Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 56

Thread: Steaua - ajutata sa castige campionatul?

  1. #1
    sport legend
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    423
    Reputatie
    1

    credeti ca steua este ajutata sa castige campionatul ?

    eu cred ca se face aproape totul ca steaua sa castige campionatul .liga ,arbitraje totul sa mai castige si comunistii un campionat ,Craiova in 11 oameni nu pierdea niciodata in mocirla din ghencea !
    Nascut si crescut anti steaua !

  2. #2
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    te-ai prins cam tarziu ca steaua este impinsa de la spate.
    asta este , in fiecare an cate o echipa isi stabileste un buget pentru cheltuieli diverse.
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  3. #3
    sport legend
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    423
    Reputatie
    1

    niste mizerii

    frozen ei m-am cam prins de prin 80 ca steaua e ajutata dar am sperat ca dupa revolutie sa se schimbe ceva dar daca stai si vezi cine conduce tara,guvernul,si mai ales fotbalul ,nu s-a schimbat nimic .....va spun eu ce a reusit Craiova(1 campionat si o cupa ) si Rapid(2 campionate ,2 cupe si 3 supercupe ) dupa revolutie a deranjat multa lume ........dinamo deja a inceput blaturile cat despre steaua chiar ca e scarbos ce se intampla !
    Nascut si crescut anti steaua !

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Ce pot sa va mai spun baietzi.......Vad ca tot pe a voastra o tzinetzi. Dar statzi shi ganditziva nitzel! Cine e Steaua ? Shi cine e Dinamo, Rapid, Craiova sau Ceahlaul? MI SE PARE NORMAL (exact cum a zis Becali : "Pai normal Gigi (Gheorghe Stefan) ca ne ajuta arbitrii! Cine e Steaua shi cine e Ceahlaul?" !!!
    Hai dracu sa fim serioshi.............
    ex-alpopa

  5. #5
    sport legend
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    423
    Reputatie
    1
    cine e steaua ? stim bine cu totii cine e steaua ............e cea mai urata echipa din tara .....asta e steaua cu jocul cel mai urat,,

  6. #6
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    In legatura cu Champions League fitzi linishtitzi. Dak ajunge Steaua in grupe la anu' nu fitzi dezamagitzi : o sa ne calificam pe blat caci avem PILE shi la Uefa!!!
    ex-alpopa

  7. #7
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    cind nu o sa mai fiti frustrati si nu o sa va victimizati singuri o sa pricepeti ca e o foarte mare deosebire intre craiova maxima si caricatura de azi. atunci o sa pricepeti ca aia doi au fost dati afara pe bune si nu v-a furat nimeni.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  8. #8
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    vasile eu nu am vazut pe vreun forumist, nu neaparat oltean sa nege acele eliminari asa ca nu avem ce sa pricepem.
    daca fotbalul de la noi ar fi pe jumatate corect ca cel de atunci, poate ca s-ar naste o noua Craiova Maxima, si nu ar trebui sa deranjeze pe nimeni, pentru ca ar ajuta pe toatata lumea sa avem cat mai multe echipe puternice, dar puternice, nu sa castige campionatul detasat si sa-i incinga niste desculti prin europa si sa ne plangem de arbitraje.
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  9. #9
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    De acord cu tine frozen. Dar nu STEAUA e de vina pentru situatzia actuala a CRAIOVEI. Dinel Staicu e shi totzi foshtii conducatori ai clubului, acele persoane de tot rahatul in frunte cu Gigi Netoiu.
    ex-alpopa

  10. #10
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    Dinel a facut pentru clubul asta mai mult decat, ilinca, paunestii si netzoiu la un loc.
    cel putin pana acum.
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  11. #11
    incepator
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    22
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by the_big
    eu cred ca se face aproape totul ca steaua sa castige campionatul .liga ,arbitraje totul sa mai castige si comunistii un campionat ,Craiova in 11 oameni nu pierdea niciodata in mocirla din ghencea !
    ma intreb shi io de unde dreaq potzi scoate atatea prosti? esti talentat? esti un geniu? sau te doare capu? ce doresti, o aspirina?

  12. #12
    junior
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    109
    Reputatie
    1

    the_big

    ia cauta tu un pic aici:
    http://www.paganfront-dacia.org/
    ce parere ai?

  13. #13
    manager Cipangoo's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    332
    Reputatie
    1
    vasile eu nu am vazut pe vreun forumist, nu neaparat oltean sa nege acele eliminari asa ca nu avem ce sa pricepem.
    Pai asa a inceput topicul
    Craiova in 11 oameni nu pierdea niciodata in mocirla din ghencea !
    De aici asa se intelege. Oricum the_big prefera sa vada paiul din ochiul altuia. Meciul cu Craiova nu e relevant in privinta ajutorului primit de Steaua. Craiova a pierdut pe mana ei la Bucuresti.
    Last edited by Cipangoo; 4th December 2003 at 10:13.

  14. #14
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    asa este cipangoo , dar decizia cu radoi, decizia de la ploiesti?
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  15. #15
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by frozen
    vasile eu nu am vazut pe vreun forumist, nu neaparat oltean sa nege acele eliminari asa ca nu avem ce sa pricepem.
    daca fotbalul de la noi ar fi pe jumatate corect ca cel de atunci, poate ca s-ar naste o noua Craiova Maxima, si nu ar trebui sa deranjeze pe nimeni, pentru ca ar ajuta pe toatata lumea sa avem cat mai multe echipe puternice, dar puternice, nu sa castige campionatul detasat si sa-i incinga niste desculti prin europa si sa ne plangem de arbitraje.
    nu e vorba ca m-ar deranja pe mine o craiova-maxima. da de loc. asa cum la timpul lui l-am aplaudat pe camataru sunt in stare si acum. de blaturi si aranjamente sunt de vina mai toate echipele si nu e vreuna mai alba decit alta. motivele sunt simple. paralele si mafia guvernanta a fotbalului romanesc. eliminarile cu craiova au fost pe bune. daca nu plecam de la asta vorbim de pomana.

    pe mine ma supara ca steaua nu joaca in capionat ce a jucat cu englezii la ei acasa, asta ma supara cel mai rau si voi o tineti cu prostii. pina una alta dinamo e pe primul loc si nu steaua.

    echipe puternice in provincie o sa vedeti cind o sa vrea divizia becali. pina atunci la mai mare.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  16. #16
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by frozen
    asa este cipangoo , dar decizia cu radoi, decizia de la ploiesti?
    care e problema cu radoi?

    ca a sarit sa-i desparta pe aia si ca a facut-o ca timpitul repezindu-se? aia e? o sa-ti citez din nea colina, stelist de altfel.

    daca un jucator sare cu palma deschisa nu are intentie. daca sare cu palma strinsa pumn atunci trebuie dat afara. mai vezi.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  17. #17
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Da , este impinsa , DE VALOAREEEEEEEEEE !
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  18. #18
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    completez,Valoarea celor de la CCA si LIGA.

  19. #19
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Chiar ai simtit nevoia ?
    Fecali a ajutat Dinamo sa - l ia pe Danciulescu .
    Nimeni n-a fost suparat ca Dolha , n-a mai aparat la Rapid ( nici chiar selectionerul ).
    Cind Miu , nu mai juca la Steaua ( Fecali il "sfatuia") , freca banca de rezerve , si speria barmanii localurilor de noapte , juca in Nationala .
    MI - investeste in Stadionul lui Dinamo
    MT - baga banii publici in Giulesti ( Tribuna , Felinarele ptr nocturna )
    MApN - PUNE BETE IN TOATE ROTILE STELEI .
    Arbitri au hotarit ierarhia finala a turului - sunt titlurile de pe prima pagina a principalelor cotidiene de sport .
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  20. #20
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    nu mai posta aberatii. Ce legatura are Liga si CCA cu Becali si Ministere?

  21. #21
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Vorbeam de ajutoare !
    CCA , a ajutat Dinamo in ultima etapa , si asta o negi ?
    Liga i-a ajutat pe toti !
    Pentru ca acolo au influenta toti : Bacali - Steaua , Badea - Dinamo , Copos - Rapid .
    Ministerele le-am mentionat pentru ca eu asa vad ajutoarele primite de cluburi .
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •