:x Am fost sambata la meci si nu cred ca am mai vazut in viata mea asa ceva... Un personaj - imbracat din greseala cu tricoul de arbitru, in loc de cel rosu al dinamovistilor - sa-si bata joc de o echipa si un stadion intreg, in maniera in care a facut-o acest burloiu. Poate ca sunt si subiectiv, dar eu zic ca daca ar fi fost si un arbitru la acest meci, altul era rezultatul.
Si pentru cei care se autointituleaza "nuova guardia" doua lucruri de retinut: in primul rand ati vazut si voi o galerie adevarata, probabil pentru prima data in viata voastra. Poate invatati ceva... desi la cata minte aveti... ma cam indoiesc.
Si a doua chestie - apropos de banerele pe care scria "In A din mila altora" si "Poli - Rapid 2 mituri/2 titluri" - rog pe oricine, nu neaparat dinamovist, sa-mi spuna un an, un singur an, cand Dinamo a castigat titlul pe teren, si nu in culise. Sau poate uitati ca in "lunga" existenta dinamovista titlurile se obtineau cu mijloacele specifice perioadei respective. Mi-e si rusine sa spun ca am tinut odata cu Dinamo...