Page 4 of 148 FirstFirst ... 234561454104 ... LastLast
Results 64 to 84 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #64
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Ar trebui sa li se dedice un episod in Memorialul Durerii.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  2. #65
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Ar trebui sa li se dedice un episod in Memorialul Durerii.
    s-ar putea numi "stelistii,dizidenti de mici"...
    granita la Orsova!

  3. #66
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    de-acum ne putem adresa cu "ba fututule" unui stelist, in semn de respect pt drama ce-o traiesc.
    tragic!

  4. #67
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Cred ca e plin de stelisti pe aici: http://afdpr.ro/
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  5. 7th January 2013, 19:03
    Reason
    none specified

  6. #68
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ionut Negoita: V-a sunat ceasul, după ce-ați băgat Dinamo în rahat! View Post
    "Eu vreau să fac din Dinamo un club de 5 stele, Cristi Borcea vrea să-l țină unde l-a adus, la nivel de șaormărie! Faptul că sînt oameni din vechea gardă ce mă atacă nu e o surpriză, că împreună au făcut lucrurile! Doar nu m-or apăra pe mine. E amuzant că dai într-unu, țipă cinci! Îl respect pe Cornel Dinu, respect și alte legende, nu numai cele vocale", a declarat omul de afaceri pentru Gazeta Sporturilor.

    ...

    Dacă acționarii pot manageria clubul, este bine, dacă nu, să facă loc altora! Nu pot ucide un brand doar pentru că sînt incompetenți! Pot manageria clubul mai bine decît cei dinaintea mea. Ce-a fost pînă acum? Datorii de 10 milioane de euro, lipsă de performanță și degradare continuă.

    ...

    Eu sînt singurul care a venit cu un plan concret de salvare a clubului. Ceilalți n-au avut preocuparea de a gîndi o ieșire din rahatul în care au afundat clubului. Recurg la metode ********e, la lături, la jigniri, la dezinformări și minciuni! Nu-și dau seama că le-a sunat ceasul, iar timpul nu mai are răbdare cu ei. Voi prezenta acte care vor face lumină fiindcă eu nu pot ascunde mizeria sub preș. Pentru Dinamo merită să lupți, nu se mai poate ca acest club să trăiască într-o bulă atemporală, ruptă de realitate".

    ...
    Tare dur Negoita, chiar extrem de dur. Eu daca as fi suporter dinamovist (doamne fereste, ce tampenii pot sa spun!), l-as crede mai repede pe fostul adventist decat pe ********ii derbedei, in frunte cu Badea.

    Cititi mai jos intreg articolul
    http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/nego...at-382827.html
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  7. #69
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1

    Cine n-are Duba, sa-si cumpere.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  8. #70
    sport legend Uncle Ben's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Home
    Posts
    3,150
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    He, he, a intervenit si patrupedul Uncle Ben! Pai mai amaratilor (acum chiar la propriu), tu ai curajul sa vorbesti de rusini!!!!!! Esti sanatos la scufita! Sau ai baut ceva si inca esti sub influenta licorii??!! Steaua chiar daca a mai pierdut cate un meci, in urmatorul a dat ciocane si s-a calificat mai departe. Voi, in schimb, v-ati facut de ras in permanenta. Hai, la cotet, ca ne dai purici!
    Pot sa-ti dau si altceva daca nu inveti sa fii condescendent (ma jur ca nu te-am jignit!), dar nu raspund daca ti se sparge proteza dentara!
    Ce tot "bobinezi" turma? Zi de la inceput ca esti mandru de performantele Stelei doar cand te raportezi la contraperformantele altora, nu ca ai avea cu adevarat motive de satisfactie!
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Noi am dat gol valabil la 1-1, autor Gabi Balint, cand mai erau 2-3 minute de joc, iar tusierul Grama, coincidenta sau nu angajat al Ministerului de Interne, a ridicat eronat fanionul. Centralul, Radu Petrescu, dupa ce validase golul a revenit asupra deciziei, dupa semnalizarea lui Grama, anulandu-l. Steaua s-a retras dupa teren, iar maidanezii au luat cupa si au sarbatorit castigarea ei, desi scorul, chiar dupa golul anul Stelei, nu le permitea acest lucru. Aceasta este istoria reala a acelui meci. Cine a urmarit emisiunea Replay dupa TVR, a vazut ca golul Stelei a fost perfect valabil.
    Mos Gerila, chiar nu sesizezi diferenta dintre "dupa" si "de pe"? Le scrii ...dupa ureche?
    Ce chestie, cred ca ai prostit vreo cativa puberi stelisti cu investigatiile matale! Grama era maistru la Mecanica Fina, mai lasa-ne dreq cu basmele de sorginte ghencista!
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Da ma isi permitea sa de-a gol valabil. Arbitrii, insa, unii dintre ei angajati al M.A.I.-ului ridicau eronat fanionul.
    Pune, bre, mana pe carte, ca d'aia zice lumea ca sunteti analfabeti! Multi sunteti, de ce vreti sa-i faceti intrutotul "gura aurita" Vornicului Motoc?
    "Dixi et salvavi animam meam"

  9. #71
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Nu-l mai corecta, bre. La varsta lui e o performanta ca nimereste tastele.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  10. #72
    sport legend Uncle Ben's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Home
    Posts
    3,150
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Nu-l mai corecta, bre. La varsta lui e o performanta ca nimereste tastele.
    Apropo de "taste", stelistii "gusta" ineptiile pensionarului in kaki!
    The taste of Duba...
    "Dixi et salvavi animam meam"

  11. #73
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Sa fim seriosi, nu toti au creierul anchilozat.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  12. #74
    sport legend Uncle Ben's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Home
    Posts
    3,150
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Sa fim seriosi, nu toti au creierul anchilozat.
    Foarte adevarat, cum la fel de adevarat este ca nu toti stelistii au creier!
    "Dixi et salvavi animam meam"

  13. #75
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Uncle Ben View Post
    Foarte adevarat, cum la fel de adevarat este ca nu toti stelistii au creier!
    eu cred ca exagerezi...acel "nu toti" presupune mai multi decat au in realitate...
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  14. #76
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    He, he, a intervenit si patrupedul Uncle Ben! Pai mai amaratilor (acum chiar la propriu), tu ai curajul sa vorbesti de rusini!!!!!! Esti sanatos la scufita! Sau ai baut ceva si inca esti sub influenta licorii??!! Steaua chiar daca a mai pierdut cate un meci, in urmatorul a dat ciocane si s-a calificat mai departe. Voi, in schimb, v-ati facut de ras in permanenta. Hai, la cotet, ca ne dai purici!
    Nu stiu ce aveti cu Domnul Duba. Postul asta e chiar haios
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  15. #77
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Nimeni n-a zis ca Domnul Duba nu are umor. Problema e ca vorbim de umor involuntar.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  16. #78
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Nu stiu ce aveti cu Domnul Duba. Postul asta e chiar haios
    tot useru' rade de el,bobi...de duba,nu de post...
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  17. #79
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,256
    Reputatie
    1
    Duba are dreptate cand zice ce zice despre Dinamo...
    la capitolul "Steaua" are insa ceva lacune si tulburari de memorie...
    granita la Orsova!

  18. #80
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Uncle Ben View Post
    Pot sa-ti dau si altceva daca nu inveti sa fii condescendent (ma jur ca nu te-am jignit!), dar nu raspund daca ti se sparge proteza dentara!
    Ce tot "bobinezi" turma? Zi de la inceput ca esti mandru de performantele Stelei doar cand te raportezi la contraperformantele altora, nu ca ai avea cu adevarat motive de satisfactie!
    Militian mic si cu mintea in alcool, sa-i dai familiei tale la mumu, tarane (nici eu).
    Da ba, sunt mandru! Si nu ma raportez la celebrele voastre contraperformante. Voi, saracie, nu veti atinge nici 10% din rezultatele fabuloase ale Stelei in raport (fii atent!) cu fotbalul romanesc. Hai mars, la cotet, sa nu te iau la suturi!!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  19. #81
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Bobi, nu-i asa ca are umor tataie?
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  20. #82
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    A prins curaj si a trecut la jigniri nasoale
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  21. #83
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Vezi, d'aia nu trebuie laudat, ci mai degraba ingropat sub flegme.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  22. #84
    sport legend Uncle Ben's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Home
    Posts
    3,150
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Militian mic si cu mintea in alcool, sa-i dai familiei tale la mumu, tarane (nici eu).
    Da ba, sunt mandru! Si nu ma raportez la celebrele voastre contraperformante. Voi, saracie, nu veti atinge nici 10% din rezultatele fabuloase ale Stelei in raport (fii atent!) cu fotbalul romanesc. Hai mars, la cotet, sa nu te iau la suturi!!
    Bunicule dilibau, stiu ca te mai crezi potent, dar daca reusesti s-o innozi nu inseamna ca esti mai puternic decat in tinerete!
    Vorbeam despre Jean Grama, Pinocchio cu par alb ce esti...
    "Dixi et salvavi animam meam"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •