Page 160 of 194 FirstFirst ... 60110150158159160161162170 ... LastLast
Results 3,340 to 3,360 of 4070

Thread: Transfer Gossip

  1. #3340
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Lacazette la Arsenal ar trebui sa se faca zilele astea. Detalii de rezolvat.

    ~45 mil.

  2. #3341
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    Am senzatii impartite in legatura cu jucatorul asta, in ultima vreme a jucat extrem de penibil. Insa poate s-a plafonat, s-a saturat de o echipa cu pretentii mediocre ca si Lyonul. Insa la Arsenal va trebui sa joace chiar mai bine decat o facea acu 2-3 ani, altfel nu va sta mult pe-aici. De putut, se poate, are un stil ce se poate plia bine pe jocul nostru. Insa sper ca-s 45 de milioane de euro si nu de lire, chiar si asa suma e maricica. Insa daca-si va reveni la forma de acu 2-3 ani, s-ar putea zice ca l-am luat la chilipir, la pret de dumping avand in vedere ce sume se vehiculeaza in zilele astea pe piata! Va fi interesant de incercat, senzatia mea e ca s-a saturat de Lyon, sper ca nu si de fotbal.


    De EL insa n-a scapat, un an.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #3342
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,874
    Reputatie
    0
    ar fi un transfer f bun ptr arsenal.
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  4. #3343
    sport legend jo27's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    3,421
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Am senzatii impartite in legatura cu jucatorul asta, in ultima vreme a jucat extrem de penibil. Insa poate s-a plafonat, s-a saturat de o echipa cu pretentii mediocre ca si Lyonul. Insa la Arsenal va trebui sa joace chiar mai bine decat o facea acu 2-3 ani, altfel nu va sta mult pe-aici. De putut, se poate, are un stil ce se poate plia bine pe jocul nostru. Insa sper ca-s 45 de milioane de euro si nu de lire, chiar si asa suma e maricica. Insa daca-si va reveni la forma de acu 2-3 ani, s-ar putea zice ca l-am luat la chilipir, la pret de dumping avand in vedere ce sume se vehiculeaza in zilele astea pe piata! Va fi interesant de incercat, senzatia mea e ca s-a saturat de Lyon, sper ca nu si de fotbal.


    De EL insa n-a scapat, un an.
    Un fan Arsenal vorbind de pretentii mediocre. Locul 4 si optimile CL sint obiective marete, intr-adevar.

  5. #3344
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,487
    Reputatie
    1
    SKY SOURCES: CHELSEA IN TALKS TO SIGN TIEMOUE BAKAYOKO AND ALEX SANDRO

    Ma intreb cat de idiot e Conte sa ii caute inlocuitor lui Marcos Alonso care a fost printre cei mai buni fundasi stanga din Premier League sezonul trecut. Pe postul lui poate juca lejer si Azpilicueta.
    Mai bine i-ar cauta lui Moses care pe faza defensiva e tare nesigur.

    Bakayoko e ok in locul lui Matic insa si acolo am putine dubii. Insa anul asta vine si UCL si nu poti sa mizezi pe acelasi 11 timp de 50 de meciuri.

  6. #3345
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    United l-a transferat pe Dumnezeu. In fata lui Dumnezeu nu castiga nimeni asa ca nu va mai faceti planuri ca si cei mai buni jucatori nu pot face fata clubului United si puterii divine

    ggmu !
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  7. #3346
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,487
    Reputatie
    1
    Cat mai e gramu lucica de #ggmu ?

  8. #3347
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Cat mai e gramu lucica de #ggmu ?
    E gratuit.Eu am acest gram in sange...te face sa te simti fenomenal.Jur ca nu e nimeni la fel de degajat ca mine (ca un balon) de pe forumul asta.
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  9. #3348
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,487
    Reputatie
    1
    #ggmu bro. £200m cam atat vrea United sa dea pe H.Kane

  10. #3349
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Am senzatii impartite in legatura cu jucatorul asta, in ultima vreme a jucat extrem de penibil. Insa poate s-a plafonat, s-a saturat de o echipa cu pretentii mediocre ca si Lyonul. Insa la Arsenal va trebui sa joace chiar mai bine decat o facea acu 2-3 ani, altfel nu va sta mult pe-aici. De putut, se poate, are un stil ce se poate plia bine pe jocul nostru. Insa sper ca-s 45 de milioane de euro si nu de lire, chiar si asa suma e maricica. Insa daca-si va reveni la forma de acu 2-3 ani, s-ar putea zice ca l-am luat la chilipir, la pret de dumping avand in vedere ce sume se vehiculeaza in zilele astea pe piata! Va fi interesant de incercat, senzatia mea e ca s-a saturat de Lyon, sper ca nu si de fotbal.


    De EL insa n-a scapat, un an.
    ok. fii atent aici...
    sez 12-13 -37 meciuri/ 4 goluri/ 10 pase de gol
    sez 13-14 -54 meciuri/ 22 goluri/ 8 pase de gol
    sez 14-15 -40 meciuri/ 31 goluri/ 8 pase de gol
    sez 15-16 -44 meciuri/ 23 goluri/ 4 pase de gol
    sez 16-17 -45 meciuri/ 37 goluri/ 5 pase de gol

    ultimile 5 sezoane. doar meciurile jucate pt OL.
    In conditiile in care asta a fost cel mai bun sezon din cariera, din punct de vedere al golurilor marcate, iar in ultimii 4 ani mereu a avut minim 22 de goluri, cum juca pe vremea cand tu il vedeai ca fiind bun, iar in ultimile 2-3 sezoane nu mai este ce era??
    legat de pretul de transfer, cica Aulas le-ar fi transmis arsenalezilor ca 65 mil de euro e suma de transfer.
    http://www.espnfc.co.uk/story/314824...r-giroud-aulas

    ar fi nasol sa il ia pe Giroud in loc. si asa fanii sunt nemultumiti ca aduce numai rebuturi.

  11. #3350
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Bertrand Traore a plecat de la Chelsea la Lyon. Probabil in vreo 2-3 vor dori sa-l aduca inapoi pe vreo 40-50 mil

  12. #3351
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,869
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by messi19 View Post
    cand tu il vedeai ca fiind bun, iar in ultimile 2-3 sezoane nu mai este ce era??
    In EL unde trebuia sa faca treaba ca sa ajunga in CL, n-am auzit de el.
    Quote Originally Posted by messi19 View Post
    ar fi nasol sa il ia pe Giroud in loc. si asa fanii sunt nemultumiti ca aduce numai rebuturi.
    Cine sa-l aduca, Lyonul? Pai Giroud le da mai multe goluri ca si caseta, o sa vezi!
    Eu nu sunt sigur ca va merge caseta mai bine ca jirUD-ul. Goluri cu calcaiul din salt inainte pe burta sigur nu va da!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #3352
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by jo27 View Post
    Un fan Arsenal vorbind de pretentii mediocre. Locul 4 si optimile CL sint obiective marete, intr-adevar.
    Zise un fan Liverpool ce in ultimile 7 sezoane a terminat de 5 ori sub locul 7....

    Nu stiu daca vine Lacazette, nu stiu nici cum joaca, nu urmaresc campionatul francez dar statistic le rupe. Sa vedem.

  14. #3353
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    In EL unde trebuia sa faca treaba ca sa ajunga in CL, n-am auzit de el.

    Cine sa-l aduca, Lyonul? Pai Giroud le da mai multe goluri ca si caseta, o sa vezi!
    Eu nu sunt sigur ca va merge caseta mai bine ca jirUD-ul. Goluri cu calcaiul din salt inainte pe burta sigur nu va da!
    a avut 6 goluri in 8 meciuri in EL anul asta. doua chiAr in returul cu Ajax cand au fost eliminati. in tur a intrat abia in minutul 76.
    stiu ca tie nu iti plac atacantii care marcheaza, dar totusi.

    a mai fost el prin Franta. cel mai bun sezon al lui e sub ultimii 5 ani ai lui Lacazette.
    Lacazette prefera sa dea 30 de goluri intr-un sezon, fara gol cu calcaiul din saritura, decat sa dea 10, maxim, da sa dea unul cu calcaiul .

  15. #3354
    sport legend jo27's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    3,421
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sir. Eko View Post
    Zise un fan Liverpool ce in ultimile 7 sezoane a terminat de 5 ori sub locul 7....

    Nu stiu daca vine Lacazette, nu stiu nici cum joaca, nu urmaresc campionatul francez dar statistic le rupe. Sa vedem.
    La noi e echipa mediocra, nu pretentiile. Noi cistigam campionatul in fiecare an... inainte de a incepe

  16. #3355
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    "Noul Kante", Mendy, vrea sa paraseasca corabia dupa 1 singur an. Se intoarce la Bordeaux cel mai probabil.

  17. #3356
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    N-au avut cand sa joace. A fost mai mult accidentat, apoi a venit Ndidi.

  18. #3357
    Moderator Nadalfan's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,430
    Reputatie
    0
    Ieri am vazut primul meci de la finala UCL incoace si am ajuns la concluzia ca United sigur o sa-l cumpere pe Dani Ceballos.
    Ceballos - Herrera - Pogba
    James - Rashford - Ronaldo
    Asa o sa arate echipa la anul. Nu avem cum sa nu luam campionatul.

    I'm joking. Probabil ca Ceballos o sa se duca la Real, James la PSG si Ronaldo o sa ramana la Real.. Si noi probabil o sa-i luam pe Ivan fuckin Perisic si Matic...

  19. #3358
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Aici vorbim despre transeruri realiste, nu despre ce ai visat tu azi-noapte

    Realistic, se aude ca Real a vorbit deja despre Ceballos si il vor lua, lasand-ul imprumutat.

    Gomis a plecat de la Swansea la Galatasaray permanent, dupa ce sezonul trecut a fost imprumutat la Marseille https://twitter.com/SwansOfficial/st...336342528?s=09
    Last edited by Eddy DoubleD; 28th June 2017 at 18:47.

  20. #3359
    Moderator Nadalfan's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    4,430
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Eddy DoubleD View Post
    Aici vorbim despre transeruri realiste, nu despre ce ai visat tu azi-noapte

    Realistic, se aude ca Real a vorbit deja despre Ceballos si il vor lua, lasand-ul imprumutat.

    Gomis a plecat de la Swansea la Galatasaray permanent, dupa ce sezonul trecut a fost imprumutat la Marseille https://twitter.com/SwansOfficial/st...336342528?s=09
    Aha am pus un white text acolo...fix despre ce ai zis tu in prima parte a postului era vorba...

  21. #3360
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Nadalfan View Post
    Aha am pus un white text acolo...fix despre ce ai zis tu in prima parte a postului era vorba...
    La naiba, cine crezi ca vedea ce e scris in alb N-am dat quote ca sa vad.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •