Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 29 of 29

Thread: Fifa 2004

  1. #22
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Pai ce nu intzelegetzi oameni buni? Trebuie sa gasitzi echilibrul dintre putere shi acuratetze. Dupa ce aranjezi tzinta shi modul cum loveshti mingea tre' sa apeshi de 3 ori pe shut : prima oara declanshezi bara de fortza, a doua oara blochezi bara de fortza (sa nu depasheasca punctul critic - ca atunci dai aiurea) shi a treia oara apeshi pentru acuratetze (cu cat apeshi mai aproape de bara aia verticala, mica shi verde, cu atat ai shanse mai mari sa dai pe poarta). Eu unul ma descurc; cat am jucat io, shi n-am jucat prea mult, aproape dadeam tot timpul pe poarta.......
    ex-alpopa

  2. #23
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    auleo, daca stiam ca e cu calcule de paralaxa si alte minuni d'astea nici nu mai intram in subiect. o sa ma antrenez sa vad ce pot face.

    un alt lucru care mi se pare foarte naspa este afisarea clasamentelor. tre' sa dai tu de bara de jos..ca sa iti arata golaverajul sau numarul de puncte. naspa de tot. nu inteleg de ce l-au facut asa.
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  3. #24
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    mda.....meniurile sunt cam varza; foarte foarte greoaie........
    ex-alpopa

  4. #25
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Am reusit sa dau goluri din lovituri libere,greutatea lor depinde de jucatorul care le executa

    Meniul e naspa rau ...si iti trebuie patch ca sa salvezi un gol sau faza,,,si cand vrei sa o vezi trebuie sa ai mare noroc

  5. 8th March 2004, 14:56

    Reason
    copyright infringment is illegal. please refrain from such postings.

  6. #26
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Ati jucat si Total Manager 2004? Faza misto mi se pare faptul ca poti sa ii dai fusion si sa joci meciurile tu personal, in Fifa.

  7. #27
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Da Penny am auzit shi eu ca se poate. Dar nu ma fascineaza TCM........
    ex-alpopa

  8. #28
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Romania
    Posts
    22
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by gicu
    De la Fifa '98 incoace nu stiu sa existe posibilitatea sa joci 2 pers. pe acelasi pc. Fifa 2004 nu l-am incercat...stie careva?
    merg toate cu 2 pers la acelasi calc. dar iti tre' joypad. nu trebuie sa setezi nimic la el, decat sa-i faci calibrarea din windows. este beton oricum 1v1 la acelasi pc. sau 1 cu 1 vs un World Class comp. Merge si la 99, la 2000, 2001, 2002, 2003, 2004 chestia cu joypad!
    [FONT=Book Antiqua]Proud to be a [COLOR=Red]RomanianSoccer.ro[/COLOR] user![/FONT]

  9. #29
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Romania
    Posts
    22
    Reputatie
    1
    Fifa 2004 e basca! mai mult mi-a placut 2003! prea repede iti iau mingia la 2004! nu e de mine! cred ca trag un Hatchery in careu si atac cu lurkeri! hehehhe!
    [FONT=Book Antiqua]Proud to be a [COLOR=Red]RomanianSoccer.ro[/COLOR] user![/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •