Page 57 of 64 FirstFirst ... 7475556575859 ... LastLast
Results 1,177 to 1,197 of 1338

Thread: Bilete ratate "la mustata"

  1. #1177
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Kyrgios cota 1.15, care a avut 2-0 la seturi, 40-0 spre final de set decisiv, si-a pierdut serva, a recuperat-o si a avut si mp, a pierdut meciul.
    Bilete pierdute 17.01.2017.jpg
    Aici 9 milioane si ceva pierdute.
    Si in ziua urmatoare Djokovic cota 1.01 care a avut 4-1 in primul set in tiebreak, l-a pierdut, si apoi a intors 2-1 la seturi, le-a pierdut si pe alea. Luckyest man alive!
    Bilete pierdute 18.01.2017.jpg
    Nadal tocmai a batut, chiar daca nu e inca confirmat.
    Aici 10 mil si ceva, in total 20.

    Adevarul e ca la cate ratezi in viata, te obisnuiesti cu orice. Si nici macar destul suflet nu mai ai sa-ti plangi de mila.
    Ai vrea sa-ti plangi de mila, macar atat copil din tine sa mai fie viu si nu poti, nu-l mai ai nici p-ala macar, si p-ala l-ai pierdut.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #1178
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #1179
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0

  4. #1180
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Atl. Madrid a fost greu, la Bilbao se castiga f greu. Mie si X2 mi-a fost frica sa pun pe meciu ala.
    Ce ti s-a intamplat tie e parfum fata de ce-am patit eu. Am pus Germania la handbal, campioana europeana, i-a batut la 10 goluri pe aia acu vreo juma de an, africanii sunt slabi in aparare, germanii daca conduc te rup pe contraatac. Au avut 6-2 in minutu 7, in mod normal trebuiau sa castige la 15 goluri diferenta acu nu doar la 10 la cum au inceput dar din ceva motiv ca sa ma futa pe mine au mai dat doar 13 goluri in urmatoarele 53 de minute si mi-au scos toti banii pt care m-am chinuit eu sa-i fac la acest AO plus meciuri f bune de weekend. Cum au clacat la final numa la germani nu te-ai fi asteptat, 19-17 in min 55, 20-21 final. Bine macar c-or pierdut, de se termina egal si bateau in prelungiri mai rau imi era.
    Da, e campionat mondial, deci... sigur n-au jucat cu echipa a 2-a sau relaxati. D-aia s-au si kkt pe ei, sa-i frec cu mentalul lor asa zis de otel
    Bilete pierdute 22.01.2017.jpg
    Am avut un bilet castigator, daca i se aduga si biletu asta cu Agut pe care l-am pus pe el la 4-1 in tiebreak si am prins cota de 3 tot era binisor. Dar fraieru a pierdut acel tiebreak de la 5-1 si era clar ca nu mai castiga meciul, astfel nici macar premiu de consolare n-am putut sa scot din ziua aia.
    Bilet pierdut 23.01.2017.jpg
    Important e sa fim sanatosi.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #1181
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,487
    Reputatie
    1
    Bre Ioane, dar Arsenal ca a castigat in min 97 printr-un penalty dubios? Niciun pariu nu e sigur. Daca tot vrei sa castigi, ia-ti o cutie mare si baga in ea in fiecare zi suma pe care o duci tu pe la casele de pariuri. Ai sa fii surprins dupa cateva luni cat o sa castigi.

  6. #1182
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Stiu exact cat castig, vreo 5-6 mil pe luna.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #1183
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Vai baga-mi-as pl-n Marco Fu, vicecampion mondial care joaca calificari la el acasa, sa-mi bag...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #1184
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    De-asta
    Bilete pierdute 26.01.2017.jpg
    Si pierde cu unu pe care l-a batut de l-a spart in celelalte 2 directe. Dobitooc.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #1185
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Cum sa te bata bah blatist imputit de la 12p la rand si 3-0, set clar luat pe zgura, handicapatu antizgura de Ram american, pe langa ca e varza pe zgura mai are si traditia americanilor de-a ura suprafata asta. Gunoi blatist imputit de ucrainean!
    Bilet pierdut 07.02.2017.jpg
    Am impresia tot mai mult si mai mult ca tenisu e sportul blaturilor in turneele mici, muritor de foame imputit de Dolgopolov, intinde mana, ca trebuie.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #1186
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Dupa ce marti am pierdut pe proasta de CSN care de la 6-2 pierde meci cu nimeni, surpriza vine joi si vineri cand gunoiu ala retardat de Kyrgios serveste SF si-l bate pe Djokovic, apoi se kk pe el si pierde cu Querrey. 3 bilete la rand in 4 zile pierdute pe ultimul meci.
    Bilet pierdut 1.jpgBilet pierdut 2.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #1187
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Ghinion curat.

  12. #1188
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Si pe CSN puteam pune contra ca fu pe la 3 meciul dar n-am pus, pe gunoiu ala care a jucat pe dos in 2 zile la rand n-am avut cum, meciurile au fost la 6 dimineata, si chiar as fi pus mai ales pe al 2-lea bilet. Stiam ca e instare sa piarda cu Querrey, chiar am anticipat asta pe tenis. Dar... n-am avut cum.


    Stai ca acuma mi-a egalat si Anderlecht de la 0-2, mortii lor, mai bine pierdeau. Acu sa mai am un bilet de peste 500 de lei pierdut doar pe oi la cate am avut in ultima vreme, alea 3 nu fura singurele, am mai avut si acu o saptamana bilete pierdute pe un meci, Nishikori cu unu de pe plaja care a pierdut in turul urmator cu-n mediocru, normal, si-am mai avut un bilet, nu mai stiu care.
    Last edited by Johnny D; 4th March 2017 at 22:32.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #1189
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    GOOOL Mechelen in min 87 3-2! Asa mah! Ca m-am saturat sa pierd tot pe un meci, fac pe sistem nervos! Staciu, suge-o!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #1190
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Dupa ce-am pierdut 300 de lei pe muia de City miercuri, bilet pe care l-am aruncat deja dar l-am deplans o perioada, asta se intampla la vreo 700:
    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Pana una alta Roddicted, ne-a culcat Konta, o retardata mai mare ca aia atunci cand pun pe ea n-am vazut!
    In jumate din game-urile din decisiv a avut 30-0 sau 30-15 pe serva adversarei, pe serva ei niciodata n-a fost 30= sau 40=, mereu si-a facut-o lejer. S-a kkt pe ea de fiecare data pe serva adversa desi a condus, s-a ajuns in tiebreak si acolo ne-a futut.
    Si chiar ma gandeam daca sa pun pe toate biletele, si daca am pus, s-a kkt pe ea, evident!
    Nemeritat a cāstigat aia, nu miscase nimic pe serva britanicei, si totusi cu bulan a luat tiebreakul.
    Ce mai conteaza? Imi da cineva banii inapoi macar?
    Daca e retardata si n-a facut break, retardatia s-a completat in tiebreak unde a fost praf si pulbere.

    Stii ce zic eu mereu: in tiebreak castiga aproape mereu ala care nu merita, care cu bulan ajunge pana acolo si are mai putin de pierdut decat adversarul sau. Efectul psihologic, cu cat iti e mai frica sa pierzi ce-ai muncit, cu-atat esti mai aproape de-al pierde.
    Bilet pierdut 12.03.2017 - 1.jpgBilet pierdut 12.03.2017 - 2.jpg
    Ce sa mai zic la asa ceva decat... la omul sarac nici vaca nu trage.


    (Cade-i-ar mana jos sa-i cada de vaca! Pardon, copita.)
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  15. #1191
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    O baga-mi-as pl! Pun 100 de lei sambata pe Federer, Wawrinka, Benfica, inca vreo 2 meciuri de sambata si 10 meciuri de duminica. Mai mult pt Federer si Wawrinka m-am dus ca erau pe fata. Si pierd pe Benfica. Mai aveam Porto pe alea, eram sigur de Porto, cota 1.17 cum sa nu bati acasa pe Setubal sa treci pe primu loc ca Benfica spurcata n-a fost instare sa dea un gol lu Ferreira.
    Ei bine pun tot ce am in ziua urmatoare meciurile respective, inclusiv Macerata la volei cota 1.35, tot ce mai am 150 de lei si pierd doar Porto care logic nu e-nstare sa bata acasa un carnatz de echipa sa urce pe locu 1, si sa profite de rahatu lu Benfica din ziua anterioara. Macar Benfica de nu facea rahat atunci si batea, nu mai puneam 150 de lei in ziua urmatoare sa-i pierd pe Porto, ca nu mai aveam dc, biletele imi erau inca valabile! Portugalia maa-tii de campionat de echipe de kkt!
    Bilet pierdut 19.03.2017 - 1.jpgBilet pierdut 19.03.2017 - 2.jpg
    Asa nu se poate trai...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #1192
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Here comes the 19th nervous break down, and the 20th, and the 21th...

    1. Pierdut pe rahatu de Keys care nu e instare la ea acasa sa bata pe porcaria aia de Arruabarrena, a avut minge de set 6-4, 5-7, in setu 2 a avut 3-0, s-a facut 4-5, a facut rebreak si 5-5, si-a pierdut 5-7. Si-asa s-a dus cele mai bune 2 bilete ale mele din ultima vreme, 1000 de lei care m-ar fi scos din rahat si pe mine. Plm...
    Bilete pierdute 26.03.2017.jpg
    2. Se stie ca e greu in Bolivia, d-aia n-a jucat Messi sa nu mai vomite a 17-a oara, dar kktii de argentinieni aveau nevoie de victorie sau macar 1p ca sunt o gramada de echipe acolo in preajma lor cu 21-23 de puncte si kktu ala imputit de A Lu Maria a ratat din fata portii la 0-0 si apoi au luat gol dupa 3 minute, se putea!? Mortii lui de jucator degeaba.
    Bilet pierdut 28.03.2017.jpg
    3. Epic failul saptamanii: Nantes care e la 1p in clasamentul Lighean de handbal, la 1p distanta de PSG (cea mai buna echipa din lume!!), evident avea nevoie de victorie sa-si mentina amenintarea si nu doar pt asta, era in superforma, juca acasa, sa-ti bagi pl-n ei de retarzi, n-aveau cum sa nu castige cu o echipa de rahat, cota 1.07. Ei bine, au facut retarzia saptamnii daca nu a lunii, in minutu 50 era 26 - 23, minutu 55 numa vezi 26 - 29, au luat nu mai putin de 6 goluri la rand de la Nimes (nimeni) pe final si m-au spart. Excelent. Ii sarut cu ocazia asta, in iad sa-i vad. Montpellier e de 2 ori mai echipa chiar daca e anu asta doar a 3-a in Franta. Nu pierde niciodata cand e favorita certa sub 1.30 cota.
    Bilet pierdut 29.03.2017.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #1193
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Celsoc imputit, joaca acasa cu cea mai slaba echipa din campionat si are 1-0 in minutu 3, in minutu 11 e deja 1-2, si timp de aproape 90 de minute, pana in minutu 98 cat a durat meciul n-a fost instare macar sa egaleze! 450 de lei pierduti pe 1X, 1.05 pe gunoaiele astea!
    Bilet pierdut 01.04.2016 - 1.jpgBilet pierdut 01.04.2016 - 2.jpg
    Oh, asta e genial. Vive Kielce, campioana Europei in primul tur eliminator din CL 2017. A pierdut la 5 goluri in Franta la Montpellier, era evident c-o sa bata in retur, normal, nu stiai daca se califica dar de batut bate sigur. 15-11 la pauza, oho, astia aproape sigur se si califica, cel mai usor meci dintre toate! Iese biletu lejer! 11-17 dupa pauza, 26-28 final, baga-mi-as pl-n ma--ta!
    Bilet pierdut 02.04.2016.jpg
    Si acum, la piece de la resistence! Fiti atenti aici, meci de challenger... deja suna dubios, Bangoura - J.O.Souza! Bangoura e un negru prostanac care n-a jucat pe zgura de sti dracu cand, anu trecut, asta daca a jucat. Are aproape doar infrangeri in ultima vreme chiar si pe hard. Souza care e jucator foarte bine integrat in circuitul de zgura challenger. Si intram in meci. Se face 3-3, seva negrului, 15-40, rateaza Souza 2 mingi de break si apoi la 4-5 evident la primul bp al negrului pierde setul 4-6. Buuuun. Setu 2, acelasi scenariu 3-3, 15-40, rateaza Souza ambele mingi de break, in game-ul urmator la primul bp negrul face break si serveste pt meci la 3-5! Il injur un pic ca e retardat mintal, dar nimic nemaivazut pana acum, se-ntampla cand esti favorit si tie nu-ti iese la bp iar la adeversar de caci pe tine mintal dupa ce el le-a salvat si-ti face break. Nasol dar nimic neobisnuit.
    Si de-aci incepe balul care ma duce in al 9-lea cerc al iadului si nu m-aduce inapoi!
    De la 3-5 40= Souza incepe sa joace, si joaca si face rebreak, si joaca si face 5-5, si joaca si face 7-5, si joaca si face 2-0 in decisiv, 6 game-uri la rand, mi l-a distrus pe micutz, in fine valoarea isi arata ceafa groasa! Nici ca puteam sa visez ceva mai frumos la singurul meci de pe bilet ce daca-mi iese, ma mai scoate din gaura. Finnaly I can catch a break!
    2-0, 2-6, a pierdut 6 game-uri la rand de acolo fara sa puna probleme in vreun game, toate la 0 si la 15. Noncombat. :|
    Bilet pierdut 04.04.2016.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #1194
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Am avut mai multe bilete culminate cu un bilet cu cota de 2, pus cu ultimii 300 de lei disperati pierdut pe rahatu de Djokovic care a avut in mana mingi de dublu break in decisiv cu Goffin, le-a ratat, pe urma i-a intrat soarele-n ochi si-a pierdut meciu. Le-am rupt atunci cu biletu asta cu tot si nu le-am mai postat. Acum insa am asa:
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Sa-mi bag si io ceva-n Bayern Mucighen care are 2-1 la pauza si pierde, io avui 1X si in Vesnina care o bate pe ditamai zgurista Kasatkina avand doar un meci pe zgura jucat anu asta c-o jucatoare de care n-a auzit nici Cristos la mantuire si-a si pierdut 0-2 fara drept la apel!
    Bilet pierdut1 26.04.2017.jpgBilet pierdut2 26.04.2017.jpg
    Totusi bine si frumos, dupa ce-i tragi si-un Cristos!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #1195
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Ce s-a intamplat sambata. Un kkt. Pun 3 bilete in total 100 de lei, din care pe toate biletele 3 meciuri de fotbal si 3 de tenis si anume: Kontaveit cota 1.20, Kasatkina cota 1.30 si ce mai bengoasa Basillasivili cota 1.14 care juca cu Khun Aguero, locu 700 in lume, chiar nu stiam ca-n timpu liber atacantu celor de la City joaca si tenis, foarte tare. Da nici nu joaca rau, ca de la 5-5 i-a luat 7 game-uri la rand lu turbatu ala handicapat de Basilashvili! Mah si ma grabesc io sa punb biletele rapid ca-mi incep la 12, direct toate 4 o pierdut, toate de la 12 la Madrid! Frumos incepe mastersul de la Madrid, numa tenis de calitate. 1 milion spoart direct acolo.

    Si ce fac, ce face orice om de bun simt, mai pun 1 milion cu restul meciurilor ce-au ramas din acea zi din meciurile sparte deja de pe biletele din primul milion spart. Mah si ies alea lejer, mai putin Pliskove care n-au treaba cu zgura dar s-au descurcat intr-un final. Si ajung la ultimul meci. Juventus 1X. Meciul era asa Juventus - TOrino, asta e numele ei, ai zice ca joaca cu ea insasi dar nu, exista acolo o mizera de echipa de caini agresivi numita Torino care mereu sare la jugulara dar cand joaca cu astia de la Juventus, poate cea mai mare echipa din lume in 2017 sunt si mai al dracului, joaca de zici ca depinde viata lor de meciul ala. Mah si am timp ca-mi iesise Spania la handbal, penultimu meci de pe bilet de 500 de lei, acela pus cu 100, sa pun contra pe Torino. Aveau aia cota de 7 sa bata, dar zic, Naaaa, n-au cum bai frate sa-i bata pe Juventus, hai ca daca e ceva, pun contra la live. Si-ncepe meciu. Cotele din start scad, nu mai are 7 Torino ci 6, Bun, nimic neobisnuit dar Juve incepe bine, rateaza ocazie, nimic neobisnuit. Centrare, da un sportacat retardat care n-a invatat nici ala ca cu capu mereu dai in jos, si da-n bara transversala, cade mingea langa linie, Bonucci da avion, normal. Mah incepe sa semene a meci din ala de kkt cand echipa clar favorita nu vrea sa dea gol, doar pe langa poarta, in bara si in portar. Ma uit, asta e, n-am ce face, tre sa pun o contra, dar problema e ca rahatu ala imputit de cota nu creste de la 6 in sus stii plm de ce, Torino n-avuse nici macar un sut pe poarta toata repriza! Trece timp, 1-2 cu Dybala, no bun macar asta sa ma scoata din kkt, scapa cu portaru si rahatu da fix in inima lu Heart, nici macar in mana sau in picior, hapt in el a sutat! E clar ca astia-s prosti rau meciu asta imi zic, e pericol sa piarda, doar anu trecut am pierdut pe kktu asta de Juventus tot pe 1X acasa cand erau neinvinsi de 30 si ceva de etape in minutu 94 cu Genoa 0-1 15 milioane. Bah si vine pauza... cota tot 6. Io acolo crap de nervi. Cum plm sa dai cota de 7 inainte de meci si la live la pauza cand scorul e tot 0-0 sa nu cresti cota la victorie decat la Juve, la rahatu de Torino o pastrezi scazuta ca-n debutu meciului!? Nu se poate bai bucuresteni cu minte de rahat, baga-mi-as pwla creierele voastre inexistente ca am loc!! Si zic, bah nici de-al dracu nu pun pe cota aia daca la inceput de meci am refuzat sa pun un 70 de lei pe cota de 7 sa ma acopar, acum sa pun pe 6 la pauza cand e tot 0-0? Bucurestenii pwlii si-or bate joc de banii mei da eu nu-mi bat! Si-ncepe repriza 2. Scade fratemeleu cota la aia la 5.75 absolut imbecil! Speram sa creasca macar la 7 altfel era clar ca nu pun, si vine o faza de contra-atac, n-avuse Torino nici o ocazie tot meciul, ii da peste picioare in 23 de metrii, lovitura libera, bara gol in vinclu! Mort. Futu-ti Dumnezeu maa-tii de Juventus cu cine te-o facut echipa de fotbal cu tot! Zic.

    Cota de 2 si ceva aveau aia, sa pun 2 mil acuma? Pun o pwla, vor egala gunoaiele, bine, nu vor egala, asta e. Si peste cam 5 minute ii fute unu negru prost de la Torino una peste picioare unui juventin si-i da rosu. Creste cota la 3.15, si normal gandindu-ma la ce s-a intamplat, daca n-am pus pe cota aia de 6 lasa ca pun acuma pe cota de 3 - 120 de lei ce sa fac, ca stia-s instare cu om in plus sa nu eglaeze. Si pun contra, era castig 360 fata de 515 cat aveam daca egalau prostii.
    Contra de kkt Juventus - Torino.jpg
    Stiam ca o sa egaleze dupa minutu 84, dar nu puteam fi sigur nici cum asa ca am zis decat sa ma mai enervez si mai tare 20 de minute, renunt la 120 de lei. Si asa fu, egalara prostii in minutu 92 dar doar din afara careului, din careu doar eseuri tot meciul si suturi in bara si portar. Si cam asta fu ziua de ieri. Dar in ciuda faptului concret ca am luat 150 de lei in plus c-au egalat, tot n-am cum sa nu turbez ca gunoaiele din Bucuresti nu mi-au dat o cota decenta la live la pauza sau imediat dupa sa ma asigur cu juma din bani cum era normal si corect. Si-n loc sa fac acolo catre 300 de lei profit pe zi, abia scot un 150 de kkt cu superechipa asta de inapoiati mintali de Juventus.

    Azi presimt noi aventuri.
    Last edited by Johnny D; 7th May 2017 at 08:18.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #1196
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Si aventuri avuram, in afara de biletul pierdut pe 1 meci, ma rog, la ordinea zilei ca idiotu de Coric pierde absolut inexplicabil 5 game-uri la rand in primul set de la 3-0 pentru el cu antizgura Kukushkin si apoi si mai inexplicabil rateaza 6 mingi de set la 6-5 pentru el, am avut meciuri complicate si pe biletele care au iesit. Dar mereu e important c-au iesit.
    Bilet pierdut 07.05.2017.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #1197
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,850
    Reputatie
    0
    Mah, dupa ce-am pus 200 de lei si i-am pierdut rapid alaltaieri pe Agut care pierde idiotic la Karlovic si pe spaniolul ce joaca casa degeaba si tocmai luase trofeu numit Carreno-Busta pe care-l bate Paire de-l asculta cu urechea, am zis sa mai pun 300, deci deja 500 pe o cota de 2 sigura. Ia cat de sigura fu
    Bilet pierdut 09.05.2017.jpg
    Apoi ieri cand parea ca ghinionul iarasai isi face loc in saptamana mea de vis, apar biletele astea in care pierd doar pe Simon cota de 2 in tiebreak decisiv
    Si cote de cote, nu jucaraie, Nishikori 1.50, Berdych 1.50, Ferrer 3, Zverev 1.65, Bistrita la handbal bate pe Rapid 1.75, etc. Numa Arsenal cota 2.10 n-am pus!
    Bilet pierduto-castigat1 10.05.2017.jpgBilet pierduto-castigat2 10.05.2017.jpg
    Am pus combinari 9/10 pe biletu cu 10 lei si 16 din 17 pe biletu cu 2 lei! Si daca batea Simon in acel nenorocit de tiebreak, ieseau toate!

    Dar nu fu rau deloc, daca te gandesti ca Tsonga si Kerber au abandonat, din 15 mil cat trebuia sa iau pe cele 2 bilete de batea Simon, abia luam vreo 4!
    Si faptu ca Kerber a abandonat chiar mi-a adus 4 mil, pe biletele de baza, nu pe astea doua ciurucuri ce le pun ca la loto!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •