Page 64 of 64 FirstFirst ... 1454626364
Results 1,324 to 1,338 of 1338

Thread: Bilete ratate "la mustata"

  1. #1324
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Un singur gol mi-a lipsit.

    3005-9457699-1919 Mozzartbet

  2. #1325
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    https://www.mozzartbet.ro/ro#/ticket...5-3868973-1920

    5 meciuri doar Dinamo s-a opus castigului.

  3. #1326
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0

  4. #1327
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,508
    Reputatie
    0
    Pare rau.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #1328
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0

  6. #1329
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,508
    Reputatie
    0
    Stai sa vezi ce bilet pun io maine pierdut pe Roma nu pierde la 2 goluri!
    Mortii mamii lor de gunoaie imputite de echipe italiene de tot rahatul!


    Io am prins bilet cu 30 de meciuri acu 2 zile ca m-am asigurat la egal pe City.
    O sa le postez toate si frustrarile si deliciile maine cel mai probabil.


    LE: Si binenteles a iesit cum nu se poate mai rau.
    Dupa ce-am pierdut bilet de 18 meciuri doar pe Roma nu pierde la 2 goluri cota 1.08, cod-superbet: 894V-BGHN4L, mai aveam dupa 2 noaptea pe Medvedev dar as fi pus contra. Bilet pus cu 175 de lei castig 2000, as fi pus 400 de lei la SC cota marita solo pe Kyrgios, in felul asta as fi luat in loc de 1600, vreo 1000 la contra, ceva de genu. Dar pentru asta trebuia sa-mi iasa Roma dar carpa aia de echipa a pierdut la 4 goluri la Udine si nu mi-a iesit. De ce a fost mai rau? Pai am mai pus un pariu cu 300 de lei, castig 800 adica sa fac 500 de lei pe 3 meciuri de tenis, inclusiv Medvedev si evident l-am pierdut, cod-superbet: 8958-RGGSAE. Lucru care nu s-ar fi intamplat daca Roma nu o kk pe ea, ba mai mult, faceam bani in loc sa pierd 175 pe primul bilet si 300 pe al 2-lea, adica 475 dintr-un foc. Foarte dragutz.


    C'est la vie de pariEURo. Asta ca s-o fac pe Leo sa se simta mai bine. Sa vada cum arata viata unuia ce-ncearca sa faca cumva sa traiasca din treaba asta si esueaza perpetuu. Si mai ales cand echipa ei preferata dupa Dinamo ii da mortala!
    Last edited by Johnny D; 5th September 2022 at 09:21.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #1330
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,508
    Reputatie
    0
    Chinul continua, 4 bilete puse ieri, dintre care 2 principale si meciul de baza Nadal m-a tutut.
    Superbet, bilet 1 - suma pariata 47,86 lei pariu gratuit, castig 400 lei, cod: 891H-Y8ABUM
    Superbet, bilet 2 - suma pariata 349,13 lei, castig 1145 lei, cod: 891U-YC7PI5
    Total: 1545 lei pierduti pe Tarzan!
    Tu-ti Tarzanu cui te-o facut!


    Si am mai avut 2 bilete mai mici pierdute si pe Azarenka si Tarzan.
    Am dat ALL IN pe Sninner si Alcatraz cota 1.53 sa-mi scot parleala si mi-am scos-o.
    Si aia cu greu cote de 1.20 si 1.28 or batut in 5 seturi, chiar daca or luat setul inaugural. Prostie maxima se numeste asta!
    M-am culcat pe la 4 a.m., l-am lasat pe Sinner cu set si break in fata, cand ma trezesc la 6 jumate il vad condus cu 3-1 in decisiv! Am zis ca m-a culcat definitiv. Evident ca o batut cu 6-3. Grand Slam de kkt...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #1331
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,508
    Reputatie
    0
    Superbet, cod bilet: 890F-QUA2T1
    350 lei pariati cu castig 1700 lei dar cota 1 la PSV DNB 1, pierdut 1500 lei pe Fiorenmucina.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #1332
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0

  10. #1333
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Ah, ce porcarie, era meci de minimum tripla Haaland, dar...🙃 Eu am patit-o la Bayern, tot cu 4+, insa mai aveam doua chifle de mancat ca sa iasa.

  11. #1334
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,508
    Reputatie
    0
    Partea comica e ca trebuia s-o scoata Ivan Toney de la Brentford cu hat-trick ca raspuns ca n-a fost convocat in lotul Angliei pentru mondial, dar e ratalau si ala.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #1335
    IFYOUPLAY.TOP
    Join Date
    Dec 2023
    Posts
    185
    Reputatie
    1

  13. #1336
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Priveste partea buna. Ti-au iesit 6 meciuri de care, imi permit sa cred, poate gresesc, habar nu aveai 😊

  14. #1337
    IFYOUPLAY.TOP
    Join Date
    Dec 2023
    Posts
    185
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Priveste partea buna. Ti-au iesit 6 meciuri de care, imi permit sa cred, poate gresesc, habar nu aveai ��
    Asta este chiar printre putinele bilete bazate pe statistica pe care le-am jucat in ultima vreme. S-au luat baietii de mine ca joc doar bazaconii, asta e dovada ca nici daca te bazezi pe statistica nu castigi daca nu ai noroc.

  15. #1338
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Castigai, daca le jucai single. Un plan gresit de joc e primul motiv pt care pierzi. Si pierd, nu e niciun secret 🤣

    Jocul la statistica e a 2-a greseala mare. Orice parior cu experienta iti va spune stats always lie, si nu lipsit de temei 😊 De doua ori pe an vor iesi dupa clasament, de 79 de ori - nu.

    Deci, trebuie gasit alt algoritm, asta e prea simplu. Extrema e sa joci doar anti solisti. E foarte rau si asa, pt ca in general vor iesi amestecate, solisti cu surprize.

    99% dintre jucatori habar nu au ce e ala un pariu, poti sa te piși pe ei. Niste deplorabili. Noi stim 🤣 dar asta e doar primul pas al luptei. Intervin experienta de a documenta, de a alege din oferta care 99% e borhot, apoi factorii materiali, psihologici si plm.

    Eu nu dau lectii, dar iti spun ca esti departe, nici macar n-ai zgariat acest aspect al pariatului sportiv. Ca ne asumam niste pariuri puse la misto, ok, dar ăla practic nu e pariu. Dai niste bani si iti oferi 0% sanse de castig. Pariul e sa iti creezi un 20-30% oportunitati. E greu.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •