View Poll Results: Dintre acestia, care sunt cei mai buni aruncatori?

Voters
42. You may not vote on this poll
  • Ray Allen

    16 38.10%
  • Kyle Korver

    6 14.29%
  • Rashard Lewis

    2 4.76%
  • Peja Stojakovic

    16 38.10%
  • Damon Jones

    1 2.38%
  • Mike Bibby

    1 2.38%
  • Michael Redd

    4 9.52%
  • Chauncey Billups

    5 11.90%
  • Ben Gordon

    1 2.38%
  • Dirk Nowitzki

    9 21.43%
  • Derek Fisher

    2 4.76%
  • Hedo Turkoglu

    1 2.38%
  • Bruce Bowen

    1 2.38%
  • Paul Pierce

    2 4.76%
  • Mike Miller

    2 4.76%
Multiple Choice Poll.
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 55 of 55

Thread: Aruncatori din spatele semicercului.

  1. #43
    manager Nightfly's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    343
    Reputatie
    1
    EBC at Rucker chiar e 5 la 5 Intr-adevar sunt faulturi etc dar se joaca 5 la 5...
    "It was God disguised as Michael Jordan."-Larry Bird

  2. #44
    sport legend
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    724
    Reputatie
    1
    frate...eu vorbesc aici de stil de joc...voi vedeti numai faulturile, nu va uitati la ce reprezinta jocul in sine...oricum scriu degeaba k numai astia care merg pe la concursuri inteleg despre ce e vorba

    @tudor 89
    e penibil sa castigi?e penibil sa pierzi la tine in orash, tu ca vedeta locala, ca mare shooter...sa dai 3 air balluri...aia e penibil...penibil e sa injuri capitala tarii in care traiesti, si sa te crezi superior prin faptul k esti ungur

  3. #45
    i need a pillow
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tudor89
    nu luam in consderare k l-atzi faultat k nishte ciobani veniti din varful dealului, nu te supara k itzi zic da' atzi fost penibili
    BTW, pe langa vizi sandor shi mircea cristescu, ar fi si horea rotaru(daca tot ii sa luam oldies) la categoria shooteri de exceptie
    frate, dupa streetballu de la bucuresti am plecat acas' plin de sange in ambii genunki, nu mai puteam sa-ndoi cotu drept si pe ambele maini aproape de sus pana jos aveam urme de cat-women ... m-am obisnuit cu asta ... asa e streetballu ... cine cauta un sport mai putin dur si mai putzin obositor cred k e liber sa aleaga alceva ... sunt multe optiuni ...
    you can't stop what you can't catch

  4. #46
    ll cu sportu' Bicinigar's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bucureshti
    Posts
    220
    Reputatie
    1
    tzin sa aduc aminte aici shi cupa rehau din primavara anului trecut , la care , senzatzionalul "jucator" Vizi abea ne-a batut in semifinala cu 6-5 pe 3 faze care sunt destul de dubioase
    de 2 ori cu schimbarea aia , de senzatzie de altfel , la care unu repune shi intra rezerva in partea cealalta a terenului singur singurel ... deci 2 faze ... 2 shuturi din afara semicercului ... 4 puncte (de apreciat aici cum y-au pacalit pe arbitrii)
    shi urmatoarele puncte au fost inscrise in urma unui cosh din actziune urmat de o aruncare libera pe motiv de ... fault pe aruncare ... hai frate ... a fost prima shi singura oara cand am vazut ashea ceva la streetball
    tre' sa spun ca nici noi nu am fost chiar usha de biserica ... dar arbitru ala a fost total depashit
    deci ... idea nu ye ca au trishat ... ci ca la streetball te foloseshti de orice *****uri ca sa cashtigi ... ma ales cand yeshti o "vedeta locala"
    shi spre deosebire de vizi shi ai lui ... noi avem CURAJU' sa mergem oriunde in tzara sa participam la streetball-uri
    @tudor89 ... ne vedem la rehau "prietene"
    Yo, un nimeni absolut !

  5. #47
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    cine a castigat cupa aia de care vorbiti cand o ratat ala de trei?serios ca eu nu stiu despre care cupa vorbiti si nici despre cine o castigat...eu stiu numa de cupa rehau de acum un an!atunci o bagat parca 9 din 10 de trei si o castigat) si atunci parca o jucat finala si la echipe.oricum..era si o echipa din buCUResti atunci si toti erau hoperi din aia penali rau de tot si la sfarsit cand o pierdut ceva meci erau sa si-o ia!!!!!
    P.S is curios cum o sa sara danila daca el era unul din hoperi.heheheheh

  6. #48
    sport legend
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    724
    Reputatie
    1
    danila nu e hoper...nici unul din noi nu e

  7. #49
    rautacios caseta's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    6,549
    Reputatie
    1
    nu ca vreau sa ma amestec, dar ... sunt curios
    cum s-a ajuns de la cel mai bun aruncator de 3p la "sa vezi ce coate in gura iti iei la streetballu urmator" ?!?!?
    just askin' ....
    Now this, my friend, is gonna be fun

  8. #50
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    atunci nu erati voi si habar nu am atunci de care meciuri vorbiti. eu numai intrebam ca o fost niste tipi care o fierdut in semifinale(acum tind sa cred ca o fost bicincigar)heh...erau dina aia and1 -isti ...hiphoperi..stiti voi la ce ma refer.

  9. #51
    ll cu sportu' Bicinigar's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Bucureshti
    Posts
    220
    Reputatie
    1
    asta ashea ye
    Vizi ye un bun aruncator de 3 puncte ... la concursuri
    jos palaria ... dar atat despre yel ... n-are alte calitatzi
    Yo, un nimeni absolut !

  10. #52
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    aici ai mare dreptate.atat timp cat e la concursuri o baga de la trei de o rupe. in rest...nu are calitati.hehehe
    ce as fi vrut ca anu asta sa joc la rehau...iuiiuiu dar din pacate nu se poate de distantza!!

  11. #53
    i need a pillow
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    141
    Reputatie
    1
    @ bak: omule am fost si io la rehau sa privesc si stiu despre ekipa aia de hiphoperi penali plini de bashini gen and1 si alte alea care nu folosesc la nimica ... da-i in ***** p-aia (sa ma scuze mai-marii forumului da aia kiar sunt penali) ... intrebarea e ... cum i-au batut cu 6-5 in urma a doua tertipuri jalnice si demne de mila pt talia lor (au castigat de fiecare data lejer si vor castiga in continuare pt k merita) ... nare rost sa mentzionez dimensiunile celorlaltzi 2coekipieri ai lui vizi ... hoperii aveau media de greutate 50 kile ... dar dc 6-5 demn de mila si nu 11-2 11-3 fara nici o urma de sudoare?
    you can't stop what you can't catch

  12. #54
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    poate ca is jucatori buni aia!?
    cine stie?! pe mine ma enerveaza atitudinea aia de ghetto wanabe si care se dau mari impresari. sincer mie nu imi prea place nici cum joaca vizi dar idea este ca a castigat cam de fiecare data(cel putin la trei puncte) si sincer nu prea cred ca la cupa rehau o sa castige alte echipe din afara?! corectati-ma daca gresesc sau daca o castigat o alta echipa din necluj.
    serios

  13. #55
    i need a pillow
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    141
    Reputatie
    1
    dap, in cluj cam ei castiga cam tot ce se poate ... si probabil ar castiga si in alte partzi daca s-ar duce ... cat despre aia ... au numa gaze in ei... de care vbeam noi mai devreme ...
    you can't stop what you can't catch

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •