View Poll Results: Who will be this seasons BIG 4?

Voters
28. You may not vote on this poll
  • Manchester United

    15 53.57%
  • Manchester City

    18 64.29%
  • Arsenal

    9 32.14%
  • Tottenham

    8 28.57%
  • Chelsea

    12 42.86%
  • Liverpool

    9 32.14%
  • Everton

    0 0%
  • Leicester

    1 3.57%
  • Newcastle

    1 3.57%
  • Southampton

    0 0%
Multiple Choice Poll.
Page 28 of 65 FirstFirst ... 18262728293038 ... LastLast
Results 568 to 588 of 1351

Thread: Poll: Barclays Premier League 2017/2018

  1. #568
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Gooooooooooooooooolazooooooooooo De Bruyne...hai haiducilor.Dati-le manitaaa ca merita.

  2. #569
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Uite ca nu mai e "daca" Ionele...1-0, intra macelul si tot poporul e multumit.

  3. #570
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by VladTepes View Post
    Bai partarule care esti tu partar.De ani de zile de cand urmaresc discutiile pe aici numai prostii debitezi.Bati campii intr-un mod grav de tot.Tu si cu diareea aia imputita de Luci.
    Ti-ai pus toti cormoranii in cap pe aici.Toti au boala pe tine de multi ani si toti vor sa te imbrace in pampers si sa te tunda la chelie ca pe Sandibel (cu ***** de otel).

    Esti persoana non-grata hapciucalituleeee.Mai ti si cu mizeria aia de echipa.Sa vezi cate o sa le dea City.
    Ce mizerie imputita de echipa bai? Aia care o scurclasaeaza pe Liverpool mai mereu de trebuie sa fie surpriza mare ca Liverpool sa termine peste mizeria aia de echipa? Pai ba baiatule mizeria de echipa > Liverpool atunci! Nu io mi-am pus fanii lu Liverpool in cap, ci frustrarile lor ca-s sub mizeria mea de echipa, n-am ce sa le fac!

    Quote Originally Posted by A.Puscas View Post
    Uite ca nu mai e "daca" Ionele...1-0, intra macelul si tot poporul e multumit.
    1-0 dupa 30 de minute, ala da macel. Cam ce macel le da Benevento lu Juventus, doar ca la pauza!


    LE: 38 de minute, tot 1-0 e. Nu mai e "daca", normal ca nu mai e. Captana aia a ta deja defila in prostie!
    Daca nu mai dau astia un gol pana la pauza, eu zic sa va tineti izmenele la mana ca sunteti chiar kkti!
    Last edited by Johnny D; 5th November 2017 at 16:54.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #571
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Deci acest furuncul al societatii continua sa me enerveze.Acest "BALIBARTOI" penal si ordinar plin de scaeti la cur care nu stie ce inseamna sa imparti opinii pertinente ci continua sa duca la nesfarsit ideile lui copilaresti.

    Bai partare inca mai sustii ca Giroud e peste Cavani ???

  5. #572
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    1-0 la pauza, "doar". De vreo 20 minute incoace, City parca s-a saturat sa atace, se poate asa ceva daca joaca c-o echipa slaba, pe teren propriu!? Sau poate le-o fi frica c-o sa-i prinda aia de joaca la mizeria aia de echipa pe contraatac, ca niciodata?

    Lasa ca-si revin in repriza a doua si dau 9! Isi amintesc ca voi ca joaca c-o echipa slaba. Nu-i problema.

    Quote Originally Posted by VladTepes View Post
    Bai partare inca mai sustii ca Giroud e peste Cavani ???
    Anu asta nu a fost, dar imediat ce-ncep actiunile echipelor nationale, din nou va fi!



    PS: Cat pe ce sa fie 1-1 la ultima faza! DUMNEZEULEEEEE! AR FI FOST INCREDIBIL!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #573
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Giroud daca ar avea o echipa ca PSG, avea deja 10 goluri in Franta si vreo 6 in CL. Toti acolo fac jocul sa se dea goluri din fata portii, e super lejer la echipa aia sa fii o mwie in centrul careului care da goluri facute de Mbappe si mai ales Neymar, si de un mijloc cu 2 clase peste toate mijlocurile de echipe de Franta. Pai a da gol acolo e ca si cum ai da gol cu echipe de Liga a 3-a!
    Si asta titular fiind Cavani, cum la Arsenal de exemplu nu prinde ca titular Giroud ca nu stie Wenger fotbal, cu totul altceva.

    Ei bine la nationale se schimba un pic treaba, si acolo-l vezi pe Cavani ce bun e cand nu-i creeaza nimeni goluri. Giroud da gol si din nimic, ii arunci o minge la bataie si o baga-n poarta cumva. Alta clasa.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #574
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    2-0 abia.Dansez lambada prin casa.Hai cu inca 3 boabe bajetiiii.

  8. #575
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Lasa ca-si revin in repriza a doua si dau 9! Isi amintesc ca voi ca joaca c-o echipa slaba. Nu-i problema
    Tu ai cerut, sa nu te plangi mai tarziu


    La City a lipsit ultima pasa in prima repriza. Inca nu-mi vine sa cred ca au ratat situatia aia de 2 la 1.
    Arsenal trebuie sa se considere norocoasa ca era doar 0-1 la pauza.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  9. #576
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Ce-am cerut? 2-1 penibililor! Asta e derby si hopa, 2-0 e cel mai periculos scor!
    Acuma tremurati sa nu se faca 2-2, caz in care mergeti toti la culcare cu putzulica la mana!


    Doobitocul de Wenger joaca acuma cum ar fi trebuit sa joace de la inceput, scoate un kcanar defensiv si-l baga pe Lacazette, n-am fi pierdut meciul asta daca ar fi jucat asa de la inceput! Fricosul naibii...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #577
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Ce-am cerut? 2-1 penibililor! Asta e derby si hopa, 2-0 e cel mai periculos scor!
    Acuma tremurati sa nu se faca 2-2, caz in care mergeti toti la culcare cu putzulica la mana!


    Doobitocul de Wenger joaca acuma cum ar fi trebuit sa joace de la inceput, scoate un kcanar defensiv si-l baga pe Lacazette, n-am fi pierdut meciul asta daca ar fi jucat asa de la inceput! Fricosul naibii...
    3-1 partare...ai prins curaj.Inca 2 City

  11. #578
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,874
    Reputatie
    0
    victorii cu chelsea, liverpool si arsenal si 2 x napoli - not bad
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  12. #579
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Joaca Kante la celsoci, asta mereu da gol cu United.

    **** lui, repede s-a refacut. Pogba sta de 2 luni imediat.

    Iar cu 3 fundasi centrali, ca si cu Tottenham. Sunt curios daca pastreaza formula asta, sau e doar ca raspuns echipelor care joaca cu 3 pe fund si ele.

    Mata nu e nici pe banca, vine sfarsitul si astuia cat de curand. ALELUIA!!!!!!

  13. #580
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Mno, 3-1 scor normal. Unde e umilinta?
    Si asta pt ca porstu ala fricos imputit a jucat cu 3 pe linia de fund a mijlocasilor si 2 defensivi clasici, idiot. Daca ar fi jucat doar cu unul si cu Lacazette din primul minut, plus Giroud in loc de rahatul de Ozil, ar fi avut meci infernal azi City. Oricum ala nu stie juca cu Lacazette si Giroud simultan, prea prost, n-ai ce-i face. Chiar si asa echipa e ok. N-ai cum sa te bati cu City daca nici nu stii pune un prim 11 in teren ca sa te bati cu ei.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #581
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    V-ati facut de ras Ionica

    Toti va bat/toti va injura )
    Toti va baga ciunga-n gura

  15. #582
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    A fost penalty? A fost offside? Intreb. City a castigat meritat dar nu a surclasat pe Arsenal.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  16. #583
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Tocmai ti-a bagat-o Miril, Vlade!

    Tu esti cineva de p-aci dar nu stiu cine, care nu vrea sa posteze de pe contu principal.
    Imi esti deja simpatic. Semeni cu Lucica!




    Rooney, here we go, here we go, on the relegation train andiamo! Way to go, bro!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #584
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    De obicei am opinii contrare lui Ioan, cam in 95% din cazuri.

    Dar la faza cu Kante nu, si eu am zis-o primul. Piticul are nevoie de o statuie.

    Leicester si Chelsea acum, go as Kante goes.....e unul din cei mai de impact jucatori din Europa la momentul asta.
    N-am miscat nimic, in conditiile in care oricine bombarda poarta lui Chelsea in saptamanile in care ala nu a jucat. Nu e coincidenta.
    Last edited by A.Puscas; 5th November 2017 at 19:49.

  18. #585
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Io de ce-am zis sa dam 100 de milioane de lire pe el si luam campionatu cand a fost la Leicester?
    Am luat tot felu de carpe El Nimeni, Ceaca kaka maca si asa e si echipa. Wengay all the way!



    Meanwhile Everton strikes back, 1-2!




    Mda, si eu am uitat ca de aia e Chelsea accesibila ca a lipsit Kante, in conditiile in care nu-i rupe capu cineva cat de curand, greu sa mai prindem top 4, fie noi, fie Pool. Ne batem degeaba la EL.


    deKANTEaza ala tot la mijlocul terenului. Sa-l lasi la o alta echipa londoneza inseamna sa fii retard Wenger-ule. Mars in pizd.a m.atii si da-ti demisia!
    Last edited by Johnny D; 5th November 2017 at 20:01.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #586
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Chelsea conduce pe Scum Utd.Sa dea si pamfletii aia un gol sa se termine 1-1.

    Un loc 2 ptr. Liverpool e mana curata.Sau 3.

  20. #587
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Tocmai ti-a bagat-o Miril, Vlade!

    Tu esti cineva de p-aci dar nu stiu cine, care nu vrea sa posteze de pe contu principal.
    Imi esti deja simpatic. Semeni cu Lucica!




    Rooney, here we go, here we go, on the relegation train andiamo! Way to go, bro!
    Sunt Bogdy LFC partare.Contul ala a fost banat.Daca ma mai compari cu Luci chiar o sa te rad in cap ca pe cantareata cheala cum zicea Vadim.D-zeu sa-l odihneasca in pace.

  21. #588
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,855
    Reputatie
    0
    Ce avatar aveai ca nu te recunosc sa fiu al dreku?
    Oricum scumpa limba ai, in atare conditii tre sa-ti faci un cont in fiecare etapa!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •