Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 29

Thread: Fifa 2004

  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Question Fifa 2004

    A aparut FIFA 2004 sau numai demo-ul? M-am jucat la demo si mi se pare excelent, cel mai bun din serie. Inclusiv cu Mutu si Chivu.

  2. #2
    Gymnastics Fan Mihaela's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Romania
    Posts
    521
    Reputatie
    1
    A aparut, daca dai un search pe google la 'fifa 2004 review' gasesti multe review-uri, am avut surpriza ca al doilea link gasit sa fie chiar in romana,

  3. #3
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    a aparut. il are un prieten de-al meu si cica e marfa rau de tot. o sa mi-l iau si eu cat de curand si o sa fac un sezon de Champhions League cu Deportivo La Coruna. :p

    Mihaela, te joci si tu Fifa ? Nu am mai intalnit pana acum fete sa se joace Fifa.
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  4. #4
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Pai il vreau si eu, poate mi-l copiezi si mie pe un cd si ne vedem il iau.

  5. #5
    Gymnastics Fan Mihaela's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Romania
    Posts
    521
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gabriel
    a
    Mihaela, te joci si tu Fifa ? Nu am mai intalnit pana acum fete sa se joace Fifa.
    Sunt si fete care joaca fotbal adevarat, putine ce-i drept, asa ca de ce n-as incerca si eu Fifa . Am jucat, dar nu prea mult, in schimb acum cativa ani am castigat cupa impotriva calculatorului la Actua Soccer 1

  6. #6
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    Ma jucam si eu Actua Soccer 1 cu un prieten la 2players. Dar de cand am descoperit EA Sports'Fifa nu m-am mai jucat alte jocuri de fotbal. Cel mai mult m-am jucat Fifa '99 care mi s-a parut revolutionar. Jucam de nebun campionate intregi. Si Fifa 2002 mi-a placut mult...cu intensitatea pasei si alte smecherii.

    Vadim, daca esti cuminte poate o sa iti dau Fifa 2004. Ma mai gandesc. :p
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  7. #7
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    De la Fifa '98 incoace nu stiu sa existe posibilitatea sa joci 2 pers. pe acelasi pc. Fifa 2004 nu l-am incercat...stie careva?

  8. #8
    incepator
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Bucuresti, Regie
    Posts
    33
    Reputatie
    1
    Jocurile scoase de EAA GAMES se pare ca nu vor mai avea nici modul multiplayer in retea,deci cu siguranta de la acelasi calculator nu se va mai juca.Cat despre FIFA 2004 nu este cel mai bun din serie.Fifa 2003 a fost mai bun,2004 are multe buguri penale (jucati pe world class impotriva lui Real Madrid si o sa vedeti ce inseamna sa ai 4-5 jucatori accidentai fara sa fie vreun juctor eliminat).
    Be cool, Stay cool, I rule

  9. #9
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    FIFA 2004 l-am jucat-nu prea mult dar mi-am facut o parere:
    In primul rand ce nu-mi place e ca nu poti sa faci "floricele"(driblinguri,duble)ca in 98,2002 sau 2002 WC.Loviturile libere pt mine sunt un chin(n-am reusit sa trimit decat peste poarta la mare distanta,in fifa2003 reuseam sa mai dau si gol..),tastele nu se pot seta si trebuie sa-ti dai seama care si cum sunt deoarece producatori nu au binevoit sa puna macar un tutorial in timpul loading-ului(fifa2002)
    Ce-mi place este grafica si faptul ca echipamentul se murdareste,comentariul si un bonus pt antrenamemt(dar care e cam slabut)+managerul la season
    Repet l-am jucat foarte putin..si asta e prima impresie

  10. #10
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by baubau
    FIFA 2004 l-am jucat-nu prea mult dar mi-am facut o parere:
    In primul rand ce nu-mi place e ca nu poti sa faci "floricele"(driblinguri,duble)ca in 98,2002 sau 2002 WC.Loviturile libere pt mine sunt un chin(n-am reusit sa trimit decat peste poarta la mare distanta,in fifa2003 reuseam sa mai dau si gol..),tastele nu se pot seta si trebuie sa-ti dai seama care si cum sunt deoarece producatori nu au binevoit sa puna macar un tutorial in timpul loading-ului(fifa2002)
    Ce-mi place este grafica si faptul ca echipamentul se murdareste,comentariul si un bonus pt antrenamemt(dar care e cam slabut)+managerul la season
    Repet l-am jucat foarte putin..si asta e prima impresie
    Despre taste : ia-tzi ultimul update shi apare un add-on la optziuni shi potzi sa le schimbi
    Despre lovituri libere : exerseaza! sunt foarte realiste!
    Despre driblinguri : ia nishte tutoriale shi invatza cum se fac! sunt mai greu de facut dar sunt foarte realiste! shi sunt complexe.
    Shi mie mi s-a parut infect la inceput dar apoi l-am descoperit shi cred k e cel mai bun dintre toate! O sa-l joc in continuare, dar mai intai sa treaca sesiunea :p
    ex-alpopa

  11. #11
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Multam'....am sa incerc..de unde iau update-ul?De pe soccergaming.com?

  12. #12
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Eu nu l-am jucat inca... nu ma tine "materialul". In curand insa!
    O intrebare: exista ceva patch cu echipele de div. A si B?

  13. #13
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    La career mode a reusit cineva sa cumpere/jucatori?Eu am incercat si tot imi scrie "window transfer closed'iar jucatorul este in vizorul unei echipe...Hm...Iar daca vreau sa cumpar nici atat...

  14. #14
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Jocurile astea EA Sports sunt simple, mai interesante sunt cele de manager
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  15. #15
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    Jocurile astea EA Sports sunt simple, mai interesante sunt cele de manager
    CM3? CM4? sau CM2003-2004? Ce joci?! Poate facem o confruntare.......
    ex-alpopa

  16. #16
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    Astazi am jucat primul meu meci de Fifa 2004. Super Depor - Celta Vigo 1-2. Eu cu Depor. Nu stiu ce sa zic. Fatza de 2003 are si plusuri dar si minusuri. Imi place comentariu. Cateodata se mai pierd aia in amintiri. Povestesc despre turneele finale, comenteaza altceva decat meciul in sine. Marfa. Asta face un comentariu real. Taclingurile sunt cam ciudate fatza de editiile precedente. Misto ca potzi sari in zid la lovitura libera, marfa si cornerurile.

    Pacat ca nu merge sa imi fac cont sa joc online. Zice ca nu e bun nr. de inregistrare d p cd. Il faceam pe Vadim un meci, sa-i dau clasa.
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  17. #17
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gabriel
    ...Pacat ca nu merge sa imi fac cont sa joc online. Zice ca nu e bun nr. de inregistrare d p cd. ...


    Gabriel, vezi ca te dai de gol :p

    In curand o sa-l incerc si eu online, sa vedem ce adversar gasesc
    ...always look on the bright side of life...

  18. #18
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    a....nu introdusesem eu bine codul. graba asta. :p

    si inca ceva. cum pot juca sezon de Champhions League ? ca nu am descoperit. iar cand vreau sa joc campionat, tre' neaparat sa am si chestiile alea manageriale ? cu antrenamente psihice & stuff.
    campionat mondial sau european se poate juca ?

    daca stiti patchuri care imi dau echipele din Romania...sa ma anuntatzi si pe mine. 10x
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  19. #19
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Cred ca trebuie sa termini un sezon ,in prima liga pe podium ,ca sa joci in cupele eruopene sau cu o echipa din orice divizia sa castigi cupa.

  20. #20
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    a..pai naspa. placerea mea era sa joc in Champhions League. in grupe. ma plictiseste sa joc un campionat intreg. si asa am inceput unu de NBA si unu de NHL...si nici p'alea nu le-am terminat.
    a..nici campionatul de Fifa 2003 nu l-am terminat. nu sunt chiar asa maniac. vreau sa joc doar o competitie scurta.
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  21. #21
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by baubau
    Loviturile libere pt mine sunt un chin(n-am reusit sa trimit decat peste poarta la mare distanta,in fifa2003 reuseam sa mai dau si gol
    Iti impartasesc parerea. Nu am reusit niciodata sa trag pe poarta. Trag numai la mare distantza. Si am facut si antrenamente. Nu stiu ce vor de la noi...cu loviturile astea libere.
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •