Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 47

Thread: RIVALII ULTRASILOR OLTENI!

  1. #22
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    dinamo DESFIINTAREA
    CEA MAI MARE RUSINE A FOTBALULUI ROMANESC!
    dinamo pui de hoti .......... :naughty:
    Stiti continuarea

    dezamagitor. Ady las-o tata mai moale cu scandari si subiecte din astea. Ti-ai cam luat-o in cap de cand ai fost pus moderator. Auzi tu esti seful aici. Daca nu stii despre ce vorbesti si sunt convins de asta la fel cum nici eu nu am prea multe idei despre miscarea Ultra, atunci nu incepe o discutie. Ceea ce ai facut tu este cam ce face si prietenul tau gabilove: copy-paste. Asta putem face toti. ideea este sa stii despre ce vorbesti ceea ce in cazul tau nu prea este asa.

  2. #23
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Stiu foarte bine ce inseamna fenomenul Ultra , stiu ca este un motiv de cearta si ca multi invidiaza Timisoara si Craiova, care au cele mai frumoase galerii , dar fara discutii din acestea incinse forumul s-ar adancii in plictiseala
    Oricum totul se incadreaza in limita bunului simt
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  3. #24
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    Stiu foarte bine ce inseamna fenomenul Ultra
    Ia zii. Ce stii tu? In ce consta acest fenomen? Cine il reprezinta? Cine la "inventat"? Spune tot ce stii nu faza ca sunteti voi si timisorenii invidiati ca nu tin chestii din astea. Consider-o o tema pentru acasa. Apropo de cand periezi pe timisoreni ca ei nu prea va perieaza pe voi?

  4. #25
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Mi-a spus mamaie povesti ULTRA cum naiba sa nu stiu
    Normal ca stiu ce inseamna....
    Daca te dai tu mare destept spune-ne tu, ULTRAS dinamovist, cu ce se mananca fenomenul ULTRA
    Yo cu simpatizez Timisoara , au avut loc niste certuri in trecut dar acum s-au rezolvat
    DACA ai observat , cand castiga STIINTA , castiga si Timisoara...

    Un pronostic pt meciul din ghencea?
    In afara de"x" /nope/ /nope/ /nope/
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  5. #26
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    DACA ai citi mai cu atentie ai fii vazut ca eu nu stiu mai nimic despre fenomenul ULTRA. Eu cand nu stiu despre ce vorbesc tac din gura. Nu mai da inapoi si spune-mi ce stii despre fenomenul ULTRA. DACA nu stii recunoaste ca nu stii ca nu se supara nimeni. Trebuie sa inveti sa nu te arunci la capcane ca subiectul asta.

    Meciul cu Steaua. In mod normal miar convenii sa ii bateti, normal, desi nu tin nici cu voi. Eu zic ca cel mai bun e un x

  6. #27
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    lasa-l ady ca te avertizeaza cum a facut hayrton cu mine, ei cand nu le convine un subiect avertizeaza, de , mijloace specifice..................
    aveam impresia ca se poate discuta cu voi , dar m-am inselat.
    felicitari, cand interpretati un mesaj aiurea dai cu banu, sunteti o putere in stat.
    GIGI NETOIU
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  7. #28
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    frozen, imi pare rau sa o spun esti cam slab de intelect. Adica tu consideri ca daca lai facut pe Bogdan c.... nu meritai avertizat. Din cate stiu eu si inter ti-a spus sa te linistesti. Asa ca scuteste-mne de viziunile tale si teoriile tale de conspiratii ca nu tin. Iar ady stie ca nu ma iau de el, ci pur si simplu incerc sa ii explic sa nu mai deschida subiecte despre care nu cunoaste mai nmic.

  8. #29
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    ce inseamna jeggy slab de intelect, nu cumva jignire?
    sa vedem acum cum va fi judecata faza asta.
    termenul atat de familiar voua : curva, l-am explicat era vorba de altceva, dar ma rog poate ca zgarie pe urechi pe voi, nu-mi inchipui de ce...........
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  9. #30
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    aici e ady moderator asa ca plangete la el si spune-i ca vrei ca eu sa fiu avertizat. Oricum o mare diferenta intre curva si slab de intelect. Plus ca nu exista un mod de explica cuvantul folosit de tine ca sa nu sune jignire. Puteai sa-l faci tradator sa mai stiu eu ce insa nu ai facut-o si acum ai fost avertizat. Hai gata ca ai incepu sa ma plictisesti cu ideiile tale fixe.

  10. #31
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    partea cu plangerile va apartine, nu o sa o vezi de la mine, tipic dinamovist ar fi fost tradator , dar poate la intelectul tau , bogdan nu avea ce sa tradeze.
    au fost doua mesaje care s-au batut cap in cap, nu a tradat nimic, el nu poate sa tradeze decat pe dinamo.
    daca nu intelegi spune si iti mai explic odata, dar nu exagera in neputinta, cand nu mai poti da-mi ban.
    GIGI NETOIU
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  11. #32
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    te las in pace ca vad ca esti dus baiatule. Iti recomand sa nu mai jignesti si/sau sa injuri ca atunci chiar ca o sa am grija sa iti primesti ban. In rest toate bune.

  12. #33
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Mai baieti , desi este un topic care incita la violenta , lasati-o mai moale
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  13. #34
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    DACA ai citi mai cu atentie ai fii vazut ca eu nu stiu mai nimic despre fenomenul ULTRA. Eu cand nu stiu despre ce vorbesc tac din gura. Nu mai da inapoi si spune-mi ce stii despre fenomenul ULTRA. DACA nu stii recunoaste ca nu stii ca nu se supara nimeni. Trebuie sa inveti sa nu te arunci la capcane ca subiectul asta.

    Meciul cu Steaua. In mod normal miar convenii sa ii bateti, normal, desi nu tin nici cu voi. Eu zic ca cel mai bun e un x
    Yo stiu ceva dar e cam greu cu explicatul
    Am citit pe siteurile STIINTEI depsre fenomenul ULTRAS , dar nu pot sa zic ca sunt expert , dar nici novice nu sunt.
    Macar sunt un fel de ULTRAS aici pe forum daca nu langa echipa 8) 8) 8)
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  14. #35
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    ady. Asa mai merge. Chiar esti un Ultras aci pe forum. Cum mai merg camilele?

  15. #36
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Scosai pana la urma camasa cu fenomenul de ULTRAS
    Camilele merg bine le e cam frig , s-a mai racorit vremea prin Kuweit ,

    Today's Local Weather
    Kuwait City, Kuwait 27°C
    Mostly Cloudy Feels Like: 28°C
    Humidity: 54% Wind: E 19 km/h

    Acum la ora 19.00 sunt 22 de grade

    Oricum eu sunt in vacanta , s-a terminat ramadanul , boierie mare
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  16. #37
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    auzi mah e frig . La 22 ma arunc in piscina. Ia treci incoa sa vezi frig.

  17. #38
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    E frig mah , 22 de grade aici nu e tot aia cu 22 in Romania.
    De exemplu asta vara m-am dus la piscina la 60 de grade , ziceam ce iau foc
    Acum apa in piscina e rece , de la 30 de grade in sus te poti arunca in piscina
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  18. #39
    incepator
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Bucarest
    Posts
    12
    Reputatie
    1

    De ce 'samanta de scandal'?

    M-a deranjat foarte mult afirmatia lui Utilizator, ca ultrasii sunt peste tot in lume'samanta de scandal'... Uite, intra la mine pe site(dedicat ultrasilor) si poate iti vei schimba, intru catva parerea...

  19. #40
    manager
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    339
    Reputatie
    1

    fd

    importante sunt rezultatele
    gabi love fffff

  20. #41
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by roultras
    M-a deranjat foarte mult afirmatia lui Utilizator, ca ultrasii sunt peste tot in lume'samanta de scandal'... Uite, intra la mine pe site(dedicat ultrasilor) si poate iti vei schimba, intru catva parerea...

    Intersant site-ul!

    Ar trebui sa-ti impartasesti ideiile si pe "conditia de suporter"
    Last edited by baubau; 21st January 2004 at 00:12.

  21. #42
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Pt. Roultras: N-am vrut sa jignesc pe nimeni prin acea afirmatie, exista si exceptii (n-am reusit sa accesez pagina ta dar sunt convins ca tu esti una). Afirmatia mea se baza pe faptul ca orice miscare de ultra-simpatizanti degenereaza in manifestari violente. Si Miscarea Legionara s-abazat pe multe idei nobile, dar a degenerat, sufocata de extremisti violenti. Suporterii ultras nu sunt toti violenti, dar mereu se lipesc de ei persoane violente, care nu pot iesi in evidenta decat prin asa ceva.
    N-am nimic cu Ultrasii, desi definitia este relativa la ce vrea sa inteleaga fiecare. Intr-o anume definitie pot sa ma regasesc si eu, sunt sustinator declarat al echipei Dinamo, dar asta nu este preocuparea mea cea mai importanta.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •