View Poll Results: Cine se califica?

Voters
292. You may not vote on this poll
  • Dinamo

    163 55.82%
  • Benfica

    129 44.18%
Page 13 of 59 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 253 to 273 of 1222

Thread: Dinamo - Benfica

  1. #253
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1

    Exclamation

    S-au stabilit orele de disputare ale dublei cu Benfica

    S-au stabilit orele de disputare ale celor doua partide dintre Dinamo si Benfica Lisabona din saisprezecimile Cupei UEFA. Primul meci se va desfasura pe 14 februarie pe stadionul Da Luz din Lisabona, cu incepere de la ora 20:00, ora locala (22:00 ora Romaniei), returul urmand sa se dispute pe data de 22 februarie la Bucuresti, pe stadionul Dinamo, de la ora 20:15.

    Adversara dinamovistilor participa in aceste zile la turneul amical de la Dubai. In partida disputata astazi, Benfica a invins cu 4-3 dupa executarea loviturilor de la 11m campioana Germaniei, Bayern Munchen.

    Antrenorul lusitanilor, Fernando Santos, a aliniat la startul partidei urmatorul 11: Moretto - Luisao, Ricardo Rocha (Anderson '46), Miguelito, Nelson - Beto, Katsouranis (Karagounis '63), Karyaka (Joao Coimbra '77) - Manu (Ferreira '85), Simao (Paulo Jorge '46), Nuno Gomes (Mantorras '46).
    In finala turneului de la Dubai, Benfica Lisabona va intalni miercuri formatia Lazio Roma.
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  2. #254
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  3. #255
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BIANCO-ROSSI View Post
    trebuia sa pui si scorul br 3-0
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  4. #256
    iluminati
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    departe de oi
    Posts
    1,639
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by paris View Post
    trebuia sa pui si scorul br 3-0
    eventual iti pun un sut in fund !
    lasa off-topicul , nu mai fa pe meseriasul !

  5. #257
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bob View Post
    eventual iti pun un sut in fund !
    lasa off-topicul , nu mai fa pe meseriasul !
    de ce sut? limba nu ai?
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  6. #258
    sport legend apercele's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    902
    Reputatie
    1
    hahaha iar a venit paris dinamovista sa si-o ia la kaka de la toti cainii

    saraca are 78% din postari in threadurile dinamoviste...ce frustrata


    http://i66.photobucket.com/albums/h2...antisteaua.jpg
    [SIZE="3"][B][I][COLOR="Red"]Oleeee Olaaaaa, DINAMO e viata mea....[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

  7. #259
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    [QUOTE=apercele;1013529]hahaha iar a venit paris dinamovista sa si-o ia la kaka de la toti cainii

    saraca are 78% din postari in threadurile dinamoviste...ce frustrata



    cum ai socotit ma catel? esti mai bun la mate ?ca la romana te-am vazut=curat analfabet!
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  8. #260
    sport legend apercele's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    902
    Reputatie
    1
    ciutane, te faci de cacao zilnic...te iei de mine elevule si de romana mea?

    pai eu am voie sa mai gresesc din cand in cand pt. ca nu mai traiesc in ro de 17 ani.Cand am plecat din ro (1990) si vorbeam engleza, tu inca erai la taica-tu in oua...asa ca degeaba incerci sa pari si tu mai spiritual, ca mai mult te faci de ras
    Last edited by sun; 10th January 2007 at 17:42. Reason: da-mi pm si traduce-mi cuvantul "ciutane" sa stiu daca sa te sanctionez sau nu :D
    [SIZE="3"][B][I][COLOR="Red"]Oleeee Olaaaaa, DINAMO e viata mea....[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

  9. #261
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1

    Exclamation

    nu pune la suflet apercele !
    ce pretentii sa ai de la ei ?
    din moment ce sunt fanii unui cioban incult si retardat ... e normal
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  10. #262
    sport legend apercele's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    902
    Reputatie
    1
    nu pun la suflet deloc doar mi-am explicat greselile gramaticale (una la 30 de postari)...nu am nimic cu el personal, dar sa tina ciocul mai mic cand vorbeste cu lumea mai in varsta, atat...
    [SIZE="3"][B][I][COLOR="Red"]Oleeee Olaaaaa, DINAMO e viata mea....[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

  11. #263
    MU IS US ... aetius's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    bihor
    Posts
    1,138
    Reputatie
    1
    injuraturile si frustarile postate nu sunt on topic. ar fi mai bine sa ne spuneti si noua ce mai stiti de benfica cine pleaca de la ei ( eventual rui costa...) sau ca nu vine nimeni ( ar fi ok ...).
    5 noiembrie 2010... primul meci in cea mai veche competitie de fotbal THE FA CUP
    MU and FCUM ...the soul is one

  12. #264
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by apercele View Post
    ciutane, te faci de cacao zilnic...te iei de mine elevule si de romana mea?

    pai eu am voie sa mai gresesc din cand in cand pt. ca nu mai traiesc in ro de 17 ani.Cand am plecat din ro (1990) si vorbeam engleza, tu inca erai la taica-tu in oua...asa ca degeaba incerci sa pari si tu mai spiritual, ca mai mult te faci de ras
    cand nu stii scrie in limba romana nu ai nici o scuza... engleza ta =0, cat despre treaba cu rasul s-a vazut cand ai scis PARIS-ULE lucru pe care nu l-ar fi facut un elev de nota 6 din clasa a 3-a!asa ca toti mai gresim dar asta e de analfabet! apropo de trait in romania , am mai vazut eu de-astia care cica-s in canada si ei postau de la cafe-netul de dupa coltz!
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  13. #265
    springbok Gontel's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    za lend of ciois
    Posts
    4,725
    Reputatie
    1
    discutati despre meci ... lasati naibii idioteniile.
    [B][FONT="System"]"Rap is what you do, Hip-Hop is what you live" - KRS One[/FONT][/B] [SIZE="4"][/SIZE]

  14. #266
    sport legend apercele's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    902
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by paris View Post
    cand nu stii scrie in limba romana nu ai nici o scuza... engleza ta =0, cat despre treaba cu rasul s-a vazut cand ai scis PARIS-ULE lucru pe care nu l-ar fi facut un elev de nota 6 din clasa a 3-a!asa ca toti mai gresim dar asta e de analfabet! apropo de trait in romania , am mai vazut eu de-astia care cica-s in canada si ei postau de la cafe-netul de dupa coltz!
    sah mat....aici ne-ai dovedit ca esti idiotul forumului
    si stelist si idiot... deci mai bine iti iei viata ca traiesti fara rost

    [SIZE="3"][B][I][COLOR="Red"]Oleeee Olaaaaa, DINAMO e viata mea....[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

  15. #267
    CSSex Addict. Dennis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Northampton, UK
    Posts
    1,560
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by apercele View Post
    sah mat....aici ne-ai dovedit ca esti idiotul forumului
    si stelist si idiot... deci mai bine iti iei viata ca traiesti fara rost

    chair m-am uitat pe la posturile voastre, dar nu te supara, la faza asta tu esti cel care a dovedit ca e idiot, dupa un post fara argument, doar cu jigniri minore...
    You miss 100 percent of the shots you don’t take.

  16. #268
    sport legend apercele's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    902
    Reputatie
    1
    ce sa zici si tu....? tovarasul de catarama lu' paris..2 elevi
    [SIZE="3"][B][I][COLOR="Red"]Oleeee Olaaaaa, DINAMO e viata mea....[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

  17. #269
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by apercele View Post
    nu pun la suflet deloc doar mi-am explicat greselile gramaticale (una la 30 de postari)...nu am nimic cu el personal, dar sa tina ciocul mai mic cand vorbeste cu lumea mai in varsta, atat...
    tataie , ti-a venit pensia bre?deja ai scleroza fiindca faci greseli 30 la postare nu una la 30 de postari!
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  18. #270
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    [QUOTE=apercele;1014875]sah mat....aici ne-ai dovedit ca esti idiotul forumului
    si stelist si idiot... deci mai bine iti iei viata ca traiesti fara rost



    ai cedat nervos din lipsa de argumente coerente? tipic pentru limitati! decat un raspuns la obiect mai bine o injuratura golaneasca! sa traga altii concluziile cine e idiotul forumului!
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  19. #271
    sport legend apercele's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    902
    Reputatie
    1
    ce argumente gustere? pana acum mi te-ai balbait de 3 zile ca nimeni nu stie gramatica pentru ca au facut 2-3 erori.....eu m-am saturat sa te ard cu steluta ta, cred te-am facut sa plangi zi si noapte.....de nu o sa ai cosmare cu mine noptile...

    samm, guevarax, si restul oilor s-au calmat.....vad ca nu se mai baga in seama cu smecherii de cand i-am pus la punct...tu inca esti guster, mai ai ceva te invatat

    iti mai dam pana la inceputul returului, de nu ne pupi si talpile (tuturor cainilor)

    iti pierzi zilele si noptile la dinamovisti pe forum......cat ai vrea sa ajungi si tu caine
    Asa mai da stelist

    Last edited by Vadim; 10th January 2007 at 22:02. Reason: nu mai jigni
    [SIZE="3"][B][I][COLOR="Red"]Oleeee Olaaaaa, DINAMO e viata mea....[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

  20. #272
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    [QUOTE=apercele;1015076]ce argumente gustere? pana acum mi te-ai balbait de 3 zile ca nimeni nu stie gramatica pentru ca au facut 2-3 erori.....eu m-am saturat sa te ard cu steluta ta, cred te-am facut sa plangi zi si noapte.....de nu o sa ai cosmare cu mine noptile...

    samm, guevarax, si restul oilor s-au calmat.....vad ca nu se mai baga in seama cu smecherii de cand i-am pus la punct...tu inca esti guster, mai ai ceva te invatat

    iti mai dam pana la inceputul returului, de nu ne pupi si talpile (tuturor cainilor)

    pana acum ne-ai dovedit ca esti o oaie frustrata si ca iti pierzi zilele si noptile la dinamovisti pe forum......cat ai vrea sa ajungi si tu caine
    Asa mai da stelist


    hopaaaaaaaaa nu generaliza , TU ai facut greseli cu ghiotura , (deh esti plecat de 17 ani hahahahaha ...cu sorcova poate!)asa ca mai pune mana pe gramatica limbii romane inainte sa postezi pe aici , poate reusesti sa legi doua fraze inteligibile si fara injuraturi daca-ti permite bunul simt!guster, oaie? vezi ca mai era un zoofil pe aici , poate incercati o aventura impreuna de ars , te arzi singurel ca altfel nu cedai ca un prescolar si dadeai buzna la bagajul plin de cunostinte(injuraturi-te-ai prins?hahahaha). despre pupat ma abtin sa-ti spun unde sa ma pupi fiindca nu vreau ban .
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  21. #273
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Voi alta treaba nu aveti decat sa va certati ?

    Va rog frumos sa vorbiti de meci daca aveti ceva de zis ... daca nu atunci pe PM puteti sa faceti schimb de "amabilitati" ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •