cu plante si cascade mirifice, cerul arata superb, nimic nu putea fi comparat cu acel cer din Unreal1, ce sa mai , un super joc - parca eram teleportat acolo in pielea personajului cand jucam, o adevarata placere !
    Unreal ReturnTo NaPali, o frumoasa continuare, dar si mai grea, dar deja grafica era dusa la extrem pentru vremea aceea: acum se juca si noaptea, cu cerul instelat strabatut de nori razleti, cu o luna mare plina (parca mai era una), muzica in ritmul jocului (era ceva nou, cred ca Unreal a fost primul cu acest efect) !! L-as juca si acuma !
    Delta Force-urile, foarte jucabile in retea la sala la mine, mai ales DeltaForce 1. Aici a intervenit un nou element in jocurile FPS (cu o exceptie mai veche : TerraNova, un joc bestial de pe vremea 486-ului) : harti imense - cat vedeai cu ochii, si mai ales, accesibile, puteai sa te duci dupa un deal sau prin o vale, puteai sa te plimbi sa admiri peisajul cat vrei (sau sa faci o recunoastere a campului de lupta cat mai detaliat) ... frumos ...
    Formula 1 GP al lui MicroProse - joc foarte realist pentru vremea aceea (486), cu traseele reale, grafica buna pentru placile cu maxim 2MB de atunci ... hehe ...
    Dark Forces - universul StarWars, fascinant
    Mortal Kombaturile - vreo 4 tastaturi am schimbat din cauza acestui joc (preferatul meu SubZero, chiar si in 4)
    C&C Red Alert - unul din motivele de nesomn timp de luni intregi
    Transport Tycoon - SUPER TARE INCA !!! - am un Win98se pe al doilea hard special pentru el si pentru alt superb joc : PINBALL FANTASIES !!! Daca n-ati jucat aceste doua jocuri, nu stiti ce pierdeti !!!!!!!!!!!!!!!!!
    STARCOMMAND REVOLUTION - foarte bun joc de strategie, alte multe nopti pierdute si cu acesta
    Z (zet) - un alt joc de strategie, unic la vremea lui : cladirile si harta erau deja descoperite, nu aveai nevoie de resurse, era numai strategie de lupta si cucerire de teritorii - BESTIAL
    Rayman si Rayman Designer - jocuri de platforma (ca multe altele), dar cu o jucabilitate foarte buna, foarte bun pentru copii ....
    Galaxians, Elite Pacman, Pacmania, Boulder Dash, Brix, Lines, MegaMaze (in genul asta vad ca este GyroBall, dar este slab, parerea mea, nici nu se compara), Shanghai, BattleChess (cel mai reusit joc de sah, in opinia mea), Lose your marbles, Bubble Hero, Dionakra si Rapa Nui - super jocuri gen Arkanoid, inca actualul Kyodai Mahjongg, Super Bubble Mania - Jocuri de logica, de gandire, si nu numai , care au meritat efortul de a fi jucate pana la capat (unde s-a putut ) cu varf si indesat. Am fost multa vreme adeptul acestui gen de jocuri.
    Diablo2 LOD - inca unul din jocurile in care inca mai intru , am "crescut" vreo duzina de personaje deja (acuma sunt cu o sorserita de level 88) - deja nu cred ca mai are rost sa-i fac o prezentare - unul din cele mai jucate jocuri de pe planeta !
    Warcraft-urile - de la 1, de cand aveam 486, la 3, strategii care iarasi nu stiu ce sa mai zic, decat ca au evoluat mai mult si mai bine decat s-au asteptat multi . Eu zic ca a meritat asteptarea de cativa ani pentru cel de-al treilea !
    Settlers - serie de strategie economica (in principal, la 2 si 3), superb realizate, minutios si laborios lucrate, super-detaliate - inca o placere sa joci asa ceva ... (inclusiv varianta Knights & Merchants)
    Total Anihilation - mai si-l aminteste cineva ?!? Primul joc de strategie in timp real in Trei Dimensiuni ! Beton !
    StarCraft - best of the best in RTS-ul de retea (inca se mai joaca si inca mai joc si eu cu astia din bloc)
    Requiem - un joc deosebit in peisajul FPS. Originala ideea (la vremea respectiva), cu un "fallen angel" in cautarea "aripilor" ! L-as mai juca si acuma, dar se pare ca are o problema cu DirectX-urile mai noi de 6, da eroare. Dar cred ca o sa fac un efort pe win98-ul de pe al doilea hard.
    Mortyr - printre primele FPS-uri cu actiunea in al doilea razboi mondial, grafica imbatabila la vremea cand a aparut ( tot felul de reflexii in podea, vitralii, stari atmosferice) - Foarte Bun si acest joc, deschizator de drumuri spre hiturile Call Of Duty si Medal Of Honour, la care astept continuarile ca pe ghimpi.
    Last edited by Saber Rider; 5th June 2004 at 04:30.
    [SIZE=1][COLOR="Lime"]I don't want to start any blasphemous rumours, but I think that God's got a sick sense of humour and when I die I expect to find Him laughing ...[/COLOR][/SIZE]

  15. #36
    sport legend Saber Rider's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    S.S.C.
    Posts
    1,356
    Reputatie
    1

    Thumbs up SR games history - part 3.3

    Si inca ar mai fi multe de spus, dar cred ca am si spus deja destule. Mai ales ca mi-a dat de vreo 3 ori eroare OnlineSport din cauza numarului maxim de caractere (5000). Si din cauza asta am postat mai multe "episoade".

    Oricum, It's a neverending story !!!.........!!!

    P.S.
    Quote Originally Posted by Vadim
    Lol, JJ, cred ca suntem cam cei mai mari "gameri" de pe aici
    Uite ca nu sunteti singurii !!! Na!!!!!
    Last edited by Saber Rider; 5th June 2004 at 04:33.
    [SIZE=1][COLOR="Lime"]I don't want to start any blasphemous rumours, but I think that God's got a sick sense of humour and when I die I expect to find Him laughing ...[/COLOR][/SIZE]

  16. #37
    junior
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    50
    Reputatie
    1
    Va spun eu ma super joc daca vreti :Age of Empires-super strategie si Hitman mi-a placut mult si ca rpg Diablo 2 rulez.

  17. #38
    manager sames44jc's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    bucuresti
    Posts
    315
    Reputatie
    1
    eu sunt un strateg inascut
    dar joc numai stragie reala
    gen : red alert age of empires , settlers 4
    dar imi plac mult jocurile reale de actiune : piratii din caraibe , mafia
    curse : am terminat porscheul , nfs 6 , underground cu joystick
    este super sa joci mafia cu joystick
    am terminat gta vice city
    harry potter 1,2
    si multe alte jocuri
    fifa 2001,2002 ....

  18. #39
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Jocurile pe care leam jucat eu si mia placut la nebunie
    Quake 1,2,3
    Unreal-toate
    Half-Life 1, 2 o sa imi placa sigur
    Counter Strike pt o scurta perioada
    Red Alert 1,2
    Age of Empires 1,2
    Grand Prix 2,3,4
    Fifa 99
    World Cup 98
    GTA 1 2,3,Vice City
    Mortal Kombat
    NFS 2,3,4,5,6,7
    Mafia
    Flight Simulator 2
    Medal of Honnor-toate
    Call of Duty
    Syberia 1,2
    Max Paine 1,2
    Plus multe altele, dar nu imi vin acum in minte

  19. #40
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Nu mai pot sa dau edit, dar mai scriu cateva:
    Commandos 1, Behind Enemy Lines si Call of Duty
    Commandos 2, Man of Courage
    Commandos 3, Destination Berlin

    Pt cei care cauta cheaturi la mafia incercatzi naibi dlh.net, chiar daca nu gasesti cheaturi gasesti trainere care itzi dau viatza infinita, sau arme
    Cand apare Half-Life 2 ???

  20. 10th August 2004, 18:13

  21. #41
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Dintre jocurile care o sa apara: WWE SmackDown! vs. Raw, Sims 2, Def Jam: Fight For NY, FIFA Soccer 2005, CM 5. Cam atatea.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  22. #42
    Semper Fi DanielAndrei's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,649
    Reputatie
    1
    cele mai tare jocuri sunt Simcity 4 si alea tip tycoon

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •