View Poll Results: cat va tine noua imagine a gloriei

Voters
13. You may not vote on this poll
  • de lunga durata/definitiv

    6 46.15%
  • de scurta durata/pana pleaca sabau

    6 46.15%
  • alta opinie (posteaza in forum)

    1 7.69%
Results 1 to 8 of 8

Thread: noua imagine a gloriei.....!!!!

  1. #1
    senior dorian27's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    transylvania
    Posts
    212
    Reputatie
    1

    noua imagine a gloriei.....!!!!

    am asteptat finalul turului pentru a deschide acest thread
    vroiam sa vad cum merg lucrurile sub mana lui SABAU
    am inceput prin a-l urmari la 2 antrenamente si ..am vazut se lucreaza mult la tactici de joc comparativ cu antrenamentele sub regimul CARSTEA cand alergau baietii si dadeau cornere pana cadeau lati

    si in randul jurnalistilor se observa un interes crescut pentru noul joc al gloriei..meciurile cu steaua si rapid , cel putin, i-au facut pe multi sa se cruceasca

    intrebarea este

    credeti ca noua imagine de durata va fi una de durata sau una de conjunctura (poate cat sta SABAU pe aici)????

  2. #2
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    nu cred ca e dependent de sabau ...
    A fost aleasa o noua cale , daca se tin de ea , atunci se vor vedea rezultatele...

    Pleaca Sabau la un moment dat. Daca vin un balaur (Carstea , Remus Vlad , etc e nasol). Daca vine cineva din generatia tanara (Gabi Balint de ex.) e ok

  3. #3
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Este pacat de SABAU ca si-a asociat numele cu aceasta echipa.A scazut in ochii fanilor.

  4. #4
    senior dorian27's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    transylvania
    Posts
    212
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by OVIDIU 62
    Este pacat de SABAU ca si-a asociat numele cu aceasta echipa.A scazut in ochii fanilor.
    Ovidiu..vad ca ai o pasiune pentru Gloria..caci ai postat peste tot in acest forum dedicat Gloriei!!!!

    Esti fan Sabau?
    Daca nu...de unde stii tu daca a decazut in ochii lor?
    Mai degraba prin treaba pe care o face la Gloria..poate ajunge mai departe la o echipa cu pretentii(il vad superior ca antrenor lui Hagi..parerea mea)

  5. #5
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    La un moment dat o sa se retraga nu numai Sabau de la echipa asta, dar si Jean Blatulla. A recunoscut intr-o emisiune televizata ca a facut blaturi, deci e clar ce are in cap omul asta. Tin sa va anunt ca Gloria nu mai are viata lunga in Div A, sau Liga I cum se cheama acum, ve-ti vedea

  6. #6
    senior dorian27's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    transylvania
    Posts
    212
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cristianGL View Post
    La un moment dat o sa se retraga nu numai Sabau de la echipa asta, dar si Jean Blatulla. A recunoscut intr-o emisiune televizata ca a facut blaturi, deci e clar ce are in cap omul asta. Tin sa va anunt ca Gloria nu mai are viata lunga in Div A, sau Liga I cum se cheama acum, ve-ti vedea

    De facut blaturi nu se mai indoieste nimeni.....mai ales ca asi recunoscut..
    Dar foarte interesant este deconspirarea celor cu care a facut( in afara de Pinalti...caci acesta a facut si el blat cu toti)..
    Imi amintesc de un articol(cred ca dintr-un ziar central ) in care Padureanu afirma ca daca va spune tot ce stie multi vor avea de suferit...

    Abia astept..sper sa nu fie un mare fâsssss....

  7. #7
    incepator
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bistrita
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    Baieit....nu va mai fi ce a fost... nu se prea mai poate.... e greu..... si nu doar Sabau a schimbat aceasta imagine a clubului, ci au contribuit si altii la aceasta schimbare...... Veti afla voi mai multe la momentul oportun...

  8. #8
    sport legend mArIuSeL's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Bistrita
    Posts
    740
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    La un moment dat o sa se retraga nu numai Sabau de la echipa asta, dar si Jean Blatulla. A recunoscut intr-o emisiune televizata ca a facut blaturi, deci e clar ce are in cap omul asta. Tin sa va anunt ca Gloria nu mai are viata lunga in Div A, sau Liga I cum se cheama acum, ve-ti vedea
    Otelu nu a facut nici`un blat??..Marius Stan nu a facut niciun blat nici`o data!!!
    Toate echipele fac blaturi..doar ca la Bistrita s-a creeat impresia ca echipa traieste din blaturi..Odata cu venirea lui Sabau acestea au disparut!!
    [COLOR="Blue"][B][/B][/COLOR]

    FoRzA GloriA
    [COLOR="Cyan"][/COLOR]Vreau doua vietii ca sa pot sa fac tot ce mi-am propus...caci numai daca visezi inveti sa zborii.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •